Депутат Ковельської міськради повідомив прокуратуру про вчинення злочину

27 Липня 2018, 11:00
Володимир Косцьов’ят 5462
Володимир Косцьов’ят

З трибуни 40-ої сесії Ковельської міської ради депутат від «УКРОПу» Володимир Косцьов’ят зачитав заяву, адресовану керівнику місцевої прокуратури Олександру Бабенкову, про вчинення злочину.

Обранець громади поставив до відома, що під час реконструкції архівного відділу виконкому Ковельської міської ради було грубо порушено робочий проект «Капітальний ремонт приміщення по вул. Незалежності, 73 в м. Ковель Волинської області (корегування)», розробником якого є ПП «Ковелькомунпроект». Зокрема, у робочих кресленнях 2-го поверху зазначаються два коридори та 8 службових кабінетів, а насправді замість 6-ти кабінетів тут влаштовано тісний та малий сесійний зал лише з одними вхідними дверима.

В результаті так званої реконструкції грубо порушено вимоги пожежної та техногенної безпеки, що створює загрозу життю депутатів Ковельської міської ради та інших присутніх у сесійній залі громадянам, також порушено норми містобудівного законодавства.

«Всі ці люди при виникненні такої ситуації фактично будуть позбавлені можливості евакуації», – наголошує Володимир Косцьов’ят.

Він вважає, що такими діями посадових осіб, які причетні до прийняття рішення з реконструкції архівного відділу в сесійну залу, створено суспільну небезпеку на об’єкті з масовим перебуванням людей.

Депутат просить керівника Ковельської місцевої прокуратури прийняти та невідкладно зареєструвати у ЄРДР подану ним заяву про вчинення злочину, передбаченого статтею 365 Кримінального кодексу України (Перевищення влади або службових повноважень), або інших норм чинного законодавства та розпочати досудове розслідування.

Також просить зобов’язати управління ДСНС у Волинській області невідкладно провести перевірку та внести припис, а у разі його невиконання звернутися до суду з позовом до Ковельської міської ради про застосування заходів реагування щодо державного нагляду (контролю) шляхом зупинення експлуатації сесійної зали міської ради за адресою: Волинська область, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

«Це є моє офіційне звернення, тому що в прошлий раз, коли я звернувся, то міський голова виключив у мене мікрофон. Значить, кожен відповідає за своє», – заявив Володимир Косцьов’ят.

Нагадаємо, видання Район.Ковель повідомляло про те, що Олег Кіндер зробив сесійний зал, хоча проектом там передбачені кабінеті.

 

Коментарі
27 Липня 2018, 14:23
ну что, Гриня, докуковался? Гы, гы, гы, гы
27 Липня 2018, 14:51
Вот, вот...іменно СУСПІЛЬНУ НЕБЕЗПЕКУ... створено! І я могу вас поджапріть гражданє дєпутати! Ха-ха-ха!!!
27 Липня 2018, 15:07
Ковелькомунпроект це шарашкіка контора, а директор Віктор Дубина це халявщик з яким краще не мати справу
27 Липня 2018, 15:41
Мавпу бютівську в окрему клітку
27 Липня 2018, 15:53
Підсунули йому папірця, написали, кого вкусити, а він раденький, що дурненький, бігом в прокуратуру. Звичайно, там його в черговий раз пошлють, якщо ще не послали...<br/>Коли вже цей цирк одного психічно хворого клоуна закінчиться і розпочнеться справжня боротьба з зловживаннями?
27 Липня 2018, 16:45
ти спочатку прочитай, які ФАКТИ він озвучив... можна тільки уявити, що зробили би контролюючі структури за подібне порушення, якби на місці Кіндера був підприємець чи просто забудовник
27 Липня 2018, 17:16
Кіндерлог, коли відремонуєш фасад будинку міськвиконкому? Тобі не соромно заходити в таке приміщення? Підніми хоч раз свою мавп&quot;ячу ражку догори і подивись на стіни.
27 Липня 2018, 18:02
Це ж треба настільки боятися своїх виборців щоб ціною низки серйозних порушень не допустити їх на сесії.
27 Липня 2018, 19:21
А Мавпу все оте, що ви говорите - по барабану!
27 Липня 2018, 22:47
Депутатів запустити в зал і......замуровать.Амінь.
28 Липня 2018, 01:36
Якби ФАКТИ озвучила нормальна людина, була б інша реакція
28 Липня 2018, 02:12
там усі дибіли
28 Липня 2018, 02:58
а мали гарну залу для проведення сесій, але ж дибіл прийняв дибілкувате рішення і зали нема
28 Липня 2018, 03:05
Що можна сказати про виборців, які вибирають представляти себе в раді психічно-хворих?<br/> А що можна сказати про місто, в раді якого найбільше чути голоси психічно-хворих і нациків-популістів, а злодії тихенько сміються і роблять свої справи?<br/> Це не Європа. Це свідомий вибір свідомих рагулів.
28 Липня 2018, 13:24
Поліклініка встановила вірний діагноз! Будемо лікувати чи лікуватись?
28 Липня 2018, 21:08
Якраз тобі, цапе, і вигідно, щоб у наших органи попадали хворі. Отож питання, хто привів кукукнутого Косцьов'ята в міську раду і задля чого?
28 Липня 2018, 23:14
Заскучились за тобою, дівчинко. Де була, кому давала? Правда, що ваш філон вже очі підмальовує?<br/> В твої ОРГАНИ може потрапити хіба трипер або сифон. А якщо не навчишся вчасно спльовувати - буде ще й сифілітична ангіна.<br/> Згинь, підар.
29 Липня 2018, 13:29
Бабенков продавсь місцевій мафії ,Володя вірно усе зробив ,кінець дибІлізму Кіндера і його жополизам.
29 Липня 2018, 14:03
Опа! Зачепив я тебе, кацапського ублюдка за живе! Забилося в істериці ватне чмо...