День міста: початок святкування у Ковелі

01 Липня 2018, 15:22
17566

Сьогодні, 1 липня, Ковель святкує День міста – 500 років.

Традиційно під час великих святкувань у парку імені Лесі Українки відкриваються багато атракціонів для дітей: гірки, батути й інші різноманітні атракції. Цьогоріч дітей та гостей міста також розважають аніматори у костюмах мультиплікаційних героїв.

 
















 

У парку є свій «фуд-корт» з відкритими кухнями, де можна купити різноманітні ласощі: від шашликів до цукрової вати, цукерок для дітей, й багато іншого.

 




 

«Родзинкою» і прикрасою бульвару Лесі Українки стала клумба, на якій квітами висаджено на честь 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права: «Ковель 500». Цю роботу виконувало комунальне підприємство «Добробут».

 





Коментарі
01 Липня 2018, 18:25
а чому закрита нова літня естрада? на день міста мала ж працювати. Що ще 5 млн не вистачило на будівництво?
01 Липня 2018, 18:32
Сьогодні репетиція до Дня Ковеля, святкуємо день визволення Ковеля від німецько-фашистських загарбників. А свято МІСТА буде в грудні!
01 Липня 2018, 19:00
день визволення Ковеля від німецько-фашистських загарбників - не сьогодні, а 6 липня
01 Липня 2018, 19:06
головного немає- людей з обмеженеими можливостямиПроводились змагання з БОЧЧІ
01 Липня 2018, 19:23
Да бракнуло 5 млн. Мені потрібно придбати ще одну автівку
01 Липня 2018, 19:40
Вони святкують коли їм схочеться чи припіче. Щоб Пініс не доставав їх з крадіжками!)
01 Липня 2018, 19:45
Помню пару років тому була сцена на якій писало 700,чи 750- точно не помню,а тут тільки 500 років (((((.<br/>Читав я про ці згадки що це не Українське місто було згадано,а Польське.... <br/>А ще про те як підкова повинна зображатися на гербі міста,і все таке....<br/>Так до чого я веду,а здається що останнє десятиліття забагато тах виправлень та &quot;білих&quot; плям стало в історії України ??? І я думаю не просто так.....<br/>А Ковель як би там не було НАЙПРЕКРАСНІШЕ та НАЙКРАЩЕ місто в Україні !!!! Скільки йому б не змінювали вік все одно КОВЕЛЬ - ТИ КРАЩИЙ !!!!
02 Липня 2018, 00:14
Сам Господь не благословив сьогодні святкувати. Якого х...на, завжди святкували 6 чи 7 липня, на День визволення. Нацики знов моду диктують, неподобається, що їх побратимів погнали в ці дні з нашого міста. Слава Україні -бех нациків. Героям слава - не нацикам.
02 Липня 2018, 00:14
Сам Господь не благословив сьогодні святкувати, всі бачимо, яка погода. Які в дупу атракціони чи щось інше?. Якого х...на, завжди святкували 6 чи 7 липня, на День визволення. Нацики знов моду диктують, неподобається, що їх побратимів погнали в ці дні з нашого міста. Слава Україні -бех нациків. Героям слава - не нацикам.
02 Липня 2018, 00:15
Сам Господь не благословив сьогодні святкувати, всі бачимо, яка погода. Які в дупу атракціони чи щось інше?. Якого х...на, завжди святкували 6 чи 7 липня, на День визволення. Нацики знов моду диктують, неподобається, що їх побратимів погнали в ці дні з нашого міста. Слава Україні -бех нациків. Героям слава - не нацикам.
02 Липня 2018, 01:13
А якщо 6 чи 7 липня випадає на будній день??? Тому вже кілька років День міста святкують в першу неділю липня! Як на мене, це й правильно!!!
02 Липня 2018, 03:16
Ні, не правильно. Будній день, той будній. А якщо Новий рік на будній потрапить, не святкувати? А дні народження як такі взагалі, повинні тільки у вихідні святкувати?.
02 Липня 2018, 04:28
А вам не пофіг коли святкуватия христонуті?
02 Липня 2018, 13:06
А чому не вказали, одну з головних подій, а саме розважальну програму з Трансформером Оптимус від ЖК Варшавський та Event-agency Chocolate
02 Липня 2018, 15:12
1 січня завжди державний вихідний, тому не перекручуйте! А коли урочисто святкують день народження, особливо ювілей, то чомусь гостей кличуть сама на вихідні...
02 Липня 2018, 15:58
Яке може бути святкування у будній день: люди на роботах!
02 Липня 2018, 16:16
500 років Ковелю ( надання магдебурзького права ) буде 24 грудня 2018 року а не так як пише у статті! А зараз ми святкуємо день міста, відштовхуючись від першої писемної згадки про Ковель ( 1310 рік ), ну і звичайно в поєднанні з святкуванням визволення міста Ковеля від німецьких військ у липні 1944 р.
03 Липня 2018, 01:38
Так-так, колись Ковле жило і процвітало, аж Магдебургське право отримало. А зараз з колишнього промислово розвинутого міста перетворилось в пересилку для контрабандистів і постачальник рабсили для поляків.
03 Липня 2018, 01:40
Так-так, колись Ковле жило і процвітало, аж Магдебургське право отримало. А зараз з колишнього промислово розвинутого міста перетворилось в пересилку для контрабандистів і постачальник рабсили для поляків.