Слідство підозрює посадовців Ковельської міськради у зловживанні та незаконному відчуженні комунального майна

04 Липня 2018, 14:04
Олег Кіндер 7310
Олег Кіндер

Ковельський міськрайонний суд ухвалою від 25 червня дозволив слідству вилучити в управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) у Волинській області всі документи, які стосуються реконструкції у Ковелі на стадіоні «Сільмаш» адміністративно-побутового приміщення, яке перетворилося на приватний готель підприємця Юрія Шлюєва.

Ковельською місцевою прокуратурою 1 березня 2018 року було відкрито кримінальне провадження № 42018031110000022 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем), яке розслідує слідче відділення Ковельського відділу поліції ГУ Національної поліції у Волинській області.

«Службові особи Ковельської міської ради, зловживаючи службовим становищем, діючи в інтересах фізичної особи підприємця Шлюєва Ю.М., здійснили відчуження комунального майна в користь останнього, а саме будівлі стадіону «Сільмаш», внаслідок чого спричинено істотну шкоду державним інтересам», – йдеться у клопотанні слідчого до суду.

Слідство отримало доступ до оригіналів декларації від 22 квітня 2016 року за № ВЛ 14316113068 про готовність до експлуатації об’єкта «Реконструкція будівлі стадіону «Сільмаш» з влаштуванням другого поверху…» та декларації від 8 грудня 2016 року № ВЛ 143163431526 про готовність до експлуатації об’єкта «Нове будівництво стадіону «Сільмаш» з влаштуванням другого поверху…» з усіма додатковими документами.

Підрядником робіт є ковельське МПП «Інвестбуд», проектувальником – Борис Віщак, технічний нагляд здійснював Анатолій Колотюк, авторський нагляд – Микола Новосад.

 

 

Нагадаємо, у травні цього року суд дозволив поліції вилучили у ковельській мерії документи щодо стадіону «Сільмаш».

Видання Район.Ковель уже повідомляло, що все майно комунального стадіону «Сільмаш», у тому числі й футбольне поле, міська влада передала в оренду підприємцю Юрію Шлюєву ще у травні 2003 році. Договором оренди здійснення поточного ремонту приміщень спортивної арени віднесено до обов’язків орендаря, який на другому поверсі адміністративно-побутового приміщення стадіону умудрився без дозволу власника (територіальної громади) збудувати собі приватний готель «Comfort».

«Від орендаря Шлюєва Ю.М. звернення про створення «приватного готелю «Comfort» до Ковельської міської ради та виконавчого комітету не надходили», – написала у відповідь на депутатське звернення секретар ради Віра Федосюк.

Як же так!? Хіба це не владна «шизофренія»: не визнавати збудованого готелю «Comfort» приватного підприємця і в той же час надавати йому рішенням виконкому дозвіл на режим роботи?

 


 

Провівши так звану реконструкцію за 3 мільйона 703 тисячі 948 гривень, екс-депутат Ковельської міської ради з фракції ВО «Батьківщина» Юрій Шлюєв навіть просив міського голову Олега Кіндера відшкодувати витрати.

Про те, як Юрій Миколайович намагався зареєструвати право власності на цю добудову, тобто на готель, наші журналісти розповідали у піблікаціях «Колишній «кучміст» через суд хоче «приватизувати» у Ковелі стадіон?» та «У Ковелі суд зупинив справу за позовом орендаря стадіону «Сільмаш».

