У Ковелі виявили російські вагони з вугіллям

04 Червня 2018, 09:00
4153

На залізничній станції у Ковелі виявили вагони, навантажені вугіллям, з маркуванням «РЖД» (компанія «Российские железные дороги»). 

Про це повідомив активіст Радим Романюк на своїй сторінці у Фейсбук. 

«Патріотизм, совість, мораль!?? Чим керуються відповідальні посадовці коли дозволяють перевезення територією України цього...і куди воно все їде!? Станція Ковель 03 червня четвертого року війни(((», – написав він у дописі.

 


Коментарі
04 Червня 2018, 13:15
Ну а що тут такого?Ми ж за мир, а не за війну.
04 Червня 2018, 13:24
Та ви що вперше чую. Та ці очі ніколи цього не бачили
04 Червня 2018, 13:27
Щогодини через Володимир Волинський іде 3 ешолони контробанди російської і української.
04 Червня 2018, 15:11
Ух ти помітив він!Вони і не припиняли тут ходити
04 Червня 2018, 15:13
Залізничне полотно, кацапський вагон, відкіс... Вгадайте, якого елемента не вистачає?
04 Червня 2018, 15:26
А ти в курсі, придурошний, що вагони можуть бути з будь-яким маркуванням і використовуватись для перевезень будь-якими суб'єктами? Ти не спробував, чмо бандерівське, спочатку попитатись у старших дядьків, чиє вугілля і хто куди везе? <br/> Ще на залізниці дурнів не вистачало. Економіку зруйнували, ще залізниці не дайте заробляти - і переходьте до вирощування бананів. Їх люблять всякі стрибаючі.
04 Червня 2018, 16:38
щоб ти бідненький не потрапив під поїзд не ходи по рейках а прийди в 10:34 на перон там відправляється ковель-москва.прикинь яку новину ти всім відкриєш!
04 Червня 2018, 19:36
А ще представляєш на пятому році війни по українській ГТС в Європу подається ненавистний російський газ.Негайно перекрити кран .нехай система іржавіє.
05 Червня 2018, 02:26
Дивлюсь часом новини рідного колись міста. Скільки у вас різних активістів розвелось, не встигаєш запам'ятовувати імена. У вас там більш робити немає чого, чи всі розумніші і працездатні вже виїхали за бугор на заробітки?<br/> Давайте того Радима, чи як його, сюди, хай повкалує на хазяїна, аби лиш прожити, тоді гавкати відучиться. <br/> У вас там реально щось недобре твориться, при Кучмі ж ніби нормально вже було.
05 Червня 2018, 02:39
Що за чмо пише, їдь накуй в мокшандію і там кізди , путіноїд ти тупий.
05 Червня 2018, 02:39
Що за чмо пише, їдь накуй в мокшандію і там кізди , путіноїд ти тупий.
05 Червня 2018, 02:40
05 Червня 2018, 09:02
Зніми руку з члена заїло
05 Червня 2018, 13:12
І де вони беруться, такі пальнуті &quot;активісти-ананісти&quot;? То одне придурочне пише, то Іллюшенька по автостанції совається, не має чого вчепитися, до ще якась нечисть до клави дорветься. Працювати йдіть, дурні прибацані!!!!