У Ковелі створили петицію для відставки місцевої влади

18 Червня 2018, 15:34
4567

У Ковелі створили петицію «Відставка місцевої влади» із пропозицією висловити недовіру керівництву міста.

Таку петицію розмістив Денисюк Богдан Петрович на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«В зв'язку з доведенням міста до катастрофічного стану ( відсутність ремонту доріг, сміття в місті, невиконання передвиборної програми головою міста, не цільове та не прозоре використання коштів громади) та інші серйозні недоліки, пропоную висловити недовіру керівництву міста та запропонувати владі добровільно піти у відставку», –  йдеться у тексті петиції.

 

Коментарі
18 Червня 2018, 19:14
Влада у нас хр..нова, нічого не робить тільки зливає все!!! Гнати в шию! Нічого добитися не можна! Думають, що вічні!
18 Червня 2018, 19:31
Що перегрівся на сонці денисюк Вам ніяка влада не вгожить
18 Червня 2018, 20:54
А МЕНІ ЦЯ ВЛАДА СМАКУЄ
18 Червня 2018, 21:40
і не просто відставки, а посадки у в"язницю на тривалі терміни. За одні тільки продажні тендери на прибирання міста потрібно садити на 15 з конфіскацією
19 Червня 2018, 00:00
Ото придурок! Голова не знає що руки роблять...
19 Червня 2018, 00:00
а мне у вас нравиться! Думаю родственников сюда пригласить на ПМЖ.
19 Червня 2018, 00:30
Грейдериста переселити в Скулин там йому буде добре
19 Червня 2018, 01:44
Власть неплоха. тілько треба когото з пролетаріата у виконком чи радніком Головє.
19 Червня 2018, 10:03
просто нада аднаго з кабинета на 3 єтаже паказательно растрилять на площиди перет белим домом.
19 Червня 2018, 16:58
Ви знаєте , ваші петиціі нікому не цікаві, і не потрібні, ми бачили різну владу і бачили як хто працює, якщо проіхатись зараз по місту то можна побачити великі зміни, там де ніколи нічого неремонтували , там проходять ремонти доріг і багато інших робіт, так що шановні " петитщики" нічо увас не получиться , краще поміняйтеся в своєму непотрібному характері і не обливайте гряззю людей при владі!!! Бо що ви посієте те точно будете жати!!! Будьте людьми просто і подякуйте Бога за все.
21 Червня 2018, 00:53
Дякуємо владі, що верес засрав місто