Лучанка Лідія Товстенюк передала 14 своїх приміщень на баланс міста Ковеля

30 Червня 2018, 15:00
7090

Ковельська міська рада надала згоду на безоплатне прийняття із власності мешканки міста Луцька Лідії Товстенюк у власність територіальної громади міста Ковеля частини приміщень будівлі гуртожитку на вулиці Незалежності, 117.

Загалом же, на баланс ремонтного житлово-комунального підприємства № 1 передано 14 приміщень на першому та другому поверхах вищевказаної будівлі, яка колись належала давно збанкрутілому будівельному управлінню «Ковельпромбуд».

Лідія Товстенюк є мамою радника голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці, голови фонду «Тільки разом» та екс-кандидата на посаду Луцького міського голови Олександра Товстенюка. Лідія Анатоліївна також – співзасновниця ТОВ «ЗСП», що у селі Полонка Луцького району, займається виробництвом будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій, входить до наглядової ради луцького ПрАТ «Металiст» (володiє акцiями в розмiрi 19.9077% вiд статутного капіталу товариства).

 

Коментарі
30 Червня 2018, 20:15
А ЩО КІНДЕРУ ПЕРЕПАЛО
30 Червня 2018, 21:45
підвальне приміщення. Щоб його там завалило разом з його когортою.
01 Липня 2018, 02:42
Головне, в заголовку 14 приміщень, а площі ціла х...я.
01 Липня 2018, 05:05
А як потрапили ці приміщення до власності мами радника ?! Як стала власником,співзасновником,наглядачем і акціонером ?!Дерибан державного майна на родинних,кумівських і посадових злочинних схем та зв"язках.Проводились відкриті та прозорі торги ? Майно виставлялось на аукціон ?Посадові зловживання і кумівський дерибан збагачують ділків.Прокуратура сліпоглухоніма.От і стають власниками гуртожитків,заводів,комбінатів.А електорат проголосує на чергових виборах за пластикові вікна,гречку,жіночку з косою,3,14дараса з вилами.Головне - вдягнути вишиванку і ще не вмерла голосно співати.Піпл зхаває 100%.
01 Липня 2018, 12:14
БОЖЕ, ДО ЧОГО ДОЖИЛИСЬ??
01 Липня 2018, 20:21
Записав на маму, а перед виборами очко зіграло
01 Липня 2018, 22:08
А не хила там мамочка радника палиці! Коли вже нажеретесь, радники- голови- заступники- мами- прабаби і все кодло?