У Ковелі знову боролись із рекламою наркотиків на стінах

08 Липня 2018, 10:00
5043

Активісти Ковельського осередку «Національного Корпусу» провели рейд, в ході якого очистили місто від реклами сайтів з продажу наркотиків.

Про це повідомляється на сторінці «Національного Корпусу» у Фейсбук.

Днями, на стінах будинків у Ковелі почала масово з'являтись реклама сумнівних сайтів, на яких можна придбати наркотики. До активістів «НацКорпусу» звернулись ковельчани, які, розуміючи небезпеку цих написів, попросили допомогти.

«Завдяки оперативній реакції представників Національного Корпусу – декілька десятків написів були ліквідовані. Боротьба з виразками суспільства - це обов'язок кожного свідомого громадянина», – йдеться у дописі.

 

3

1

1


Коментарі
08 Липня 2018, 13:22
Дуже велика шана і подяка молодим хлопцям
08 Липня 2018, 13:24
Круто! Приклад для поліції та кіндерів в міській раді. Я б цих хлопців поставив замість мавпи нашої
08 Липня 2018, 13:43
на жаль вони боряться з наслідками, а не з причиною. Безробіття, незайнятість молоді, байдужість влади до молодого покоління призводять до наркоманії, проституції, алкоголізму, злочинності, хворобам. нація вимирає. А ця імітація боротьби нічого суттєвого не дає. Хоч одного розповсюджувача зловили? туфта все це, показуха і окозамилюавання.
08 Липня 2018, 14:00
Коли просили активістів допомогти якомусь інваліду дрова поскладати та пандус зробити то цих псевдоактивістів не видно . У мене підозра що це вони самі і пишуть. Та ще вони говорять дітям що або вступає в нац корпус або не приходьте тернуватись до них у зал. Той що в підвалі спортшколи.
08 Липня 2018, 14:14
Ну не сквжіть, ці хлопці відкривають бкзуоштовні секції для дітей, проводять лекції з історії, тренінги та кінопокази. Вони якраз з зайнятістю боряться.<br/>Я гадаю, що спіймати закладчиків чи тих хто пише не так вже й легко, але хлопці роблять хоча б щось поки ми пишемо коментарі
08 Липня 2018, 14:15
Хлопці-молодці!!!
08 Липня 2018, 14:15
Не треба брехати! Там маса людей відписала пані Катерині, а вона вже сама зв'язувалась з тимми, з ким їй захотілось. Допомогли хлопці зі спілки АТО, хоча бажвючих було багато
08 Липня 2018, 14:33
Ну псевдо - активісти &quot;молодці&quot;. Головне ноги &quot;татухами &quot; забити. І ходити по всьому місту кричати щось. Ну нічого не скажеш...
08 Липня 2018, 14:56
помітно, як ти заздриш :D <br/>Маленький, не злись так на хлопців, що у них є тату. Мама тобі теж дозволить колись
08 Липня 2018, 16:17
Знову чернівецькі цигани під стріхою деяких пагонів рекламують свою продукцію
08 Липня 2018, 19:03
Хлопці молодці, дякую вам що ви є. <br/>Ви кращі.<br/>А ці диванні воїни просто заздрять.
09 Липня 2018, 02:41
Так що на рахунок того або вступай в корпус або не приходьте тренуватись у спортзал? Хлопці шоумени вправні. Толку з них як з козла молока. А ось піаритись мастаки. Метр на метр стіни замалювали а новина всеукраїнсько масштабу. Тімуровці блін.
09 Липня 2018, 03:09
Все правильно всіх приїзжих циган за межі міста
09 Липня 2018, 13:13
І не потрібно відписавати пані Катерині. Потрібно стати і зробити. А написали зробили вигляд роботи. А хтось мовчки став та зробив. Де ті активісти коли по парках бухають чому не ходять не патрулюють та не повідомляють поліцію? Це була б робота. А тут один єдиний напис замалювали а пропіарились як то 1 гектар картохи викопали. Актори , шоумени дешеві.
09 Липня 2018, 13:18
Але кожен хто зайде на ваш сайт по фото може побачіти у вас саме адресу сайту це не правельно
09 Липня 2018, 22:38
чуєш ти , чучело, нехрін йди! Чого ти пацанів чіпаєш? Подивись відео на сторінці в Філона , там добре видно, що вони багато цих написів замалювали поки ти дрочиш тут в коментах. ВИ зробили одне, вони інше. Якби не ви всі - ніхто б нічого не зробив, про це ти не подумав??
10 Липня 2018, 00:08
Так що на рахунок того або вступай в корпус або не приходьте тренуватись у спортзал? Чи такого теж не говорять? Шоумени-піарщики. На камери одні а в житті гавнюки ще ті.
10 Липня 2018, 01:24
«Пацан» - це маленький «поц» (Єврейська версія)<br/>Ймовірно, це найпоширеніша і найбільш образлива для справжній пацанів версія. І до неї схиляється більшість лінгвістів. Хто не знає, слово «поц» найпоширеніше лайка в єврейському середовищі Східної Європи. З їдишу воно перекладається як &quot;статевий член&quot;. Відповідно, слово «цінніше» (яке потім перетворилося в «пацан») позначає недорозвинений дітородний орган. Термін цей завдяки одеським злодіям нібито поширився по всьому кримінальному світу молодого СРСР: так в кримінальному середовищі стали називати молодих, недосвідчених злодіїв і безпритульників.<br/><br/>«Пацан» - це «свинопас» (Українська версія)<br/>Ряд лінгвістів впевнені, що в «пацанів» не потрібно шукати єврейський слід. Слово це українського походження і походить від вигуку «паць-паць». Таким дивним вигуком на Україні кличуть свиней. Соотвественно людина, яка найчастіше спілкується зі свинями, чи то пак свинопас, і є справжнім «пацаном».<br/><br/>Однак яка версія правильна кожен пацан повинен вирішити для себе сам.
10 Липня 2018, 03:41
Хлопці ділом займаються , а ви , диванні воїни тільки й можете те щоб обсирати тих , які в рази більше роблять гарних справ . А піаряться вони аби якомога більше людей звертали увагу на проблеми суспільства .
10 Липня 2018, 03:41
Хлопці ділом займаються , а ви , диванні воїни тільки й можете те щоб обсирати тих , які в рази більше роблять гарних справ . А піаряться вони аби якомога більше людей звертали увагу на проблеми суспільства .
10 Липня 2018, 11:59
Так що на рахунок того або вступай в корпус або не приходьте тренуватись у спортзал?
11 Липня 2018, 15:04
Приходь в зал - побачиш