У Ковелі їздить комбайн на «євробляхах»

22 Червня 2018, 10:20
5754

Комбайн без номерних знаків, а причіп на французькій реєстрації. На вулиці Шевченка у Ковелі патрульна поліція зупинила спецтехніку.

Про це йдеться у сюжеті «12 каналу».

За словами власника комбайна, на виготовлення необхідних дозволів, аби щойно ввезена за кордону техніка могла їздити на території України, потрібно мінімум місяць. А робота на полі є уже, отож чекати стільки часу на документи нема коли. Дозволи виготовляють, але паралельно й працюють. Однак такі аргументи патрульних не переконали.

Власник почав телефонувати до керівництва поліції, аби домовитись, щоб на комбайні можна було працювати, нікуди не додзвонившись повернувся назад. Патрульні ситуацію не коментують.

 

Коментарі
22 Червня 2018, 15:18
І не тільки комбайни, на минулій неділі бачив вантажний автомобіль по доставці товару. Нормально собі так, а литовській реєстрації резидент розвозить товар в Україні
22 Червня 2018, 15:19
потрібно було ще весною думати, а не зараз. Та тут нічого дивного й немає. На Вересі сміттєвоз незаконно поміняв евробляхи на липові номера. І їздить і ніхто його не чіпає. Водій тілько ось розрахувався. Наї....в мене Балак. Обіцяв високу зарплату, а заплатив дулю.
22 Червня 2018, 16:25
а в мене сусід баласанян сергей на евробляхах на роботу в мрео їздить він там робить інспектором і нічо
22 Червня 2018, 17:18
То й що?<br/>Машини реєструються в МРЕВ<br/>Спецтехніка реєструється окремо.<br/>Який смисл статті?
22 Червня 2018, 18:00
Комбайн напевно Яренчука грошей не має напро розмитнення а головне потрібно збирати врожай
22 Червня 2018, 21:00
и узнал что такое евробляхи. Бардак ! У нас Росии такого нет.
23 Червня 2018, 02:06
Їздить на євро бляхах тому що мала працює всі інші їздять на автомобілях Українського виробника ,йому теж хочеться іномарку так як як і його колезі Вітрику Роману на що дивиться керівництво ?
25 Червня 2018, 02:02
А нам пох.... ми грошики з них за посади збили то тепера нахай шо хочуть то є і роблять. Ми не прогадали бо хлопчіки бистро вчатся у думнюка взятки брати, скоро як і він будуть мерси міняти по три рази в рік.