Ковельські депутати звернулися до міжнародних партнерів з проханням підтримати План перемоги
Депутати Ковельської міської ради ухвалили звернення до міст-партнерів щодо підтримки Плану перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським.
Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.
Відповідне рішення ухвалили під час засідання позачергової сесії, яку провели 31 жовтня.
Ковельська міська рада звернулася з проханням підтримати План перемоги до усіх своїх міжнародних партнерів:
- міської ради Шамблі (США);
- міських рад Хелма, Ленчни, Легіоново, Щучина, Бжега Дольного, гміни Бабошево (Республіка Польща);
- міських рад Барзінгхаузена, Вальсроде, Саарбрюкена (Федеративна Республіка Німеччина);
- міської ради Утени (Литовська Республіка).
Далі публікуємо текст звернення повністю і без змін:
ЗВЕРНЕННЯ
Ковельської міської ради восьмого скликання
щодо підтримки Плану перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським
Сьогодні Україна переживає складний період своєї історії. Українці згуртовані та єдині у своєму бажанні відстояти своє право на волю, конституційні свободи, мову та традиції, незалежність своєї держави.
План перемоги, представлений Президентом України Володимиром Зеленським у Верховній Раді України, США, європейських країнах,
які є найважливішими союзниками України, на засіданні Європейської ради, –
це перелік заходів, рішучих кроків, які мають переламати хід війни, що триває
в Україні майже 11 років. Це План перемоги для України і план надійної стабільності для інших країн Європи.
Усі п’ять пунктів плану є надзвичайно важливими.
Перший пункт Плану має геополітичний характер і передбачає запрошення України до НАТО. Українці довели, що можуть захищати себе та інші демократичні нації. Для України питання вступу до НАТО означає майбутнє, пов’язане з євроінтеграцією та утвердженням демократії.
Другий пункт – це незворотне зміцнення української оборони у боротьбі проти агресора, захист наших позицій на полі бою в Україні й водночас обов’язкове повернення війни на територію росії.
Третій пункт Плану передбачає розміщення на території України комплексного неядерного стратегічного пакету стримування, який буде достатнім для захисту країни від будь-якої воєнної загрози з боку агресора.
Потенціал України у виробництві енергії та продовольства є стратегічним важелем у цій війні, що робить важливим четвертий пункт Плану. Він базується на спільному зі стратегічними партнерами захисті наявних у країні критичних ресурсів, спільного інвестування та використання відповідного економічного потенціалу.
П’ятий пункт – безпековий – розрахований на післявоєнний період. Україна матиме один із найбільш досвідчених військових контингентів. Українці володітимуть реальним досвідом сучасної війни, застосування західної зброї та взаємодії з військовими НАТО.
План перемоги закликає міжнародних партнерів підтримати Україну, оскільки його реалізація залежить від рішучості союзників. Україна прагне чесного і справедливого миру, а не територіальних поступок
чи «замороження» війни.
Від імені Ковельської міської ради звертаємось до міст-партнерів – міської ради, а саме: м. Шамблі (США), м. Саарбрюкен (Федеративна Республіка Німеччина), м. Барзінгхаузен (Федеративна Республіка Німеччина), м. Вальсроде (Федеративна Республіка Німеччина), м. Утена (Литовська Республіка), м. Лєнчна (Республіка Польща), м. Бжег Дольний (Республіка Польща), м. Легіоново (Республіка Польща), м. Хелм (Республіка Польща), м. Щучин (Республіка Польща), гміни Бабошево (Республіка Польща) з проханням повноважними органами підтримати Україну та порушити клопотання перед національними урядами ваших країн про підтримку ними зазначеного Плану Перемоги та стабільності на Європейському континенті.
Сподіваємося на вашу підтримку. Разом – до Перемоги!