Ковельського мера депутатка назвала «брехуном» і спитала, чи він – не глухий

27 Липня 2018, 14:58
6902

Під час 40-ої сесії Ковельської міської ради депутатка від «УКРОПу» Галина Стасюк озвучила звернення з приводу дитячого пляжу біля вулиці Незалежності. Мовляв, вона вже зверталася на сесійному засіданні 27 червня 2018 року із запитом, у якому просила мера Олега Кіндера, щоб комунальна служба завезла та вимостила річковим піском пляж, тобто той «лягушатник», як називають ковельчани.

Як твердить Галина Миколаївна, міський голова запевнив, що таке рішення прийнято виконавчим комітетом, але, за її словами, воно не виконано до сьогоднішнього дня.

«Олег Олексійович, ви сьогодні сказали, що все зроблено, і що я щось не так говорю. То я отак вас послухала, і Товстигу, і я вирішила, що ви є брехун, тому що піску немає. Річка заростає. Я хожу купатися кожен день і люди кажуть: «Скажи тому Кіндеру, хай завезе дві машини піску», – мовила Галина Стасюк, однак мер промовчав.

Через деякий час депутати перейшли до розгляду проекту рішення «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Модеста Левицького, 1». Хтось запропонував це обговорити. Раптом зависла пауза.

«Нє, ну до обговорення. Ну то говоріть… Чи надати слово, чи що?» – не витримав головуючий.

«Включіть мікрофон! Чого ви, Олег Олексійович?! Як ви себе ведете?!» – «вибухнула» Галина Миколаївна.

«Стасюк, ви ж не у вагоні. Якщо має бажання говорити, то Ігор Олексійович має право сказати: «Надайте мені, будь ласка, слово», – сказав Олег Кіндер, маючи на увазі голову депутатської фракції «УКРОП» Ігоря Пініса.

«То ж він так і говорить! Ти глухий? Вам слухавки купити?» – в’їдливо допитувалася депутатка.

«Стасюк, ну це ж не у вагоні, тим більше в общому вагоні і на далекі рейси», – «парирував» міський голова.

Від почутої словесної перепалки у сесійному залі стало гамірно.

«Вам ще далеко до того поїзда, на якому я їжджу», – завірила обраниця громади, яка з 1990 року працює провідником у пасажирському вагонному депо Ковеля.

Втретє вони «зчепилися», коли обговорювався проект рішення про будівництво пішохідної доріжки до школи мистецтв з вулиці Театральної, який просила підтримати Галина Стасюк. Депутату від «Батьківщини» Сергію Янку вона пояснювала, що ця доріжка запроектована ще у радянський час, а зараз там, в самому центрі Ковеля, мешканець будинку вирощує картоплю, тому влада має запропонувати чоловікові город в іншому місці, зробивши таки оту доріжку, бо про це просять і вчителі школи, і батьки учнів.

«Стасюк, ну це ж не у вагоні. Ну возьмите запросите Янка і будете говорити», – перебив на півслові Олег Кіндер.

«Вам ще до вагона, як до неба, щоб ви знали».

«Та ну не дай Бог».

«Олег Олексійович, ви не знаєте, що ще з вами буде попереду. Не говоріть, будь ласка. Не говоріть».

«Ви про вагон, чи про що?» – посміявся Олег Кіндер зі слів Галини Стасюк.

Вкотре він нагадав їй про вагон, коли заступився за секретаря ради Віру Федосюк, яка сиділа поруч:

«Стасюк це її право. У вагоні буде розказувати».

Однак Галина Стасюк уже не звертала на Олега Кіндера уваги, спілкуючись із Сергієм Янком.

«Вийдемо з сесії, то я тобі розкажу, який заїзд планується владою, і хто скільки кому має дати», – казала вона.

Проект рішенні щодо пішохідної доріжки з вулиці Театральної не набрав необхідної кількості голосів депутатів, які перед тим «провалили» і провладний проект проведення благоустрою території школи мистецтв та частини вулиці Леонтовича.

