Олег Кіндер повеселив на апаратній нараді анекдотом про трупарню

16 Липня 2018, 11:00
Олег Кіндер 3980
Олег Кіндер

Сьогодні, 16 липня, на традиційній щопонеділковій апаратній нараді у Ковельській міській раді начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський доповів про двох врятованих на річці Турії людей, які були «майже втоплені».

«Рівень води зараз тримається в межах норми. Взагалі це плюс. Рятувальна станція працює в повному складі. Із моменту відкриття пляжу вже було врятовано дві людини. Тоєсть реально вже вони були майже втоплені, але підняли їх з дна і відкачали», – повідомив він.

У залі дехто з посадовців пирснув сміхом, на що зреагував міський голова Олег Кіндер.

«Юрій Михайлович, ви так говорите, ну але то гріх так сміятися. Це по принципу анекдота, як там десь у лікарні пожежа була у підвалі. І пожежники гасили-гасили-гасили. І головний лікар питає: «Ну що там?» – «Все нормально. Ми спасли ваших там людей. Трьох відкачали, а одного не змогли.» – «Яких людей? У нас же там трупарня», – розказав Олег Олексійович.

Присутні у залі засміялися. Міський голова уточнив, що це був анекдот, а ковельські рятувальники – молодці, що все нормально.

Коментарі
16 Липня 2018, 14:11
Ну де ще Микола почує новий анекдот.
16 Липня 2018, 14:28
Сорому нема! Перетворили офіційну нараду в шоу "Золотий гусак".
16 Липня 2018, 14:52
Навіщо про це писати в новинах?
16 Липня 2018, 15:00
Ну гляньте на фото...хіба то мер? А взагалі то, який мер - такі й балачки...
16 Липня 2018, 15:09
правильно роблять, громада має знати чим насправді займається влада
16 Липня 2018, 15:36
Не мер,а клоун
16 Липня 2018, 15:59
Цей горе мер сам як труп ходячий !
16 Липня 2018, 17:23
А до чого тут мер ? Це хвороба нашої журналістики.
16 Липня 2018, 17:26
Якщо кожен грейдерист піде в журналісти, то будуть в результаті отакі новини.
16 Липня 2018, 19:08
Все ніяк не наїдяться????????????
16 Липня 2018, 19:36
Тебе вже з дурки випустили?а зря,недолікували знов голодну мамашу
16 Липня 2018, 19:48
Зараз постійно пишуть все про погане, але колись повинно бути і смішне. Різні посадові особи такі ,як мери, попи-батюшки, президенти та інші це відповідальні особи і будь які їхні коментарі та репліки повинні бути зважені та добре обдумані бо люди сприймають їх не однозначно. Ї хоча це ті самі люди як і ми з вами.
16 Липня 2018, 20:32
Якби такий анекдот про трупарню ляпнув Гройсман на засіданні Кабміну, то журналісти це крутили би цілий тиждень по всіх телеканалах, не кажучи вже, що було б із Порошенком... У випадку з Ковелем лизуни Кіндера зразу ж перевели мову на Колю-грейдериста та "хворобу нашої журналістики".
16 Липня 2018, 21:26
Ви помиляєтеся!! Якби таке сказав порошенко чи гройсман вам би цього в житті по телеку не показали б і в новинах не написали б. Хіба що на фб чи в ютубі побачили. Порошенко не Янукович у нього цензура.
16 Липня 2018, 23:34
Люблю чорний гумор!
17 Липня 2018, 02:20
Ну й що? Ну й новина!!! <br/>Читаєш ці всі новини про мера і таке враження, що його &quot;заказали&quot;. Якщо вже геть нема що писати, то хоч на фото поплюємо. Коли ми вже всі <br/>подорослішаємо?
17 Липня 2018, 12:05
А чого ви так бурно не реагуєте на те, як Кіндера піарять у новинах на цьому ж сайті: то він в дитсадку, то на будівництві дороги, то з дітками та багато іншого? Це мабуть теж &quot;заказуха&quot;?
17 Липня 2018, 12:31
Мавп у тренді
17 Липня 2018, 13:47
микола силюк погано писав твори у школі то тепер з допомогою наставників-невдах надолужує прогаяне
17 Липня 2018, 13:54
Кіндер все це &quot;верзе&quot;, бо хоче показати, що йому все вже &quot;по барабану&quot;...одной ногой в Верховній Раді, чувак.
17 Липня 2018, 14:07
Знову в центрі уваги славний Коля-грейдерист, який не дає розслабитися кіндьору, то мера з коханкою застукає у масажному кабінету, то розкаже на весь світ його анекдот на нараді. Яка у Ковелі недолуга міська влада, а язик-помело кіндьора просто жах.
17 Липня 2018, 23:26
Мавпоклоун рулить