Водій, який спричинив аварію з маршруткою Ковель-Київ, просив пом'якшити кару

28 Червня 2018, 11:34
Дмитро Бриж 15225
Дмитро Бриж

У Рівненському міському суді розглянули клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу для Дмитра Брижа, водія автомобіля «Мерседес-Бенц», який на трасі «Київ-Ковель-Ягодин» спричинив ДТП із чотирма загиблими.

Про це повідомляє ЧаРівне.

Нагадаємо, 25 червня, керуючи автомобілем «Мерседес-Бенц» на іноземній реєстрації, на трасі «Київ-Ковель», Дмитро Бриж, допустив зіткнення з маршрутним автобусом «Київ-Ковель». У результаті чого водій останнього втратив контроль над транспортним засобом, виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся із фурою.

У результаті ДТП на місці загинули три людини, ще семеро доправили в лікарню, четверта людина померла в реанімації. Серед загиблих – ковельчанин.

Наразі у лікарні ще залишаються четверо людей, двоє з них – у важкому стані.

Дмитра Брижа, 1997 року народження, затримали у той же день. Підозрюваний просив суд обрати для нього більш м’який запобіжний захід. Водій-винуватець ДТП є годувальником для багатодітної сім’ї, в якій 11 дітей.

«Чи визнаєте Ви себе винним?», – суддя.

«Не можу точно сказати, але якщо суд визнає мене винним, то я понесу покарання. Я не зник з місця пригоди. Я щиро співчуваю всім. Прошу суд дати мені пом’якшуючу міру – як домашній арешт», – сказав Дмитро Бриж.

Прокурор Сергій Міськевич просив суд застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зрештою, 20-річного Дмитра Брижа, уродженця міста Сарни, взяли під варту на 60 днів. Таке рішення ухвалив слідчий суддя Рівненського міського суду Петро Денисюк.

 



Зліва - мати підозрюваного
Зліва - мати підозрюваного

 

