У кафе, де владці святкували День міста, ковельчанці пляшкою розбили голову

11 Липня 2018, 16:18
5826

У неділю 1 липня о 22-й годині у приміщенні кафе «Оранж», яке знаходиться навпроти Ковельської міської ради, невстановлена жінка вдарила скляною пляшкою по голові 43-річну ковельчанку, завдавши їй ушкоджень.

Потерпіла звернулася із заявою до Ковельського відділу поліції. 6 липня було відкрито кримінальне провадження № 12018030110001463 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України, що карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Ухвалою Ковельського міськрайонного суду призначено проведення судово-медичної експертизи для встановлення тяжкості та характеру тілесних ушкоджень у заявниці.

Інцидент у кафе «Оранж» трапився у той час, як тут на другому поверсі відбувалося святкування Дня міста Ковеля за участю представників міської влади, офіційних делегацій міст-побратимів з України та з-за кордону, інших гостей свята.

Коментарі
11 Липня 2018, 20:06
Солідні люди сіли за стіл, а хазяї ще всяку рвань пускають щоб копійку заробити. Це урок владі! Зайшли, закрились і нікого не пускати.
11 Липня 2018, 21:26
Це була Вєрка Федосючка
12 Липня 2018, 00:04
Якщо святкують поважні люди-шантрапу не пущать! Так було раніше.
12 Липня 2018, 00:37
Всього 125-та стаття? Мало получила.
12 Липня 2018, 01:06
Засунути ій по трезвяку бутилку у дупу !!!!
12 Липня 2018, 04:08
Це все брехня!!!!@
12 Липня 2018, 11:11
Заголовок на всі гроші.<br/>І до всього підходить: &quot;На дорозі, якою їздять владці, сталося ДТП&quot;, &quot;В мікрорайоні, де живуть владці, сталося хуліганство&quot;, &quot;В магазині, куди ходять владці, сталася крадіжка&quot;.
12 Липня 2018, 11:34
автору заздрісно - його владці не запросили за стіл...
12 Липня 2018, 12:22
ну що за дебільна у Ковелі міська влада, навіть випити не можуть без пригод
12 Липня 2018, 13:29
Нажаль Ковель став небезпечним для проживання і цей випадок в день міста став символічно тому підтвердження.Кафе Оранж відмовилось допомогти слідству з наданням відеозапису цього інциденту ,тема не захищеності громадян міста так і залишається відкритою.
12 Липня 2018, 15:54
&quot;Це все брехня!!!!@&quot; - для таких невіруючих олухів як ти журналісти і вказують номер кримінального провадження, в даному випадку № 12018030110001463
12 Липня 2018, 17:28
це російська провокація ! на фото пляшка з російською акцизною маркою !!!