У центрі Ковеля автобус збив велосипедиста

26 Липня 2018, 14:45
10425

Поблизу гімназії у Ковелі автобус збив велосипедиста.

Про це повідомляється на сторінці «Ковель Онлайн» у Фейсбук.

Проїзд по Незалежності біля гімназії і «Укрпошти» перекритий через аварію. На місці ДТП працює поліція.

 





Коментарі
26 Липня 2018, 18:30
такі пишіть, що гальма в автобуса були несправні. Спрацювало тільки одне колесо. І взагалі, куди те чудо на тому жовтому порохоботівському лахові летіло?
26 Липня 2018, 19:38
А як тепер наші велосипедисти іздять!? Особливо школярі. І ти йому не докажеш, що порушує правила, що неправий. У школах потрібно правила дорожнього руху вивчати - окремий предмет ввести. І не лише як переходити дорогу
26 Липня 2018, 20:33
Чому автобус на зустрічній смузі? Велосипедист живий?
26 Липня 2018, 21:48
таке враження, що автобус навмисне полював на велосипедиста. Це ж потрібно було виїхати на зустрічну смугу і збити велосипедиста!!!! Чому чена преса мовчить- хто є власником маршруту?
27 Липня 2018, 00:04
а то не Мякота там стоїть в білій рубашці з пузом?
27 Липня 2018, 00:39
потрібно ввести штрафи для пішоходів та велоситедистів приблизно 10000 за порушення тоді навчаться їздити та переходити дорогу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 Липня 2018, 00:42
а чому в автобусі всього одлне колесо гальмувало?
27 Липня 2018, 02:08
Це результат перевірки перевізників виявили тільки два несправні корита. Усі решта за словами продажних перевіряючих просто ракети. Чому тут одне колесо гальмувало? Бо корито їздить яке жодного нормального ремонту не бачило . Роблять все аби гроші заробляло та якось їздило.
27 Липня 2018, 02:18
В нас все справно
27 Липня 2018, 11:06
Як може тормозити 1 колесо ?Автобуса тоді занести має?
27 Липня 2018, 14:27
а ти гальмівний шлях бачив?
28 Липня 2018, 04:24
Зробіть нормальний проїзд (вартість підійміть )бо скоро не буде грошей щоб одне колесо хоч зробити,А ви хочете безпеку,за що? <br/>Мала вартість це і буде мала можливість безпечно користуватися т
28 Липня 2018, 14:48
Велосипедист помер вчора в реанімації. Можливо його хтось знає Хилюк Петро. Сьогодні похорон.