Коментарі
28 Червня 2018, 15:01
Кожен би так просив, хіба він такого хотів))) А це все бляхи....
28 Червня 2018, 15:25
Заборнити бляхи
28 Червня 2018, 16:25
При чому тут бляхи?? Тому що авто не розмитнене не бляхи винні , а наше ненажерлеве керівництво держави, яке гребе з людини останнє. І якщо людина у Польщі придбала машину по відносно не дорогій ціні , то чому таж людина при перетені кордону і розмитненні машини має заплатити за те розмитнення в три рази більше ніж та машина коштує у Польщі.???? Тому і їздять ті бляхи. Хай наші депутати приймуть нормальний закон що до ввезення і розмитнення машин з Європи , перевірка їх технічного стану на кордоні, і не буде тих блях. Всі машини будуть їздити на Українській реєстрації. <br/><br/>Що до конкретного випадку, то не бляхи винні , а низький рівень підготовки водіїв. Зараз вік водіїв значно помолодшав. Може є сенс заборонити сідати за кермо особам , яким приміром не виповнилося 30 років.???? Вина цьгого хлопця очевидна . При в&quot;їзді на головну дорогу з другорядної хлопчина був на стільки зайнятий, що не повернув голови не вправо не в ліво.
28 Червня 2018, 16:34
+
28 Червня 2018, 17:18
я підтримую його прохання. Якби був у нетверезому стані, тоді по повній мірі. А так, потрібно змилостивись над хлопцем. Людей вже не повернеш. Це ж нещасний випадок. Закликаю і родичів загиблих- співчуваю вам щиро. Втрата родини це завжди горе, велике горе. Але будьте милосердні. Хлопцеві всього 20 років. Цей випадок і так буде йому великою карою на все життя. Дайте суду згоду на пом&quot;якшення вироку. Нехай це буде умовне покарання.
28 Червня 2018, 18:43
З якою швидкістю їхав водій маршрутки?<br/>СКІЛЬКИ як Я їздив на Київ завжди водії летіли.Одному колись чуть не наклепав
28 Червня 2018, 18:55
Він є годувальником в сімї....<br/>А можливо люди які загинули теж були годувальниками у своїх сімях....<br/>А ті що травмовані хто зна що зними буде....<br/>Як на їх вплине те ДТП...
28 Червня 2018, 18:57
цілком згоден. Я теж їхав. за 3.5 години до Києва- погодьтесь, трохи швидкувато. Мусили просити водія трохи притримати коників. Я думаю, що у серйьозного перевізника маршрутки обладнані gps ПРИЛАДАМИ. ТАК ЩО ІСТОРІЮ ЙОГО РУХУ МОЖНА ПОБАЧИТИ.
28 Червня 2018, 19:46
Водія шкода .Бо він годувальник. А один з водіїв теж був годувальником. У нього залишилось троє малих дітей. Хто їх пошкодує. Хто їм замінить батька . ?????
28 Червня 2018, 20:24
В МІСТІ ТАК САМО ІЗ СТОЯНОЧНИХ КИШЕНЬ ВИСКАЮТЬ АВТО ПЕРЕД ТРАНСПОРТОМ ЯКИЙ РУХАЄТЬСЯ
28 Червня 2018, 20:41
ЗАБОРОНИТИ БЛЯХИ
28 Червня 2018, 20:43
Це не мужик і не людина !
28 Червня 2018, 21:39
За чотири смерті і стількох скалічених - умовне покарання?! Ти дружиш з головою? Безкарність породжує нові злочини.Наука на все життя?! Чи не задорога ціна (ціна людських життів!!!) для такої науки??? Потрібно було ПДР вивчити перш ніж сідати за кермо - вони КРОВ'Ю І СМЕРТЯМИ НАПИСАНІ.
28 Червня 2018, 23:09
Загинувших дуже шкода.Земля їм пухом!<br/>Водія який спричинив ДТП теж шкода.Молодий, а скільки життів покалічив..<br/>Люди будьте милосердні.Не судіть і не судимі будете!
28 Червня 2018, 23:42
Відправило щеня 4 людини на той світ і ще язик повертається дзявкати - не судіть мене суворо. На жаль, за таке можна дати всього 12 років...
29 Червня 2018, 00:31
&quot;Людей вже не повернеш, навіщо карати&quot; - дебільне бородате кліше, розраховане на круглого ідіота
29 Червня 2018, 00:36
По виразу обличчя слизняк, чмо.
29 Червня 2018, 01:33
Майже кожне дтп за учості блях прошо тут говорити....
29 Червня 2018, 01:38
Люблять у нас купувати права, ото вони боком і вилазять. А життя 4 вже не купиш і покаліченим теж. Яка різниця на якій швидкості низенько летів бусік! Він зобовязаний був його пропустити. Хай відповідає і іншим буде наука. Пробачити це значить створити прецедент і відморозки всіх так перебють. Тіль по закону судити!
29 Червня 2018, 01:55
Пропоную євробляхерам здавати на права в ЄС! Бо дешева машина помножена на дешеве посвідчення = смерті невинних людей і покалічені долі!
29 Червня 2018, 04:12
При чом тут бляха, на наших бляхах також аварій хватає, навіть та горезвісна Зайцева яка мала штрафи і досі не позбули прав. Тут потрібно автошколи перевіряти , а то половина людей купила права вот і вся суть!! В ЄС також машини дешеві , але там по суті всі , навіть наші стараються їздити по правилам , вот і беріть спрос в нашої держави за ту корупцію начинаючи поліцією і автошколою і кінчаючи верхівкою. А не бляхі в усьому винні.
29 Червня 2018, 12:34
Якщо виявиться, що цей когут ще й купив права, то йому має бути максимальне покарання
29 Червня 2018, 15:52
Візьміть його випустіть так він завтра ще десять невинних задавить !
29 Червня 2018, 18:40
а хто загинув з Ковеля?
30 Червня 2018, 04:17
шкода хлопця,а ще більше загиблих і постраждалих алеж що зараз зробиш,відомо давно що гнів і помста<br/>теж ніколи нічого доброго не зробили,ще раз глибоко співчуваю родичам загиблих та постраждалим прошу у Бога для вас сили та терпіння.
01 Липня 2018, 03:24
З Ковеля загинув Смірнов Славік
01 Липня 2018, 20:12
Кого шкода, чмо? Такого покидька, як ти саме? А якби на місці загиблих опинились твої близькі родичі, як би ти закукурікало?
02 Липня 2018, 00:29
Ведь это с каждым может случиться, разные бывают случаи и никто от этого не застрахован....
02 Липня 2018, 03:11
Я багато років жив кримінальним світом і бачу що він не бандит.І своїми сльозами він проблем не наживе.А той хто вживає слова ''чмо і слизняк'' не вислухавши перш людини,то проблем собі наживає язиком і судиться теж по закону не писаному.
06 Липня 2018, 10:52
Мой близкий Друг находится в реанимации, прогнозов не дают, учились вместе, работали, А сейчас он в больнице, И не известно что будет дальше даже если он выйдет из комы, с такими травмами будет инвалидом. Как жить дальше??? А люди пишут, змылуйтесь, будьте мылосердними к водителю мерседеса. Мать в больнице ночует, возле койки, четырех людей уже нет. вы бы сами змилувались если бы это коснулось вас? Не отвечайте, просто подумайте...