Секретар Ковельської міськради проявила зневагу до героїв, – Ігор Пініс

24 Липня 2018, 11:28
Віра Федосюк 5071
Віра Федосюк

Голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс публічно звинуватив секретаря ради Віру Федосюк у зневазі до бійців-добровольців, які воюють на Сході України за територіальну цілісність нашої держави.

«В черговий раз Ковельська влада в лиці секретаря міської ради Федосюк В.І. проявила зневагу до бійців-добровольців. Вже третю сесію поспіль блокується елементарне рішення по видачі посвідки нашим героям, які на сьогоднішній день героїчно захищають Україну у рядах добровольчих формувань», – пише він у Фейсбук.

За словами Ігоря Пініса, місцеві керівники встановлюють бюрократичні перепони та абсолютно не хочуть виконати свої посадові обов’язки та працювати для людей. У нього складається думка, що виконання спільних обов’язків перед воїнами-героями є позицією лише авторів проекту – його самого та Галини Стасюк.

«А виконавча влада міста та секретар ради не тільки самоусунулись від виконання прямих обов’язків, але і вчиняють супротив елементарним рішенням, спрямованим на підвищення патріотизму та підтримці героїв України. Тепер зрозумілим стає чому непокарані убивці Небесної Сотні, чому зневажені АТОвці, чому йде війна… Для владців честь і совість, патріотизм і героїзм перетворились у фарс. Це ганьба!» – вважає Ігор Пініс.

Коментарі
24 Липня 2018, 14:37
це то пініс герой? І взагала, посвідки повинен видавати військкомат. Чого ви причепились до міської ради. Вона таких плвноважень не має.
24 Липня 2018, 14:46
Пінісу зрозуміло чому йде війна? Нарешті дойшло!!!!!!!! Четвертий рік уже. Тільки до чого тут Ковель? А що учасникам АТО посвідчень не дали? А Вєра всємогущая може????
24 Липня 2018, 14:54
Duzhe prykro, shcho na imeni, na doliakh ukrainskykh viiskovykiv, na oholenykh nervakh uchasnykiv ATO usiliaki politykany namahaiutsia zarobliaty sobi dyvidendy. Obvishani kuplenymy v interneti feikovymy nahorodamy feikovi polityky khochut vidkupytysia vid ATOvtsiv feikovymy posvidkamy, yaki ne nadaiut zhodnykh prav i pryvileiv. Z takym samym uspikhom politykany mozhut rozdavaty posvidky vid imeni svoikh partii. Porozhniak tse nazyvaietsia. Ofitsiinyi orhan vlady miska rada ne maie prava vypuskaty i vydavaty liudiam pustoporozhni brekhlyvi tsiatsky.
24 Липня 2018, 14:56
Ідіоти! Ви нашо коментар видалили? Сраний сайт!!!!!! Бо за Вєрку добре слово написали????
24 Липня 2018, 15:17
А чому бугай пеніс ше тут а не пердовій????
24 Липня 2018, 15:28
а пініс був не раз на передовій.А кіндер і Батьківщиновські депутати(крім Янка)-жодного разу.
24 Липня 2018, 15:52
Та бачили ми ті фото.Єле в бронік фліз
24 Липня 2018, 16:05
а чому Пініс ототожнює себе з героєм? Оті паціни, що поприходили скалічені, не можуть добитись допомоги і поваги. А то рило наїв і корчить з себе пітуха
24 Липня 2018, 16:18
Вєра зробила для АТОшників більше чим Пініс і його Укріп разом взяті!
24 Липня 2018, 16:28
ПЕНІС ТИ СКІЛЬКИ БУДИШ ПРИГАТИ З ТОЮ ГАЛЬКОЮ. ВИ ЯКІСТЬ ПСІХОПАДИ, СКІЛЬКИ МОЖНА ПІАРИТИСЬ, НЕВЖЕ ЩЕ ХТОСЬ ТАКИХ ЯК ВИ ПРИДУРКІВ ВИБЕРЕ В ДЕПУТАТИ, ИУТЬ ВАШІ РОДИЧІ-ТАКІ САМІ ПРИДУРКИ. А ПЕНІСУ ДАВНО ПОРА В АТО ВІН ПО ВСІХ ПАРАМЕТРАХ ТУДА ПІДХОДИТЬ
24 Липня 2018, 16:31
То Пінес проявив зневагу, бо не хватило мізків доробити проект!!! І спригнув на секретаря))) Піарщик і крикун грьобаний!
24 Липня 2018, 16:57
А що Верка зробила для АТОВЦІВ?Приведи приклад.
24 Липня 2018, 16:59
Ото Пініс і Стасючка сала бютовській банді залили.Он як брешуть і гавкають.
24 Липня 2018, 17:10
пініс був на передку не раз і не два.а ви де були чмошнікі?
24 Липня 2018, 17:10
пініс був на передку не раз і не два.а ви де були чмошнікі?
24 Липня 2018, 17:31
а на чийому він передку був? Може на кіндерівському?
24 Липня 2018, 18:02
Що то має свідчувати те посвідчення? Що доброволець був в АТО? Для того є штаб добровольського підрозділу. Штаб видасть довідку і навіть посвідчення. Що такий то справді воював. Є воєнкомат державний що видає посвідчення УБД. Так от ті державні посвідчення мають настоящі пільги. По закону. Всі другі є бумажкою без ніякої сили
24 Липня 2018, 18:28
ті, що раніше називались Титушками, зараз звуться добровольцями, патріотами, і всякою іншою нечистю. Є військомат і він розбереться хто є герой, хто є ХЕРой
24 Липня 2018, 18:28
Як дістали ці БЮТівські викидні
24 Липня 2018, 18:37
Сучко бютівська забери Кнопин магазин з дитячого майданчику і сама з Кнопихою заберися до Кнопи.Коли вже вам сукам жаба цицьки дасть
24 Липня 2018, 18:40
З Юлькою падлючкою з газової труби на кілок
24 Липня 2018, 19:06
НА ФАРШ СУЧКУ ЯК БАЛАКА!!!!!
24 Липня 2018, 19:08
100% ,але ж піарнутись тре пенісу, а на чому як не на наболілому!!!!
24 Липня 2018, 20:00
УКРОП- то лайно! Шевченко і Палиця президента публічно хаяли... Хто ім дав право! За це вже до КРИМІНАЛУ!
24 Липня 2018, 20:53
пініс був в Дебальцево,Углегірську,Станиці,Щасті,Новатошівкі і ще ,і ще.А де галімі писуни були?
24 Липня 2018, 20:58
Посвідчення хочуть самі бійці -добровольці.А такі як ти дурні і є гнидами,що заважають цьому.
24 Липня 2018, 22:37
Пініс бронік з кіборга Печенюка Ваські зняв.Ото ж размєрчік і не той.
25 Липня 2018, 00:02
Пініс. піарщик що він зробив доброго чи корисного для міста чи жителів ??? Він тільки що і вміє це бла..бла..бла Таких як він багато депутатів а толку з них мало краще проявив би себе ділом ...а не балаболом .На передову там себе покажи ..ділок...
25 Липня 2018, 18:17
А Вєрка так нічьо...курочка, жалко шо один Кіндьор тіко топче.
27 Липня 2018, 04:42
ПІніс ти вже всіх дістав .НЕ бути тобі мером