Смертельна аварія з маршруткою «Ковель – Київ»: водій придбав авто лише три тижні тому

30 Червня 2018, 11:00
9156

Телеканал «ICTV» у випуску «Надзвичайних новин» розповів деталі судового засіданння із винуватцем кривавої аварії на Рівненщині, у яку потрапила маршрутка «Ковель – Київ».

Нагадаємо, у Рівненському міському суді розглянули клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу для Дмитра Брижа, водія автомобіля «Мерседес-Бенц», який на трасі «Київ-Ковель-Ягодин» спричинив ДТП із чотирма загиблими.

Підозрюваний просив суд обрати для нього більш м’який запобіжний захід. Водій-винуватець ДТП є годувальником для багатодітної сім’ї, в якій 11 дітей.

Прокурор Сергій Міськевич просив суд застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зрештою, 20-річного Дмитра Брижа, уродженця міста Сарни, взяли під варту на 60 днів. Таке рішення ухвалив слідчий суддя Рівненського міського суду Петро Денисюк.

У сюжеті «Надзвичайних новин» зазначається, що не зважаючи на свій юний вік, парубок офіційно працевлаштований на станції техобслуговування автомобілів, хоч свій «Мерседес» на польських номерах він придбав лише три тижні тому, однак досвід керування має з 18 років. 

«Строго його виховував. І у доброму руслі... Я не можу зараз оправдувати свого сина. Тому що це має вирішити слідство і має вирішити суд», – сказав батько Дмитра.

 

Коментарі
30 Червня 2018, 14:27
Ну от, що і потрібно було довести. То може варто прийняти зміни до правил дорожнього руху де записати що право на водіння транспортним засобом мають особи яким виповнилось 30 років?????
30 Червня 2018, 15:16
Він думає що вже спасенний
30 Червня 2018, 15:29
Ковельчанин що воно рішить ???<br/>Якщо будуть видавати права в 30 років ???<br/>Краще внесли якщо людина або людина пяна на дорозі поза містом теж відноситься як і машина до підвищеної безпеки...то бред їдиш поза містом маєш передбачити що може якись олень пяний вичкочити на дорогу
30 Червня 2018, 15:44
Він не пяний він спасенний це набагато гірше, а це вже клініка
30 Червня 2018, 16:43
Чому частіше всього спасенні ігнорують правила суспільного співіснування
30 Червня 2018, 16:54
а спасенні це хто?
30 Червня 2018, 21:52
Спасенні це ті які живуть на своій хвилі і наші мирськи закони йм по барабану
30 Червня 2018, 22:46
20 років і 11 дітей! Круто.<br/>Співчуття родичам і близьким загиблим.
02 Липня 2018, 22:08
Засудити надовго. Люди які загинули теж були годувальниками, а тепер.... Він розкаюється... не вірю. Втече він як тільки випустять...<br/>А чому з двох батьків і ще 10 дітей більше ніхто не працює???
03 Липня 2018, 01:11
&quot;Коментатори&quot; чому ви такі злі, ДТП може статися і з Вашими дітьми, від цього ніхто не застрахований, молоді всі безпечні. Тоді не захочеться коментувати чуже горе.!
03 Липня 2018, 11:42
В профіль - пітух пітухом. На зоні оцінять...
08 Липня 2018, 15:04
Просимо відгукнутися людей, які можливо бачили страшну аварію, яка сталася 25.06.2018 року близько 19:00 за Сарнами на перехресті села Орлівка (дорога Київ- Ковель). Так як водії загинули, то хочуть зробити винними їх (мертві - нічого не скажуть). На жаль, донечка та два синочка і досі чекають тата - Оверчука Віталія (1981р.). Внучата чекають дідуся - Смірнова В'ячеслава. Відгукніться, будемо дуже вдячні в цей важкий час.