У Ковелі відбулося засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками АТО

23 Липня 2018, 17:00
3004

У Ковелі відбулось чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

Комісією було задоволено заяви громадян про включення до єдиного реєстру учасників АТО щодо надання ділянок у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд. 

Значну увагу приділили зверненням рідних загиблих. 

Розглянуто прохання учасників бойових дій про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для гаражного будівництва в масиві «Зірка». Заявникам рекомендовано обрати голову гаражного масиву та провести в ньому інвентаризацію землі.ї

Зазначається, що з грудня 2014 року і до сьогодні у Ковелі надано 323 земельні ділянки ветеранам АТО та членам сімей загиблих воїнів.  На сьогодні в єдиному реєстрі учасників АТО на отримання земельних ділянок перебуває 314 ковельчан та 74 мешканці інших населених пунктів, які звернулися до Ковельської міської ради. Крім того, у пільговій черзі зареєстровано 25 осіб з сімей загиблих, інвалідів війни та тих, що відзначені державними нагородами. Ці ковельчани мають позачергове право на отримання наділів для житлового будівництва в місті.

 


Коментарі
23 Липня 2018, 20:17
В Ковелі для своїх землі вже не хватає. Подумайте головою, де ми її візьмемо для учасників АТО?
23 Липня 2018, 22:44
Унікальна у нас держава! Скажіть, де ще у світі за заслуги перед батьківщиною розплачуються земельними ділянками та ще й в болоті?
23 Липня 2018, 22:48
Микола Васильович Гоголь зі своїми "Мертвими душами" відпочиває в порівнянні з теперішніми земельними "пристрастями".
23 Липня 2018, 23:10
Може вже хватить їм землі!!? Вони ж не будуються, а перепродують!
24 Липня 2018, 01:28
А в якій країні держава своїм ветеранам дає земельні ділянки вибірково????
24 Липня 2018, 01:35
Василь,кожен розпоряджається своїм майном на власний розсуд.А на рахунок земельних ділянок, то потрібно зробити інвентаризацію земельних ділянок Кіндера і його приплічників у міській раді тоді багато учасників АТО будуть ними забезпечені. А в подальшому думати кого до корита вибирати.БЮТ уже всіх за...ла.
24 Липня 2018, 01:44
Кіндера і всю його мафію мобілізувати і в окопи на першу лінію оборони і то мінімум на рік,щоб мали час подумати і пожити в окопах,а не в своїх коледжах,може тоді хоч капелька совісті прокинеться,а то в їх головах тільки як свої кишені набивати і хабарі брати. ГАНЬБА.
24 Липня 2018, 01:51
Правильні слова Атошник,молодець,може в окопах з них користь буде,там нічого красти,і хабарі хіба в сєпарів брати.
24 Липня 2018, 15:45
Привіт всім.. Багато чого тут написано, і все правильно пишуть люди , які обурені бездіяльністю, а вірніше сказано -корупційною діяльністю Ковельської міської ради. Навіть діючі військовослужбовці,які тепер служать в ЗСУ і є депутатами ради від партій( ЩО ЗАБОРОНЕНО- ВСТУПАТИ В ПОЛІТИЧНІ СИЛИ-(БЮТ) ( КОЦУРА О.О. ДІЮЧИЙ НАЧАЛЬНИК ШТАБУ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ В М. КОВЕЛЬ) які голосуют за вказівками Кіндера проти надання земельних ділянок учасникам АТО, ПОЛУЧИВШИ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПРИБУТТЯ З АТО, ПОЗА ЧЕРГОЮ, МАЮЧИ СВІЙ БІЗНЕС В КОВЕЛІ ,ЩО ЗАБОРОНЕНО ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ( АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ КОВЕЛЬ-КОЛОДЯЖНЕ)продовжують голосувати проти надання земельних ділянок учасникам АТО.повний репост ,нехай всі знають про наших слуг народу.
24 Липня 2018, 15:53
А ЧОМУ ЦЕЙ КОЦУРА більше на схід не їде? ЩО ОЧКО ЖИМ-ЖИМ, получив земельну ділянку- і все на дно приліг, нехай на схід їде і відробляє свою земельну ділянку,І ГОЛОСУЄ ЗА АТОВЦІВ ,А НЕ ЗА МАФІЮ КІНДЕРА.
24 Липня 2018, 16:00
ЗАБЕРУ В СВІЙ ПІДРОЗДІЛ І НАВЧУ ЖИТИ !ТАКИХ Я БАЧУ ЖИТТЯ НЕ ВЧИТЬ А ТІЛЬКИ БАБЛО.
24 Липня 2018, 16:01
ПРАВИЛЬНО КУБ, ТИ НАВЧИШ ЖИТТЯ ВЗЯТОЧНИКАМ І БІЗНЕСМЕНАМ.
24 Липня 2018, 16:02
ЗАЇДУ Я В ГОСТІ ДО ЦЬОГО НШ. ПО ДУШАМ ПОГОВОРИМО.
24 Липня 2018, 16:05
В РАЗВЕДГРУППУ ЄТОГО НШ,ТАМ ЖИЗНИ НАУЧАТ. И КАК СОБРАТЬЕВ УВАЖАТЬ.
24 Липня 2018, 16:06
+++Я НАД ЭТИМ ПОДУМАЮ.