Ковельчанин просить заасфальтувати «козячі стежки» у парку

26 Червня 2018, 16:00
3426

Ковельчан Віталій Андрощук просить заасфальтувати протоптані стежки у парку біля Меморіалу Слави, а також відремонтувати дорогу біля школи №3 у центрі міста.

Про це він пише на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Ех, дороги... Доріжки з досить інтенсивним пішохідним рухом. Чому б не заасфальтувати оті «козячі стежки» в парку? Вже сорок років боряться з бажаючими спрямити дорогу. Результат на фото. Заасфальтували ж стежку біля Нашого Краю», – йдеться у дописі.

 




 

Окрім цього, Віталій показав стан пішохідного тротуару і нестриженість верби поблизу школи №3.

«Один з найбільш експлуатованих тротуарів в місті. Доріжка від Універмагу до зупинки. Ну, влада ж пішки не ходять. І в дощ під нестриженими вербами не обливаються», – зазначив він у дописі.

 

Коментарі
26 Червня 2018, 19:07
Хлопчина, просто, молодець! Має розум!
26 Червня 2018, 19:17
в Угорщині перш ніж асфальтувати дороги до новобудов, роблять витримку 2 роки. А тоді вже асфальтують ті стежки, що протоптали люди. В Литві теж так роблять. Сам бачив. Це тільки у нас все під " прямим кутом" і через сраку.
26 Червня 2018, 19:38
Про меморіал чиєї "слави" йдеться? Кацапської?
26 Червня 2018, 19:38
Про меморіал чиєї "слави" йдеться? Кацапської?
26 Червня 2018, 20:06
не Кацапськоі а меморіал який не дае забути скільки пролилося крові наших дідів та прадідів та не дае забути скільки зараз наших синів проливае кожний день свою кров а прохожий молодець замітив те що ми вже не бачимо
26 Червня 2018, 21:58
Коли вже Мавпа проведуть в останню путь доріжку можна і по козячій стежці
26 Червня 2018, 23:27
і дубиною по плечах
27 Червня 2018, 11:10
А, дєдиваєвалє, бєссмєртний полк з першими-ліпшими фото... Знайома маячня знайомого походження.
27 Червня 2018, 11:53
таких стежок по Ковелю безліч ,покі кіндер не заложить поля бруківкою ,нічого не буде !
27 Червня 2018, 13:55
Ходити де хочеться будете в себе вдома. Якщо якийсь козел прокладено стежку через ваше подвір'я, клумбу, ви теж її асфальтувати будете? Нема чого стрибати через огорожі, парапети, лазити попід кущами. Є доріжки - ними і ходіть. Звикли, що кому захочеться, відразу писати і вимагати. Спочатку самі людьми станьте, а то поставали козлам, і корчите з себе активістів хре.....вих.
27 Червня 2018, 15:08
Правильно,навчіться дорослі ходити по асфальтованих доріжках та вчіть своіх дітей і внуків,не буде потреби землю в асфальт закатувати !А чиі ж це підлітки на велосипедах чудні речі витворяють біля пам"ятників,(на бульварі Л.У.),і ніхто не хоче цього бачити,ні батьки.ні школи.А де ж елементарна повага перед пам"яттю загиблих за наше ясне небо і вже не "совецьке" Подумайте люди!!!!!!!!!!!
27 Червня 2018, 20:11
40 років з відкриття того пам&quot;ятника і розбивки доріжок. 40 років ті дорожки перегороджували, перекопували і всіляко обмежували прохід. Чогось добилися?<br/>Не можете добитися неходіння по газонах, зробіть, щоб ходили по доріжках іншим чином. <br/>Моралізатори хренові.
27 Червня 2018, 23:57
Скікі гнилих фашиків вилізло.
28 Червня 2018, 12:43
Бачу тільки одного козломордого ольгінця, на цей раз назвався ттт