Як лунав останній дзвоник 2025 у ковельському ліцеї №13

У ліцеї №13 міста Ковеля відбулося урочисте свято Останнього дзвоника з нагоди завершення навчального року 2024/2025.
Про це інформують на сторінці ліцею №13 у фейсбук.
Для учнів початкових, середніх та старших класів пролунав дзвінок, який сповістив про початок літніх канікул. Особливо хвилюючим цей день став для наших випускників – юнаків і дівчат, які стоять на порозі нового, дорослого життя. Попереду в них – важливі випробування, вибір професійного шляху та втілення мрій.
Під час урочистої лінійки директор школи привітав усіх із завершенням навчального року, подякував учителям, батькам і всім, хто підтримував наших учнів упродовж цього шляху. Зі сцени лунали щирі слова вдячності, пісні, вірші та прощальні промови.
«Дякуємо всім за ще один рік спільної праці, за досягнення, перемоги, дружбу й підтримку. Бажаємо всім учням сонячного літа, яскравих вражень і відпочинку. А випускникам – натхнення, впевненості у собі та успіхів на життєвій дорозі! До нових зустрічей у новому навчальному році!», – йдеться у дописі.



















Читайте також:
- Володимир
Понад шістсот випускників: у школах Володимирської громади відлунали останні дзвоники
- Володимир
З вдячністю ЗСУ та планами на майбутнє: у ліцеї імені Цинкаловського пролунав останній дзвоник
- Турійськ
У школах Турійської громади пролунав останній дзвоник: навчання завершили понад 2300 учнів
- Володимир
У Володимирській гімназії №1 пролунав останній дзвоник
- Вознесенськ
В Університеті третього віку у Вознесенську пролунав Останній дзвоник