У Ковелі, нарешті, відкрили в парку нову естраду

02 Липня 2018, 09:45
9384

Цьогорічна ювілейна річниця Дня народження Ковеля – 500-річчя надання йому Магдебурзького права – ознаменувалася пам’ятною подією в житті громади – відкриттям нової паркової сцени. 

Про це пише «ПроКовель».

Її розпочали зводили ще близько двох років, із жовтня 2016. За цей час на будівництво культурного об’єкту витратили з міського бюджету близько чотирьох з половиною мільйона гривень. Кілька разів офіційне відкриття переносили, оскільки будівельники не вкладалися у строки здачі в експлуатацію. І лише тепер центральна сцена міста готова до використання. 

 


 

На урочисту церемонію з нагоди Дня Ковеля та відкриття паркової сцени до міста приїхали голова Волинської ОДА Олександр Савченко та народний депутат України Степан Івахів. Але спершу з вітальним словом звернувся мер Ковеля Олег Кіндер.

Він побажав громаді подальшого процвітання, а голова ОДА порадів, що місту й надалі щастить з його керівництвом та народними обранцями, які представляли і нині відстоюють інтереси мешканців 21 округу у стінах Верховної Ради. 

Підтримав слова губернатора і Степан Івахів. Зокрема, він мовив: «Я хочу сказати вам, що місто міняється, міняється правильно. Без перебільшення я скажу, що це заслуга мерії на чолі з Олегом Олексійовичем. Бачимо недоліки, критикуємо, але завжди тішимося, коли перерізаємо нові стрічки, а їх за останні роки в місті Ковель було перерізано надзвичайно багато».

Також народний обранець пригадав, як ще два роки тому він стояв на старій сцені і все непокоївся за її хиткий технічний стан. А тепер бачить гарну ошатну будову. Щоправда, з одним недоліком – відсутній навіс над глядацьким майданчиком.  

«Я пам’ятаю, як стояв на тій сцені і хвилювався, щоб дах не впав на голову. І дощ, сьогодні скажу, це нам підказка – керівникам, що не тільки ми маємо стояти сховані, а й люди мають бути під навісом. Ми знали, грошей не хватило. Будимо шукати і зробимо», – пообіцяв Степан Івахів. 

 

Олег Кіндер
Олег Кіндер

Олександр Савченко
Олександр Савченко

Степан Івахів
Степан Івахів

Також шановані гості міста взяли активну участь у церемонії нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу-виставки дитячого малюнку «Ковель у серці моїм», присвяченого 500-річчю наданню Ковелю Магдебурзького права. Він відбувся дещо раніше, однак відзнаки було погоджено вручати у День міста. 

Голова журі конкурсу, директор дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик озвучувала прізвища нагороджених а Олександр Савченко, Степан Івахів і Олег Кіндер вручали юним художникам грамоти і пам’ятні подарунки. До слова, у художньому вернісажі взяло участь 107 учасників, які представили 117 робіт, з них – 25 стали переможцями у різних вікових групах і стільки ж отримали заохочувальні відзнаки. До них приєдналися й викладачі, які готували своїх учнів до конкурсу.

А опісля, не зважаючи на дощ, який розпочався у другій половині дня, і все не хотів вщухати, центральну сцену Ковеля заполонили творчі колективи міста. 



