У Ковелі відбудеться турнір з петанку для ветеранів і захисників

03 Жовтня 2024, 11:44
У Ковелі відбудеться турнір з петанку для ветеранів і захисників 476
У Ковелі відбудеться турнір з петанку для ветеранів і захисників

Запрошують на відкриття нового сучасного майданчика гри в петанк і перший Ковельський турнір з петанку, присвячений Дню захисників і захисниць України.

Про це анонсують на сторінці Міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог» у фейсбук.

Турнір відбудеться 5 жовтня об 11 годині у Ковелі на стадіоні «Локомотив» (вул. Сагайдачного 5 В).

Головний суддя турніру – Євген Рафальський, віцепрезидент з розвитку Федерації петанку України.

Петанк – гра з металевими кулями на спеціальному майданчику на результат, яка дає фізичне і психологічне відновлення. Гра підходить для людей будь-якого віку і фізичних можливостей без обмежень; визнана в світі, як гармонія активності і реабілітації.

Перед турніром, досвідчені тренери з федерації петанку України проведуть ознайомлення з правилами і тренування. У кожного бажаючого учасника буде можливість навчитися, сформувати власну команду і стати в майбутньому сертифікованих тренером і суддею змагань! 

«З собою просимо взяти лише гарний настрій і бажання перемогти, а ми гарантуємо чесну гру, призи переможцям і купу позитивних вражень від змагань і спілкування! За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки ветеранського напрямку МВЛЦ «Марлог» Анни Півень 099-792-40-38», – йдеться в анонсі.

Форма для реєстрації на турнір https://docs.google.com/.../1FAIpQLSes.../viewform

Майданчик для гри в петанк в Ковелі створено в рамках проєкту«Петанк для ветеранів та захисників» МВЛЦ «Марлог» та ГО «Українська Асоціація Захисту Здоров'я «Марлог-Кадуцей» за фінансової підтримки благодійного фонду Nova Ukraine за сприянням Ковельської міської ради та Федерації петанку України.

 

 

Коментар
19/11/2025 Вівторок
18.11.2025