Коментарі
04 Липня 2018, 18:22
Жидомасони грабують державу
04 Липня 2018, 18:24
Кіндер громаді пальця не перший раз показує і як професійно...
04 Липня 2018, 18:26
Передати на баланс міста як в Луцьку передали ринки без різних прокладок типу Колі Хамси і КУМИ!!!
04 Липня 2018, 18:34
Горгут Володимир Михайлович із облспоживспілки УЖЕ пішов куди треба!!!
04 Липня 2018, 18:36
Коли Мавп піде
04 Липня 2018, 18:38
Хіба може така Мавпа керувати містом
04 Липня 2018, 18:41
Юльку на газову трубу більше не пустять хоч і окуляри з прикидом нові
04 Липня 2018, 19:54
ще потрібно досконало розслідувати будівництво сцени. звідти дуже сильно смердить. І тендера ,перемогу в яких безсовісно здали Вересу. Тепер маємо критичну ситуацію з екологією. Будівництво та ремонт доріг в місті має багато запитань. мені здається, що наші можновладці вже побудували собі дорогу в Сибірськи рудники.
04 Липня 2018, 20:00
ЯКЩО СПРАВУ ДАТУТЬ МАРТИНЮКУУ ДО СКОРІШЕ ШЛЮЄВ МЕРОМ СТАНЕ НІЖ СПРАВУ ДОВЕДУТЬ ДО СУДУ<br/><br/>У НЬОГО Ж ПРИПАДКИ ПАДУЧОЇ ХВОРОБИ, ЧОРНОЇ НЕМОЧІ, яка супроводжується повною або частковою втратою свідомості, судомами, розладами чутливості та поведінки, формуючи зміни особи за «епітипом» – «в’язкість» мислення, схильність до «застрягання» на несуттєвих деталях, ускладнення в засвоєнні нового матеріалу, забруднення при переключеннях уваги, ослаблення пам’яті, характерний особливий педантизм.<br/><br/>в селах Лемківщини вважали, що в такому випадку хворобу — міг викликати і &quot;нечистий&quot;, який поселився в організмі вибраної жертви
04 Липня 2018, 20:27
Готельчик в вилупка забрати
04 Липня 2018, 20:32
Йому дуже пороблено він до мене неодноразово звертався як і вся мерія я їм багато відробляла навіть не розрахувалися до кінця і за все.Тому назад все вертається...
04 Липня 2018, 21:29
Ковельчани!!!!!!!!!!!!!!!! Звертаюсь до Вас!!! Скільки часу будете мовчати??? Схід вже 5-й рік &quot;мовчить&quot; а. на місці все йде до того!!!!!!!!!!!!! Стосується геть усього!!!!!!!!! найменше благоустрій!
04 Липня 2018, 22:14
Як поганий БЮТ може так відверто красти у громади
04 Липня 2018, 22:40
далі буде ...
04 Липня 2018, 23:00
БЮТ тут ні до чого. Бандерня знищила країну.
05 Липня 2018, 00:59
Кіндер зазвичай показує всім середній палець
05 Липня 2018, 03:06
Якщо виберуть Юльку то перше що вона зробить то поїде до дружбана Путлера домовитися за газову трубу з собою візьме друга Кіндера...
05 Липня 2018, 09:30
правильно зробить, що поїде. Переше, що зробить,, це припинить непотрібну нікому бойню на сході. По друге потрібно пересадити всіх жидомасонів, які довели країну на краху. Тільки заради цього варто їхати до Путіна. І ще випросити в сибіру клаптик землі, щоб побудувати там буцигарню і засадити туди жидомасонів. Може при мінус 60 градусів у них просвітліє в голові і вони побачать, що зробиди з моєю ненькою Україною.
05 Липня 2018, 09:58
МАВПО ЗАБЕРИ КНОПИН ХЛІВЧИК З ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ
05 Липня 2018, 10:00
Шлюєв теж із патріотів разом з Харьківським
05 Липня 2018, 11:22
Содома і Гомора-в це перетворюють Ковель під виглядом благих намірів і окозамилювання
05 Липня 2018, 11:52
Дуже цікаво!!! В ДАБІ слідство вже витребовує документи, всім давно відомо про те, що готель в експлуатацію не здано, права власності на об'єкт в Шлюєва нема, а Кіндер погоджує графік роботи?!!!
05 Липня 2018, 12:31
Дався вам Шлюєв. Він хоч готель збудував. Людям роботу дав. А то б стояв би і зараз срач біля стадіону. Досить пи...ти. Зроби щось сам, хоча б для себе і для людей.
05 Липня 2018, 13:00
Жидомасони вже наробили під себе
05 Липня 2018, 13:07
Не буде Кіндера, а прийде хтось другий на його, то будете за ним плакати як зараз за Януковичем. Бо буде ще гірше.
05 Липня 2018, 13:14
Ми так плачемо за Валькою Дубій.
05 Липня 2018, 13:56
Бачте як то воно усе життя красти в України.
05 Липня 2018, 13:57
Бачте як то воно усе життя красти в України.
05 Липня 2018, 13:57
Бачте як то воно усе життя красти в України.
05 Липня 2018, 14:41
Ну потребували документи....... ну то й що..... хіба щось зміниться......як керували так і будуть керувати ....а ми тільки поговоримо .....
05 Липня 2018, 15:57
А НАЩО КІНДЕР СПАЛИВ СВОЮ ХАТУ
05 Липня 2018, 17:31
бо краще було спалити хату. ніж втрати всі свої мільйони.
07 Липня 2018, 15:36
Т о все Гетьмана робота, Мавп знову не при чім