Коментарі
02 Липня 2018, 13:40
Ще на кришу над літньою естрадою за два міліона
02 Липня 2018, 13:52
Це жах...
02 Липня 2018, 14:17
Тут пишуть що витратили біля 4, 5 мільйонів. Давайте порахуємо- 1.5 мільйони з початку будівництва. Потім ще 4, 5 мільйони. Згодом ще 500 000. Так це що_ близько 4.5 мільйонів. Ах да, я ж забув - з 1 липня цифри округлюютья. 1.5+4.5+500 000=6.5 мільйони. заокруглимо і виходить 4.5 мільйони. Все ОКЕЙ.
02 Липня 2018, 14:22
Це ЩООООО??? ЖАХХХХ. Нагадує будівлі епохи комунізму, хіба таке зараз будують???? схоже на гараж...
02 Липня 2018, 15:03
Моя дитина вчора на цій сцені виступала. Повірте, сцена дуже сучасна, зручна, для артистів всередині все дуже гарно і зручно облаштовано. Не знаю хто і з якою метою критикує, але сцена в 1000 разів краща за ту, що була раніше!!!
02 Липня 2018, 15:09
А за 200метрів, розруха.Театральна 2. Бараки, смердючі туалети,розвалені сара, забори. Початок 19 століття
02 Липня 2018, 15:17
питання не в тому, гарна сцена чи ні. І гарна і потрібна. Питання в іншому..... чому так дорого?
02 Липня 2018, 15:46
"Підтримав слова ГУБЕРНАТОРА і Степан Івахів..." Ало!!! Може вже визначетесь територіально, область чи губернія? Чесно, вже замахали!!!
02 Липня 2018, 15:47
На рахунок &quot; дорого&quot; згідний, але терпіти не можу, коли на все що робиться кажуть &quot;фу...&quot; Може краще взагалі нічого не робити, бо нашим людям, що не роби, все не так...<br/>І на рахунок вчорашнього концерту на новій сцені: (може хтось і себе впізнає...) тільки поставили нові гарні лавки, як бидлота РІЗНОГО ВІКУ , навіть старушки з внуками повилазили на ті лавки ногами, а потім же будуть говорити що лавки подерті, в д...пу можна скалку загнати... Стидоба вам люди!!!
02 Липня 2018, 16:02
Гарна сцена. Чого присікались? Якщо дорого - є відповідні органи, котрі порахують і винесуть вердикт. Ждіть.
02 Липня 2018, 16:43
Сцена на фото виглядає як коробка...
02 Липня 2018, 17:16
Дощ навіть на сцену заливає. Зробили називається!......
02 Липня 2018, 17:18
Туалет безкоштовний коли відкриєте??? Не забудьте всі<br/> біля нього зібратись щоб стрічку перерізати.
02 Липня 2018, 18:10
Покійний мер Поліщук- побудував спортивну школу,пішохідний проспект Лесі Українки. Ми ще як кажуть на нас, совки проспект називаєм Поліщука. Шевчук- памятник Тарасу Шевченку,зробивши парк на болоті.<br/>Кіндер нову літню сцену. Такої на Волині немає. А що зробили Семенюк,Бойко,Кошарук, для міста-НІЧОГО...<br/>Так що хай і дорого,але це зроблено для нас КОВЕЛЬЧАН...
02 Липня 2018, 19:17
Діду, не тринди! Покійний мер Поліщук тільки почав спортивну школу, а будував і закінчував її вже Семенюк. Шевчук, крім памятника Тарасу Шевченку і парку на болоті, також зробив новий фонтан у центрі міста. Не ті гроші колись були у міста, як тепер має прохіндей Кідер, який за 8 років мерства (найбільше з усіх) ото тільки й встиг, що звести за два роки літню сцену, все решта за кошти Івахова будувалося.
02 Липня 2018, 20:00
Найбільше коштів на Ковель виділялося за часів правління Кошарука!!! А коли мером став Кіндер, то Кошарук з покійним Клімчуком суттєво обрізали фінансування такого &quot;рідного обом міста&quot;
02 Липня 2018, 20:56
Це все бла-бла-бла! Факти в студію. Конкретні факти, а не загальні фрази.
02 Липня 2018, 21:41
та це все якийсь позор а не сцена
02 Липня 2018, 22:07
А мені подобається! Гарна сцена
03 Липня 2018, 12:38
Погоджусь з дописувачем Романом. Склалось враження, що певна кількість людей прийшла на відкриття сцени і концерт лише з метою її знищити. Залишилось чекати, коли з&quot;являться відповідні написи на стінах, різноманітні оголошення і звичайно має з&quot;явитись прибудований кіоск з кавою. Маємо, що маємо.
03 Липня 2018, 15:22
Семенюк писав віршики, а не керував містом. А літня естрада гарна, не дамо її бидлюкам нищити.
03 Липня 2018, 16:10
За таке бабло ,ясно ,що гарна.Пам'ятник біля &quot;казки&quot; теж гарний і недешевий не довго простояв без поточного ремонту. Поживемо побачимо, яка якісна сцена. Піаряться Савченко,Івахів ,Кіндер .Цих від корита мітлою треба гнати. Люди прозрійте! Накрали міліарди , а піаряться умовно на 100 грн. Позорисько і гидотство.
03 Липня 2018, 16:22
Як тільки відділимо бізнес і владу, тоді у держави і у містах гроші з'являться,бо закони працюють не на користь пересічного громадянина, а навпаки ,далі його обдерти як грушу, а ті що накрали роблять закони під себе.
03 Липня 2018, 20:39
Чомусь на свято Ковеля Саша Савченко прибув без галстука, можливо треба було б йому на святі подарувати галстука від мешканців м.Ковеля ?
05 Липня 2018, 00:25
а що це за криві лавки аля солдепія, невже за стільки грошей нормальні пластикові сидіння не можна було поставити
05 Липня 2018, 00:34
Пластикові??? Та їх би в день відкриття поламали... Нашим людям треба залізні і намертво прикріплені до землі!