У селах Воля і Городилець через блискавку горіли господарчі споруди

Розряд блискавки спричинив дві пожежі на Ковельщині.
Про це інформують на сторінці ДСНС у Волинській області у фейсбук.
17 липня о 21:24 до служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди у селі Воля Ковельського району. На місце виклику прибули рятувальники 19 ДПРЧ міста Ковель та МПО села Доротище, які подали на гасіння 3 водяних ствола. Пожежу ліквідували о 22:43. Потерпілих немає.
Причина пожежі – розряд блискавки.
О 4:19 до надзвичайників надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди в селі Городилець Ковельського району. На місце пожежі прибули вогнеборці 19 ДПРЧ та 4 ДПРЧ міста Ковель, які ліквідували загоряння о 5:31 двома водяним стволами. Потерпілих немає.
Причина пожежі – розряд блискавки.





