Хто з ковельських дітей відпочивав на Світязі за кошти з міського бюджету

18 Липня 2018, 12:00
6653

Цього року виконавчий комітет Ковельської міської ради придбав 72 путівки для відпочинку та оздоровлення дітей в таборі «Світязь», який належить Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

Згідно договору від 23 травня 2018 р., який підписали міський голова Олег Кіндер та директор освітнього закладу Валентин Вірковський, загальна вартість послуг становить 199 тисяч 584 гривні. Протягом червня в оздоровчому таборі «Світязь», що у селі Пульмо Шацького району, відпочили дві групи дітей з Ковеля.

Депутат Ковельської міської ради від «УКРОПу» Володимир Косцьов’ят вирішив з’ясувати: чи відпочивали за бюджетні кошти діти можновладців? На депутатське звернення з виконкому надійшли копії документів, деякі з них обранець громади попросив опублікувати у виданні Район.Ковель.

 



Коментарі
18 Липня 2018, 15:53
А чому не написати поряд по яким пільгами дитина отримала путівку...скільки дітей з однієї сім,ї отримали...і показати запити і черги...а то одні діти кожного року їздять, а інші і за 10років не отримають...
18 Липня 2018, 15:56
Костьовят як був придурком таким і є маразматик дурнуватий , що діти працівників міської ради не мають права відпочити разом з іншими дітками, Світязь це ж не Мальдіви!!!!!
18 Липня 2018, 16:03
Облаяти будь-яку людину велику розуму не треба і до Косцьовята можна ставитися по різному, але тут він цілком правий. Відпочивати за бюджетні гроші мають діти-інваліди, сироти, з малозабезпечених сімей. Якщо замість таких категорій поїхали діти працівників міської ради, то ганьба такій владі!
18 Липня 2018, 16:05
... великого розуму не треба...
18 Липня 2018, 16:20
Пиз... Ць я б свою дитину туди не відправив. Це не табір, це умно анал.. не!
18 Липня 2018, 16:45
Я колись їздила по дитячій путівці на південний берег Криму. Так, у нас в групі не було дітей батьків працівників міської ради. Зате були діти, внуки митників, відомих лікарів, адвокатів, валютчиків, бізнесменів (одна я проста якимось дивом туди потрапила).
18 Липня 2018, 17:33
Є положення про оздоровлення і відпочинок дітей. Перегляньте пільгові категорії. Їх там немало. І все стане на свої місця. Не заздріть, цього року відпочинок там галімий
18 Липня 2018, 17:33
оввва, а Мякота петр іванович не міг купити путівку для онуки за власний кошт???? пів міста зкупив, а на путівку для онуки не вистачило... оце так, ні стида ні совісті
18 Липня 2018, 18:20
чим людина багатша, тим вона жадніша.
18 Липня 2018, 19:05
А про захист персональних даних неповнолітніх депутат подумав? Батьки цих дітей знали про збирання персональних даних? Згоду на оприлюдення давали?
18 Липня 2018, 19:13
Хто дав право на публікацію в ЗМІ? На що дивляться правоохоронні органи? Це списки неповнолітніх дітей. Те, що дали документ депутату, який ніби то має знати закони, це не значить що документ для широкого розголосу. Батьки дітей! Подавайте до суду та інших органів за оприлюднення інформації про ваших дітей, на яку ви згоду не давали! Ганьба сайту!
18 Липня 2018, 19:32
Що значить "збирання персональних даних" дітей? У списках крім прізвищ, імен та по-батькові більше нема нічого! Вказані місце проживання, навчання та інші персональні дані, показані фотографії?! Так що охолоньте! Списки дітей - це не приватна, а публічна інформація, так як стосується коштів бюджету міста Ковеля.
18 Липня 2018, 19:47
хто відправив своїх онуків, дітей і ошукав тим самим хворих діток, малозабезпечених, сиріт- ви тим самим викликали біду на себе. так що не дивуйтесь, якщо ващі онуки почнуть хворіти невиліковними хворобами, дуріти на всю голову. Це ви зробили їх такими. Ви, для того щоб отримати копійкову путівку в санаторій, зробили їх хворими, дебілами, даунами. Скривджені вами дітки будуть ставити свічечки за ваше "здоров"я"
18 Липня 2018, 20:02
Визначення поняття персональні дані наводиться в абзаці восьмому статті 2 Закону, відповідно до якого персональними даними є відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.
18 Липня 2018, 20:07
Не забивайте дурним голову! Журналісти консультувалися у юристів перед тим, як публікувати саме ці документи.
18 Липня 2018, 20:18
5. Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину. Але викладені в списках діти не отримували коштів і не отримували майна. Бюджетні гроші получила Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки
18 Липня 2018, 20:32
Не забивайте дурним голову! Журналісти консультувалися у юристів перед тим, як публікувати саме ці документи.
18 Липня 2018, 21:02
А цей сайт співпрацює з юристами?Не схоже, тут суцільне порушення прав людини.Журналісти цього сайту давно плювали на закон.
18 Липня 2018, 21:02
А цей сайт співпрацює з юристами?Не схоже, тут суцільне порушення прав людини.Журналісти цього сайту давно плювали на закон.
18 Липня 2018, 21:25
Конкретизуй як журналісти сайту "суцільно порушують права людини".
18 Липня 2018, 22:21
В окремому позові.
18 Липня 2018, 22:33
Дивись не вдавися цим "окремим" позовом)))
19 Липня 2018, 02:04
А чому не може поїхати у табір *середнячок* ,дитина яка не відноситься ні до одних ,ні до інших.Я все життя пропрацювала в бюджетній установі і мої діти ( їх троє) ніколи нікуди не їздили безкоштовно,не давали путівок,бо ж сім"я благополучна.А от дітям з "неблагополучних"-друга справа,хоч деякі були в рази краще забезпечені моїх ,завдяки різним махінаціям і брехням .І я не думаю ,що у Пульмо їздили діти заможних родин ,це ж не на море,,,,,,,,
21 Липня 2018, 02:50
Листочки з іменами. І що це нам дає? Я особисто з усіма дітьми Ковеля не знайома. За які заслуги вони туди потрапили?