Відбувся турнір з футболу з нагоди 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права

17 Червня 2018, 13:26
3794

З нагоди 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права на стадіоні «Верес» відбувся турнір з футболу «Другий тайм» серед ветеранів 45 років і старших.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

У змаганнях брали участь команди «Наше місто» (м. Ковель), «Абориген» (м. Луцьк) та «Зубр» (м. Брест, Республіка Білорусь).

Ігри проходили за коловою системою: 2 тайми по 25 хвилин кожний. Першими зустрілися команди «Наше місто» та «Зубр». Сильнішими виявились ковельчани – 3 : 1 (голи у ворота суперників провели Ігор Супрунюк та Олег Уніга – двічі). У гостей відзначився Ігор Гриб

У другій грі зійшлися «Наше місто» та «Абориген». Перемогу з рахунком 2 : 1 здобули лучани. У господарів м’яч провів Микола Долюк, а у лучан два голи на рахунку Василя Сачка (головний тренер команди «Ворскла», бронзовий призер чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги).

В останній грі ветерани з Луцька з рахунком 1 : 0 перемогли команду з Білорусі. Єдиний м’яч провів Василь Сачко.

Всі, без винятку, спортсмени-ветерани команд-учасниць продемонстрували глядачам чудову техніку володіння м’ячем, грамотні тактичні дії на полі та неабиякі вольові якості.  На лаві вболівальників були присутні: Паралімпійський чемпіон з футболу 2016 року в Ріо-де-Жанейро Віталій Романчук та заслужений тренер України Юрій Тимофєєв

За підсумками змагань перше місце здобула команда «Абориген», друге – «Наше місто», а третє – «Зубр».

Заступник ковельського міського голови, голова федерації футболу Ігор Прокопів вручив переможцям турніру – кубок і грамоту, а призерам – грамоти.