Активісти висадили квіти на клумбі у парку імені Тараса Шевченка

03 Червня 2018, 15:23
3892

Активісти і небайдужі люди висадили квіти на клумбі у ковельському парку імені Тараса Шевченка.

Про це повідомляє Mila Ananda на своїй сторінці у Фейсбук.

«А ось так гарно закінчився вчорашній день))) було дружно,весело та цікаво))) Дякую всім,хто долучився до цього задуму - зробити гарну клумбу в парку) дякую Ярина Санжара за чудову ідею!», – написала вона у дописі.

 






 

Коментарі
03 Червня 2018, 20:11
Міська влада нічого не робить, місто засране та перетворюється у помийну яму . Вже діти вимушені виконувати роботу комунальників. Набережну коли покасять? Вже трава по груди виросла? Чи пропіарились коли відкривали а там хай хоть згниє?
04 Червня 2018, 02:55
Міська рада разом з Жеком бобло молотить собі по карманам а ви тим злодюґам квіти садять а вони спишуть що то Жек садив та наряди закриють не на одну тисячу
04 Червня 2018, 11:25
шо се за ганьба!!???
04 Червня 2018, 11:32
Молодці!!!!!!Шана і хвало Вам справжні ковельчани ,а не писарчуки.Кожен повинен дбати так за своє місто.Ось тоді буде порядок і наша Україна буде прцвітати.А якщо будуть тільки писати,та матимо що маємо:зломаті і покручені ліхтари,побити сміттєві урни,вирваті у сквері рози і так далі...