Перевірка перевізників Волині: знайшли два несправні автобуси і десяток порушень

26 Липня 2018, 17:00
Перевірка перевізників Волині: знайшли два несправні автобуси і десяток порушень 2966
Перевірка перевізників Волині: знайшли два несправні автобуси і десяток порушень

Патрульна поліція проводить перевірку перевізників на Волині і вже встигла знайти порушення.

25 липня інспектори відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції разом з працівниками Укртрансбезпеки оглянули 42 транспортні засоби, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, пише прес-служба патрульної поліції області.

Серед перевірених транспортних засобів виявили 2 технічно несправних, ще один не пройшов обов’язковий технічний контроль. Також у ході перевірки знайшли більше 10 порушень законодавства, допущених водіями під час перевезення пасажирів.

На водіїв-порушників склали необхідні адміністративні матеріали.

Коментарі
26 Липня 2018, 21:45
знайшли всього 2 автобуси несправних на всю волинь? Ви нічого не переплутали? Може ви мали на увазі, що всього 2 справних?
26 Липня 2018, 22:17
А любітовські пази пройшли перевірку...як?заскільки $ ?
26 Липня 2018, 23:35
Ті старі пази сто разів переживуть нових богданів з еталонами
27 Липня 2018, 00:02
а де наші ЛАЗи? А що роблять заводи КрАЗ, ЗАЗ, ЛУАЗ? Для чого ми тримаємо велику армію вчених, конструкторів, інженерів? Продаємо метал за кордон, щоб олігархи жирували. А з-за БУГРА веземо сюди лахміття.
27 Липня 2018, 10:27
Кому мази невгодили ?Вас ніхто не заставляє на них їздити.
27 Липня 2018, 10:27
Пази
27 Липня 2018, 10:53
Вже не тримаємо великої армії вчених, конструкторів, інженерів. Старі на пенсії, нових не навчили.
27 Липня 2018, 10:55
Про які перевірки може іти мова, коли ні в одного поліцейського немае технічноі освіти, це показуха це раз по друге ви проаналізуйте стан аврійності, і навчіть поліцменів ПДР, а то в Ковелі знають одну зупинку стоянку. А тепер за Ковельськку привокзальну площу бабці які торгують на пішоходному переході до них полісмени немають ніякого діла . При вхлді в привокзальний ринок торгують в нагло самогоном, сигаретами валютчики як стояли так і стоять про який порядок може йти мова. Політсмени знають тільки скласти протокол за зупинку і більше нічого. "Пацани" ви нізтого починаете.
27 Липня 2018, 13:00
Для чого ті маршрутки, і так майже всі пересіли на бляхи, а пенсіонерам оставити декілька соціальних і все буде гаразд
27 Липня 2018, 18:12
а наших людей які позасирали маршрутки гумками та бутилками , які пхають між сидіння , ще можуть понасцикати, нахаркати,потрібно возити саньми і то такими занищаними занищаними.