Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Галактика-Авто» порушує умови перевезення пасажирів у Ковельському районі

09:40 11.06.2018
1823

Перевізником ТзОВ «Галактика-Авто» систематично порушуються договірні умови на перевезення пасажирів на приміських маршрутах загального користування Ковельського району.

Про це свідчать надіслані листи на адресу замовника перевезень – департаменту інфраструктури та туризму Волинської обласної державної адміністрації, які стосуються маршрутів: Ковель – Борщівка, Ковель – Гішин – Доротище, Ковель – Черкаси.

Станом на 29 травня 2018 року до Ковельської райдержадміністрації надійшли повторні звернення від Голобської селищної та Доротищенської сільської рад про порушення договірних умов ТзОВ «Галактика-Авто», яким керує Сергій Корсак.


«Просимо вжити дієвих заходів до перевізника ТзОВ «Галактика-Авто» з метою забезпечення безперебійного транспортного сполучення та виконання договірних умов на перевезення пасажирів та врахувати дані порушення при проведенні чергових конкурсів з визначення перевізників на маршрутах Ковельського району», – йдеться у листі голови Ковельської РДА Віктора Козака до облдержадміністрації.
До речі, у листопаді-грудні 2017 року Дубівський сільський голова Роман Троцюк кілька разів повідомляв департамент інфраструктури та туризму Волинської ОДА з проханням домогтися якісного, безпечного і ефективного перевезення пасажирів з Ковеля до приміського села Вербка.

Пропозиції сільської ради були враховані та з 19 грудня 2017 року дозвільні документи на перевезення пасажирів по маршруту № 208 «Вербка – Ковель» було надано ТзОВ «Бізнес-Рейс», яке не могло повноцінно працювати. Зі слів перевізника, його водіїв та пасажирів, водії міського маршруту № 1 «Льонозавод – вул. Незалежності» створювали аварійні ситуації, «підрізали рух транспортних засобів», вдавалися до відвертих погроз тощо.

Відомо, що власником маршруту № 1 є все теж ТзОВ «Галактика-Авто».

«Складається враження, що власник маршруту № 1 «Льонозавод – вул. Незалежності» користується особливою прихильністю окремих службових осіб та прагне встановити монополію по здійсненню пасажирських перевезень», – писав сільський голова Роман Троцюк у листі до ОДА.

;
Коментарі

андрюха

11:31 11.06.2018

ця шарашкіна кантора- це другий ВЕРЕС. Головне тендер виграти, а потім побачиммо, буде вигідно-будемо возити. Не буде вигідно - відмовимся. Розвели в ковелі безпрєдєл ті можновладці ковельські.

ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

13:57 11.06.2018

що ви пристали до корсака, він як євнух в гаремі. всі питання до галі коляди. спитайте кого небудть з їхніх працівників. Серьожка нічого не рішає-все біжить питати "мамку". він сам і добрий день не говорить, якщо "мама" не дасть добро.

До Козака

15:13 11.06.2018

Як би КОЗАК ПЕРЕЖИВАВ ЗА ВИКОНАННЯ СВОЇХ ОБОВЯЗКІВ ТО кОРСАКА НЕ ДОПУСТИВБИ ДО УЧАСТІ В ПЕРЕВЕЗЕННЯХ ХОРОШІ ПЕРЕВІЗНИКИ НЕ МОЖУТЬ ВИГРАТИ ТЕНДЕР А ГАЛЯ ПЕРЕД ЗАКІНЧЕННЯМ ЛІЦЕНЗІЇ ДО КОЗАКА ХОДИТЬ ЯК НА РОБОТУ І ВСЕ БАШЛЯЄ

ВЕРБКА

18:58 11.06.2018

А ПРО МАРШРУТ КОВЕЛЬ-ВЕРБКА, ЗАБУЛИ ,ТЕЖ ГАЛАКТИКА ВЛІЗЛА, іскільки людей ходять пішки,на 1 ,Бахівський ,і на 40 ,Тендер вість ніхто небере

ВОВА

22:25 11.06.2018

Вітя, а де копія документу на Черкаси? Шо знов примазався?

Барвінок

08:13 12.06.2018

Віддайте нам усі маршрути

Гість

06:04 15.06.2018

Подивіться умови конкурсу??!?
Ніхто вже не хоче брати ті маршрути
Велика кількість маршрутів в "отказніках" тому що водіі не хочуть йти на роботу, доходів немає......
А тримати рейс аби рахувалось що ти мега перевізник нікому не треба

А ви сама шановні жителі сел робити так шоб ніхто не їздив
Стоїте на зупинках і зупиняєте "попуток"
Не зловив попутку сів в автобус
Зловив то добре

Правильно нам так і треба

Шоб ми ходили Пішком як колись

16 серпня
Сьогодні
Вчора
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин