Як завершували навчальний рік 2024/2025 рік у ковельському ліцеї №11

У ліцеї №11 міста Ковеля 6 червня відбувся Останній дзвоник з нагоди навчального року 2024/2025.
Про це інформують на сторінці ліцею №11 у фейсбук.
Цей день став справжнім символом прощання з дитинством для випускників та відкрив нову сторінку їхнього життя.
Було все: сльози радості, щирі слова подяки вчителям, прощальні обійми та теплі спогади. Учні, вчителі, батьки й гості об’єдналися у великій шкільній родині, щоб провести 11-класників у доросле життя з найкращими побажаннями.
Особливу атмосферу свята створили вальси випускників та останній дзвоник, який пролунав урочисто й водночас зворушливо.
«Бажаємо нашим випускникам впевнено крокувати до своєї мрії, не боятися викликів і завжди пам’ятати: школа – це місце, де вас завжди чекають!», – йдеться у дописі.
















Читайте також:
- Ратне
У Прохідському ліцеї на Ратнівщині пролунав останній дзвінок
- Володимир
Понад шістсот випускників: у школах Володимирської громади відлунали останні дзвоники
- Володимир
З вдячністю ЗСУ та планами на майбутнє: у ліцеї імені Цинкаловського пролунав останній дзвоник
- Турійськ
У школах Турійської громади пролунав останній дзвоник: навчання завершили понад 2300 учнів
- Володимир
У Володимирській гімназії №1 пролунав останній дзвоник