Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Мощена: у селі планують створити індустріальний парк 

17:00 24.07.2018
1686

У кабінеті голови райдержадміністрації Віктора Козака відбулася робоча нарада щодо впровадження на теренах району заходів щодо покращення інвестиційної привабливості краю у рамках підготовки до форуму «Волинь-інвест 2018».

Нарада відбулась 19 липня, – про це повідомляє відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату Ковельської райдержадміністрації.

Віктор Козак закликав посадовців профільних структурних підрозділів райдержадміністрації докласти максимум зусиль задля вирішення питань організаційного та юридичного характеру щодо створення інвестиційної привабливості окремих територій району та з метою презентації пропозицій на форумі «Волинь – інвест 2018», що відбудеться у вересні цього року в обласному центрі.

Голова РДА як приклад представив ідею щодо створення у межах території села Мощена, що входить до складу Люблинецької ОТГ, індустріального парку.

Голова райдержадміністрації обговорив із запрошеними посадовцями нюанси та етапи проведення роботи щодо підготовки згаданої земельної ділянки з метою заявки у конкурсі інвестиційних проектів. Віктор Козак закликав перейняти досвід за цим напрямком у колег із інших територій регіону.

Кожен із присутніх поділився інформацією за своїм напрямком та вніс пропозиції і зауваги, а в результаті – напрацювали план подальших дій, тож Віктор Теодосійович дав ряд доручень своїм підлеглим та закликав до конструктивної співпраці представників профільних територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
Коментарі

...

18:58 24.07.2018

Це напевно поклали око на водосховище, адже не дозволяють брати його в оренду простим людям... Цікаво чи лишать клаптик безкоштовного берега для купання?

УКРОП

22:24 24.07.2018

Унікальний народ українці...Знищили всю індустрію в Люблинці (Ковельбудіндустрію, ПМК-21, АТП-0262) а тепер будуть створювати в Люблинецькій селищній раді індустріальний парк! Без коментарів.....

23 січня
Сьогодні
Вчора
21.01.2019
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин