На озері Пісочне провели майстер-класи з безпеки на воді

11 Липня 2024, 10:45
На озері Пісочне провели майстер-класи з безпеки на воді 300
На озері Пісочне провели майстер-класи з безпеки на воді

На території одного із закладів відпочинку на озері Пісочне Ковельського району рятувальники навчали відпочивальників правилам безпеки.

Це відбулося 10 липня. Про це інформують на сторінці ДСНС у Волинській області у фейсбук.

Діяли локації мінної безпеки, тренувальний майданчик з використання первинних засобів пожежогасіння, а найбільшу увагу приділили навчанню правил безпеки під час купань та тренуванню вмінь з надання допомоги людям на воді.

Навчальні локації розгорнули водолази-рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення міста Луцька (відділення, яке дислокується у смт Шацьку) для дітей і дорослих зі східних областей нашої держави, які були вимушені залишити рідні домівки через війну, а нині оздоровлюються на Шацьких озерах, а також і для усіх відпочивальників, які перебували на пляжі.
Сумлінними помічниками на локаціях для фахівців ДСНС були юні рятувальники з команд ДЮРП закладів освіти міста Ковеля, яких залучили співробітники Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області.

Аби здобуті знання й уміння залишилися у фокусі учасників навчань, їм роздали друковану продукцію з правил безпеки від UNICEF Ukraine.

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром