Активістів обурює, що через Ковель курсують російські вагони

30 Червня 2018, 17:00
3409

Керівник громадської організації «Автомайдан Волинь» Сергій Поха опублікував у Фейсбуці відео із залізничної станції Ковель, коли там стояли російські вагони з вугіллям.

«Диспетчер, посторонні люди. Викличіть охорону», – сказав по рації залізничник.

«З нами поліція разом стоїть. Визиваєте охорону за російське вугілля? То, може, ви сепаратист?» – спитався автомайданівець.

«Державне підприємство перевозить вугілля», – пояснив залізничник.

«Пацани воюють, а вони російським вугіллям торгують… Кажуть, що завжди возять. Все нормально. В порядкє вєщєй. Торги ідуть, а люди гинуть. Зарабативаніє «бабла». Із-за «бабла» вже взагалі всі голову потєряли», – коментує ситуацію автор відео.

Згодом залізничник повідомив громадських активістів, що російські вагони – затримані.

 

Коментарі
30 Червня 2018, 20:27
Складача вагонів винити в рус вагонах ???? , він ж виконує свою роботу ! Автомайдан вже не той (((
30 Червня 2018, 21:21
Серьога, ти дибіл? Пиши запити в міністерство, чого домахався до простих залізничників? Нехер делать? так по наших дорогах ще й машини російські їздять і труба в Європу з газом йде, чого фури російські не зупиняєш?! Ти знаєш що таке транзит? Ознайомся спочатку зі специфікою роботи залізниці. І запам'ятай - залізниця то перевізник, а не постачальник.
30 Червня 2018, 21:41
нехай тебе краще обурює що люди сидять без роботи, що висмириать, як мухи внаслідок дебільної медичної реформи, що стають дебілами внаслідок шкільної реформи,. нехай тебе обурює шалений ріст злочинності, проституції, зростання тарифів, злидні українців. ост тут покажи який ти патріот.
30 Червня 2018, 22:22
Непоїдуть через Ковель, поїдуть через Львів. Система.
30 Червня 2018, 22:22
А громадські активісти працювати не пробували. Україну с.кі просрали,
30 Червня 2018, 22:25
А що у громадській організації може бути зброя? Альо СБУ!!!!!!!
30 Червня 2018, 23:07
коли цих дибілів втихомирять???
30 Червня 2018, 23:14
Давайте спалимо всі Жигулі, лади і ще руський газ в зажигалках випустимо !
30 Червня 2018, 23:59
і ще позносимо всі будинки, школи, заводи, фабрики- бо вони були побудовані за "тоталітарного" режиму
01 Липня 2018, 01:16
Одним словом ХОХЛИ продажні !!!!
01 Липня 2018, 01:25
це не хохли продажні. А у кожної нації є свої дебіли.
01 Липня 2018, 01:25
це не хохли продажні. А у кожної нації є свої дебіли.
01 Липня 2018, 01:27
Того Сашу Стасюка в клетчатой рубашке с его єдиним синком якого він так довго чекав на фронт не помішалоб відправити може цеб йому язик свій укоротило !
01 Липня 2018, 02:00
Шановні українці! Не ображайте один одного, тим більше активістів, які виявляють порушення. Якщо "б-ка" влада дозволяє торгувати з країною агресором, то народ повинен виявляти ці порушення і КРИЧАТИ, не допускати цього. Це повинен робити кожен громадянин. Ганьба працівникам залізниці, тим хто бачив такі ганебні вчинки і мовчав. Так сасо і нашій місцевій владі - ПОЗОР. Люди, де ваша громадська позиція? Ми хоронимо наших синів- солдатів. Сергій - молодець!
01 Липня 2018, 02:46
А мене ображає поциція ковельчан. Вас тупо дурить міскрада і вище, а вам в очі сци, москалі винуваті...
01 Липня 2018, 05:39
Задавайте питання десь по вище.
01 Липня 2018, 05:55
Шоколадний барига купує і продає Ротердам плюс.
01 Липня 2018, 06:27
А ЩО В НАС РОБИТЬ МОСКОВСЬКА ЦЕРКВА
01 Липня 2018, 08:18
А в Росії продають цукерки Рошен. І що тут такого?
01 Липня 2018, 09:36
По перше,твій статут в апріорі і не вспливає проти КУпАП....<br/>По друге,і в Росії є українські вагони,бо то є спицифіка роботи (транзит).На любій великій станції є Російські,Казахські,навіть Прибалтійські,а може ще якісь вагони інших держав.... Один з факторів на якому і строїться економіка держави (транзит !!!!! ГАЗ, ВУГІЛЛЯ.....)<br/>По третє,на самій станції (в даному випадку в одному з парків станції)працюють люди які заробляють гроші щоб прогодувати сім'ю,з яких КОЖНОГО МІСЯЦЯ !!!! Вираховують гроші як податок на АРМІЮ,з людей що працюють на ДЕРЖАВНОМУ підприємстві.З тих навіть п'ятьох-десятьох залізничників що на відео, від початку АТО вираховували таку суму грошей що вам активістам ГО і не снилося,а підбийте це в масштабах держави !!!! І тоді розказуй АКТИВІСТ.....<br/>Ще один пункт це те що ти ходиш через колії,їм то за великим рахунком однаково як тебе ПЕРЕЇДЕ потяг.... По частинам,на дві,три.....Просто з них УСІХ присутніх спитають ДЕ ВИ БУЛИ що не зуміли попередити наїзд на ЛЮДИНУ ??? <br/>Та останнє,як правильно сказано у відео,ти далекий від принципу роботи залізниці.... Одне щоб ти міг там зробити дійсно корисне,це те якби ти заліз би десь на той вагон в повний зріст на колії припустимо з 21по 25 (залізничники зрозуміють).... <br/>О тоді тисячі людей у прямому ефірі побачили би всю небезпеку перебування сторонній осіб на залізниці.<br/>Вроді все....Дякую за увагу,а Активісту ГО до відома: фури на російських номерах(ПАЛІТЬ ВСІ),цивільні машини на тих же номерах(те ж саме),інша продукція.....все ПАЛІТЬ,вбивайте,ламайте.... О тоді буде порядок ...ПО ВАШОМУ ?????
01 Липня 2018, 09:42
бандерня- ганьба нації!!!
01 Липня 2018, 11:21
а чому тоді ти Серьога сидишьтут а не на війні якщо так переживаешь за все? Дурень та і все. Тому так і живемо бо такі дурні керують нами
01 Липня 2018, 11:24
Правильно роблять , громадські активісти висвітлюють проблеми , а от тому що люди в нас не активні тому маємо проблеми із зарплатами пенсіями і тд. Зграйка людей яких зазомбували гавкають....) Доречі в мене теж є зброя і отримав дозвіл на неї))))) СБУ де ти))) Ну народ необізнаний.....
01 Липня 2018, 11:43
Ти дебіл закінчений. І невиліковний. Немає що робити? Працюй, сука, активіст хреновий.
01 Липня 2018, 12:44
Щось в житті робити пробував, крім *автомайданити*, неробо чортовий? Через таких засранцю і живемо, як папуаси....
01 Липня 2018, 16:24
Він Долбень. Хай валить на передок, Активіс хренів. Там і без його, в Ковелі хватає кому фотографувати.
01 Липня 2018, 18:23
Автор тупий дибіляка знову хотів розпіаритись, а тут неполучилось, вже незнає до чого доїбатись. Ганьба таким дибілам і їхньому сраному автомайдану