Голова Ковельської районної ради взяв на косовицю аж дві коси

02 Липня 2018, 12:00
Андрій Броїло 4960
Андрій Броїло

На косовицю голова Ковельської районної ради Андрій Броїло взяв аж дві коси, причому одна була китайського виробництва.

«Усі йдуть на косовицю з однією косою, а я так відразу з двома. Правда та, що «китайське чудо» трохи підвела, та й кричить аж у вухах закладає. Довелося перепрошувати семиручку, радянського ще випуску, але надійну. Сподіваюсь ще багато хто знає, що таке «семиручка»....?» – написав він у Фейсбуці.

Як відомо, Андрій Петрович проживає і господарює у селі Доротище Ковельського району, де свого часу був сільським головою. Згідно його декларації про доходи, він разом із дружиною має тут чотири земельні ділянки (загальною площею 46 802 кв. м), а також міні-трактор RDT-160Е, 2016 року випуску.

 


 

Коментарі
02 Липня 2018, 15:03
І про що новина?
02 Липня 2018, 15:08
Про косу китайську
02 Липня 2018, 15:13
А скільки раз ходив до вітру поки косив, не рахували?
02 Липня 2018, 15:40
що то за жижа? а де, скільки покосів пройшов, скільки раз мантачив семиручку, який тонаж зеленої маси на гектар, про що думав (окрім районних справ) під час косіння, скільки разів його муха за сраку вкусила? Спецкор Силюк чи ко, будьте трохи щедріші на інформацію, а то людина старалась косила і все дарма!!!
02 Липня 2018, 15:50
молодець! суперовий комент!!!
02 Липня 2018, 15:51
який сайт - такі і новини
02 Липня 2018, 16:01
А мені тут цікаво) Хоч насмієшся... ковельська журналістика )))
02 Липня 2018, 16:16
які коментатори - такі і новини) ми теж хоч насміємося)))
02 Липня 2018, 16:30
А для ког косить Андрій Петрович?
02 Липня 2018, 16:54
Для Казака
02 Липня 2018, 17:29
нормальні люди бабло косять
02 Липня 2018, 17:34
а девятиручку нема здоровя тягнути. тоді написали який здоровий пішов на косовицю з девятиручкой. Доречі поклепавби китайського тримера отоб булиби покоси.
02 Липня 2018, 17:34
а девятиручку нема здоровя тягнути. тоді написали який здоровий пішов на косовицю з девятиручкой. Доречі поклепавби китайського тримера отоб булиби покоси.
02 Липня 2018, 19:37
Дєшовий піар,
02 Липня 2018, 22:04
ще йому граблі до дупи привязати і фару на лоб, щоб вночі міг косити
03 Липня 2018, 01:11
Дещевий САМОпіар
03 Липня 2018, 01:44
То так і не поняв шо піарять, китайську косу чи радянську?
03 Липня 2018, 17:45
Ляшко з вилами, а Броїло з косою...