У Ковелі не прибирають пісок на узбіччях доріг

07 Червня 2018, 17:50
3715

У Ковелі скаржаться на пісок на узбіччях доріг.

Про це пише Сашко Криштоф на своїй сторінці у Фейсбук.

«Справді не розумію, чому не прибирають пісок на дорогах? Велике сміття не валяється, що свідчить про те, що виходять прибирати двірники але прибирають не належним чином. Може то така вказівка зверху? Але якщо заплачено за прибирання вулиць з нашої кишені і не прибирається то це злочин?», – написав він у дописі.

 





Коментарі
07 Червня 2018, 21:27
Крім прибирання піску потрібно кропити рослини які проростають біля «порєбрікв», як це роблять в усіх цивілізованих країнах
07 Червня 2018, 21:51
Бо міський голова мудак кончений от того і не прибирають. Йому срати на жителів міста. Його девіз урвати якомога більше. І команда його продажна. У вєри квартира у новобудові та ще у декількох осіб з міськ ради.
07 Червня 2018, 23:09
Сашко Криштоф пише- Але якщо заплачено за прибирання вулиць з нашої кишені і не прибирається то це злочин?», – написав він у дописі. А ти запитай у стернічука чи заплачено ЖЕКам за прибирання в травні місяці. Через нефінансування міською радою робіт по саночистці міста, двірники, водії вимушені були йти у неоплачувану відпустку, багато кого скоротили. Два двірники на місто це як, нормально? І тім не можуть заплатити, бо чиновники не провели тендер. Такого злочину ще не було в Ковелі. техніка простоює, штати працівників скорочують. А комунальна влада за народні гроші закупає собі кондиціонери, відеопанелі. А все для того, щов в жару в прохолоднеому кабінеті бухати і дивитись парнуху по підеопанелі. Ковелем править БАНДА!!!!
08 Червня 2018, 00:07
Ніхто не звинувачує ЖЕКи, всьому винна міська влада.Нехай Товстига іСтернійчук беруть лопати і мітли і прибирають
08 Червня 2018, 13:52
фомула ,50 гривень з абонента, множим на хз скікі абонентів, наймаєм на біржі <br/>за 1500 робочих, на всі інші фігашим ремонти в кабінетах
08 Червня 2018, 14:42
мабуть що так воно й буде. ще баланду ( в миру Балак) прихоплять нехай з собою.
08 Червня 2018, 15:51
на тендери можете і не сподіватись. Поки Товстига не виконає свої обіцянки, як він давав Вересу ( і не задарма) тендерів ви не проведете. Правда Андрюха? 25 000 і 15 000 щось означають. Андрюха знає що то таке.
09 Червня 2018, 03:21
В деяких місцях взагалі вже не видно асфальту
09 Червня 2018, 09:51
грунтові діроги легше ослуговувати та й дешевше. Грейдером порівняв і все. Так що нехай заростають. І для екології добре.
12 Червня 2018, 12:31
Так вони ж закупляли спеціальні машини за кілька мільйонів гривень. Де вони?