До Ковеля білоруси приїхали із наклейкою «На Берлін!» на авто

15 Червня 2018, 12:34
5426

Білоруси приїхали затоварюватись у Ковелі з наклейкою «На Берлін!» на автівці.

Фото цього розмістив Сашко Криштоф на своїй сторінці у Фейсбук.

«Що скажете, дійде до Берліна, чи тільки в Ковель буде їздити по шмотки?», – написав він у дописі.

Користувачі мережі із гумором прокоментували допис.

«Треба було цвяхом нацарапати «через Варшаву», – пише Оксана.

«Ще б стрічечку колорадську і можна робити машину без вікон)», – додає Антон.

 


 

Коментарі
15 Червня 2018, 15:48
Вам-то убогим що за радість? Наліпив чоловік, що хотів - має право. А спробуйте ви, раби, наліпити щось схоже - нацики машину поб'ють.
15 Червня 2018, 16:17
З такими написами i георгiэвськими стрiчками можна зустрiти машини в нiмцiв.
15 Червня 2018, 16:25
Ви що дикуни якісь??? Що тут резонансного? Чи хочеться в усьому бачити політику?
15 Червня 2018, 16:27
бандерівська пропаганда вже так декому мізки закомпостувала, що їм кругом мерещаться вороги. Що зробиш, бидло воно і на Говерлі бидло.
15 Червня 2018, 16:37
Шановні, це все наслідки пропаганди кацапських телеканалів, бо якби в Ковелі справді були оті "розмальовані" кацапами бандерівці, то від тієї машини через 5 хвилин залишився би один тільки брухт, а самих білорусів уже доїдали би у розвалинах стадіону "Локомотив".
15 Червня 2018, 16:42
Хоч би до кордону доїхав воїн:)
15 Червня 2018, 16:48
Не &quot;лепите горбатого&quot;. Если вы не понимаете, что сейчас эта наклейка является вызовом для украинцев, причем не только для украиноговорящих, но также и для билингв и русскоговорящих, то вы или дураки <br/> ( и тут медицина, увы, бессильна) или же провокатором.
15 Червня 2018, 17:31
Як тут про права человєка возбудились..там звідки ті люди про такі і не чули..сильне обрізаніє кожен місяць проходять і на второй і первой родінє тролей..паци гулаг би був тут зараз як би ваші учітєля в растофф несвінтили..маделіруй не мадиліруй для нас це що є то залишиться..берлінці..
15 Червня 2018, 18:53
Хочу вас тут всіх запитати: що буде у Бресті з машиною на українських номерах із наліпкою &quot;На Москву!&quot;... Або у Ростові чи Бєлгороді? Ото-то! А ви тут починаєте казати, що в Ковелі &quot;кругом мерещаться вороги&quot;, російськомовних &quot;уніжают&quot;, &quot;нацики машину поб'ють&quot;. Да кому ота машина білоруська з наліпкою потрібна?! Ну хіба що перехожим, щоб сфотографувати і виставити потім в Інттернеті.
15 Червня 2018, 18:56
автор ти уебан номер дай свій
15 Червня 2018, 19:11
зайди на Фейсбук там навіть фото його є
15 Червня 2018, 19:24
Придурки...ви вже не бачите межу між тролінгом, сарказмом, почуттям гумору...<br/>Це просто прикольна наклейка.
15 Червня 2018, 19:25
Я б навіть спитав що буде на Ягодині з машиною з червоно-чорним прапорцем.
15 Червня 2018, 20:00
...ти пяний?!
15 Червня 2018, 20:32
Що автор цього писання, що Оксана з Антоном - одинакові ідіоти. Яке вам, недоумкам, все....не діло до того, що людина наліпила? Зас.... ли свої голови лайном із зомбоящика - тіштеся і скачуть гопаа.
15 Червня 2018, 21:22
І що тут такого,Саша криштофу пора в ато такий великий активіст
16 Червня 2018, 02:24
Ну йшов чоловік, сфоткав наклейку.. Ну і що.. Берлін давно вже взяли.. А бульбаш понтонувся... А ви вже Сашу в Ато... Там йому точно нема що робити...
16 Червня 2018, 14:13
Оце так новина [коли нема про що написати більше]
17 Червня 2018, 02:39
Сашко Криштоф... Антін Вафлярський... Орест Лютий... Зорян Шкіряк... Устим хавунка...<br/> Блядь, які ж типові для українців імена. Враження, що це підготовка до гейпараду. Подейнуютьт, що на вимогу Євросоюзу, за черговий транш парашенко такош буде там марширувати.
17 Червня 2018, 11:56
Може, по голові отримає.....
17 Червня 2018, 21:25
В нациків розриває пукани)
17 Червня 2018, 21:25
В нациків розриває пукани)
22 Червня 2018, 15:56
криштофор це дійсно провокатор, йому любе гівно поширити і сидить і тішиться а те що люди про нього думають як про дурачка цього він не розуміє. .