Працівникам Ковельської мерії не вистачає грошей на зарплату

26 Червня 2018, 10:17
Ковельська міська рада 3730
Ковельська міська рада

Такий неприємний казус стався у зв’язку з тим, що Кабінет Міністрів України переглянув посадові оклади працівникам органів місцевого самоврядування у сторону їх збільшення, а цей момент не встигли врахувати у Ковельській мерії. 

Про це пише «ПроКовель».

На апаратній нараді у міського голови Олега Кіндера начальник фінансового управління Валентина Романчук поінформувала працівників виконкому, що для них не вистачає грошей на виплату заробітної плати і відпускних. Адже нині фахівці Ковельської мерії стали масово йди у відпустки і нарахування збільшилися. 

«В органах управління з 26 травня поміняли посадові оклади і зробили такі, як в органах державного управління, бо в нас були на порядок менші посадові оклади ніж, приміром, у райдержадміністрації. Люди ідуть у відпуски і посадові оклади корегуються. Коефіцієнт корегування - 1,7. Тому не вистачає грошей на обов’язкові виплати», – пояснила Валентина Романчук.  

А ще – головний фінансист мерії зауважила, що нині вже ні про які премії для працівників апарату не може йти мова.

Коментарі
26 Червня 2018, 14:47
Докирувалися, навіть собі грошей нема.Ави люди, ще раз прголосуйте на виборах за цих недоумків. І потім не ображайтеся на владу...
26 Червня 2018, 15:39
нехай приходять працювати до мене двірниками. Я заплачу по 2000 в місяць.
26 Червня 2018, 16:31
Собаку кормлять один раз на добу, щоб хоч гавкала...Цих собак я б взагалі не кормив, бо нічого доброго не роблять!
26 Червня 2018, 16:58
Громадо! Скиньмося!
26 Червня 2018, 18:05
я можу тільки смоли гарячої на рило дати
26 Червня 2018, 18:06
ні в ковле, ні в україні мерій не існує, то про які зарплати йде мова....
26 Червня 2018, 18:22
так в Україні не існує ні парламенту, ані уряду, але ж так постійно називають Верховну Раду та Кабінет Міністрів
26 Червня 2018, 18:42
Нехай до рибачка з простягнутою рукою на колінцях приповзуть, в нього гроші не тількуи на зарплати-премії-відпускні є а й на телефон за 30 тисяч.
26 Червня 2018, 19:02
Моя жінка працює вчителем, то обіцяли доплату дати в квітні ..авже червень закінчується. І всі забули...а от про мерію , то святе...бо комусь на Турції не вистачить чи нову машину
26 Червня 2018, 19:19
а для чого їм гроші? Вони ж хабарів стільки набрались, що їм взагалі зарплата не потрібна. Товстига, скажи, чого мовчиш.
26 Червня 2018, 19:39
ПОТРІБНО МАВПОВІ МЕНШЕ ТРАТИТИ НА ШЛЮХ
26 Червня 2018, 19:43
Це їх зовсім не засмутило
27 Червня 2018, 18:04
там в 14 році приняли поправку, про економію коштів, наекономили...
28 Червня 2018, 20:11
Всіх на площу і розстріляти.Кіндер собі і своїм пасіям випеше по 80 відсотків премії; а рабам 1 відсоток!