На ковельській автостанції туалетні кабінки завісили тканиною

25 Липня 2018, 16:00
5295

Чоловічі кабінки у туалеті на ковельській автостанції завісили тканиною.

Фото цього розмістив Нестор Ліпич на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ковель. XXI століття!) На перший погляд люди не можуть зрозуміти, що зображено на цьому безневинному фото... Напевно, ви будете шоковані, адже такою тканиною завішені кабінки чоловічого громадського туалету на Ковельській автостанції. А ще донедавна тут були двері... Це XXI століття. І це Ковель! Як тобі винахід, Ілон Маск?», – написав він у дописі.

 

Коментарі
25 Липня 2018, 19:38
Слів немає
25 Липня 2018, 20:15
, смішно.онухау по-ковельськи
25 Липня 2018, 21:47
Позор
25 Липня 2018, 22:25
То треба було двері пофарбувати і нехай люди труться? Чи як?
25 Липня 2018, 23:38
Ні це на випадок, якщо дуже припекло і не має туалетного паперу... Хай навіть сорочка довга, але вона ближче до тіла, то чому б не підтертися занавіскою?
26 Липня 2018, 02:20
Дивуюся нашим післячорнлбильським екзальтовантим молоденьким дурникам - иаксимку бурді, лихоліту, ліпичу. Побачило щось, очі вирячило, телефон з трусів вихопило, і нумо знімати, а потім шкрябати замітки про *сенсації*. А просто поцікавитися в адміністрації - чому так - розуму не вистачило????? Ушльопки малолітні.....
26 Липня 2018, 16:46
Завдяки таким ушльопкам ми маємо багато фото доказів людського маразму. А адміністрація так от вийшла пояснила що за херня відбувається? .......до начальника в кабінет так би завісили двері? чи то тільки для бидла так зійде......? А ці фото і є доказом що адміністрація рахує людей за бидло і так мовля посеруть.
26 Липня 2018, 18:58
Прочитавши недолугі коменти, наступного разу адміністрація вокзалу зачинить туалет на тиждень, щоб пофарбувати де потрібно, і будете, шановні срати собі в штанці. Зате без шторки.
26 Липня 2018, 22:47
Краще б і справді зачинили і не позорились.. Уявіть, яке тільки враження від міста іноземців, що прибувають, наприклад, рейсом Брест-Ковель, Варшава-Ковель. Соромно. А якщо твої родичі - адміністрація автостанції, то вийшов би - та й допоміг двері зробити.