Коментарі
27 Липня 2018, 18:37
Так негарно меру до жінки депутата. Не має значення де вона працює, справді її професія благрродніша і корисніша ніж мерська. Кіндер веде себе дуже зухвало.
27 Липня 2018, 19:17
То не жінка, то провідниця. Там освіта 8 класів і здолбунівське ПТУ. З такими дуже тяжко спілкуватись.
27 Липня 2018, 19:17
На цьому засіданні депутатки Стасюк та Роїк таки попсували нерви Кіндеру с Федосючкою. Стасюк за доріжку до музичної шкалиа Роїк - зе демонтаж Конащучкиного кіоска
27 Липня 2018, 19:26
Мабуть мер часто їздив у 'общому' вагоні. Бо якщо провідник буде кричати на пасажирів, то довго не затримається на роботі. А от мер не має поваги до виборців, бо якщо вони проголосували за Стасюк, як депутата, то мають довіру до неї. А до Кіндера давно довіри немає, ще його обрання оскаржувалось судом
27 Липня 2018, 19:30
Кіндеряку в общий вагон і на Соловки ! А Стасючку проводніцей в цей вагон - вона по дорозі покаже тому сцикуну, де раки зимують!
27 Липня 2018, 19:41
Якщо у людини освіта 8 класів, то вона не жінка і не заслуговує поваги????<br/>З яких це пір папірець виданий бюджетним планктоном визначає хто краща людина, а хто гірша???
27 Липня 2018, 19:47
Ну і цирк влаштували. Одне другого дурніше
27 Липня 2018, 19:57
Не чув і не бачив того спілкування, про яке тут йдеться. Проте, як на мене, освіта не має значення. А з пані Стасюк таки мав необережність спілкуватися. Не знаю як назвати рівень освіти, виховання чи ще чого... Його просто немає. І справа не у місці роботи. Їй елеметраного виховання бракує, поваги до людей, словникового запасу. Бо вона так з усіма говорить. Зневага до всіх, крик і неграмотність. Так, вона жінка. Але веде себе (не хочу нікого образити) - як сапожник чи сантехнік. Ще раз перепрошую у тих, хто має такі спеціальності. Просто в народі так кажуть. Там жіночністю чи розумом не пахне. Мабуть зараз і я опустився до її рівня. Бо таке пишу. Але ж якость людині треба про це сказати. Нехай займеться елементарною самоосвітою. Або просто змінить спосіб життя. Зла як пес на всіх і вся. Або заміж їй треба. От і все!
27 Липня 2018, 21:11
Галю пініс лічить. Не заважайте скотодоктору.
27 Липня 2018, 21:27
Мавп геть злетів з катушок
27 Липня 2018, 21:30
Мали винести проект рішення про створення комунального підприємства Ковельські ринки.Скільки Сорока ТА ЙОГО ЧЕЛЯДЬ ПУЗАТА БУДУТЬ ГРАБУВАТИ МІСТО...
27 Липня 2018, 21:33
В Луцьку вже створили комунальне підприємство і відігнали від кормушки імпровізовану дубівську гидоту.Нехай контролери ринку типу Колі Хамси чи Вишні їдуть на заробітки до Польщі
27 Липня 2018, 21:35
Це наша корова і ми її доїмо...
27 Липня 2018, 21:45
жах! це що пише коментарі! ти случайно не з дурки з тої що закрилась в Ліпінах?думаєш що ти розумне?Стасюк як не говорить але говорить з людьми в очі а ти ж як та шавка гавкаєш скриваючи свій фейс за маскоюі гордишся цим
27 Липня 2018, 21:50
Кіндер для себе тримає місце директора ринку якщо не виберуть в депутати
27 Липня 2018, 21:53
ТАК ХТО БУДЕ РАХУВАТИ МІЛІОНИ З РИНКУ
27 Липня 2018, 21:54
Я Б ПРОГОЛОСУВАЛА!!!
27 Липня 2018, 21:55
Мавп брехун
27 Липня 2018, 22:10
Кіндер мабуть-таки має вищу освіту і що він від цього розумніший за Галю-провідницю? Ні грама! Хамло! Галя працює провідником і не боїться ніякої роботи. Вона своїм здоров'ям не дорожить заради того, щоб ковельчанам було добре! Я читаю відгуки і дивуюсь байдужості деяких дуполизів: хіба не треба піску на &quot;лягушатник&quot; і хіба прав кіндер що не виконав обіцянку і не завіз? Хіба Галя має тикати його носом де і що треба зробити, а він сам, не господар міста? Не бачить що вже Турія не річка, а суцільний &quot;лягушатник&quot;!!! Хіба гоже чоловікові, меру постійно принижувати жінку, депутата? Та Галю завжди будуть поважати люди за її позицію, патріотизм, відкритість і на майбутніх виборах більшість проголосує за мера Галину Стасюк, а не за Кіндера! Їй під силу люба робота чи посада! Уявляю як тоді почуватиметься Кіндер!
27 Липня 2018, 22:33
Вірно каже &quot; завжди так не буде&quot; мер Ковеля веде себе по хамськи і не виконуе ніяких обіцянок ні усних ні письмових як і його Юлька Тимошенко БРЕХУНИ!!!
27 Липня 2018, 22:42
Невже ви не зрозуміли що меру необхідні такі скандали і він перший їх починає. Аби не говорили про те, скільки землі прихватизували, скільки дерев спиляли на свої будиночки. Ковель грабують відкрито, але увагу зосередять на пісочку для лягушатника. Та він навмисно його привозити не буде! Відкрита зневага до ковельчан - основна фішка ! Тільки забастували базарники - зразу втік ніби до Луцька. Жодного разу не приймає участь у відкритих дискусіях з народом. Тільки свої підставні ж..лизи. Хіба вічно наш мер буде відкрито сміятися з людей?
27 Липня 2018, 22:46
Він думає жити вічно? Чи вже вивчився на космонавта?
27 Липня 2018, 23:00
Труна без кишень
27 Липня 2018, 23:07
Світ котиться у прірву якщо вже хочуть мером зробити Сердючку . Чи то пак Стасючку! Її місце у трупі клоунів Ліпінського цирку на пару з Косцьовятом!
27 Липня 2018, 23:14
Мочити кіндера, В Легушатніку ))))
27 Липня 2018, 23:44
А в ковелі є кращі кандидатури? Покажіть їх!!
28 Липня 2018, 00:16
кіндер прост підр у в общому вагоні !
28 Липня 2018, 00:19
Кіндер кінчав водний у Рівному а раніше говорили так у водний йде той хто не годний
28 Липня 2018, 00:35
світ буде у прірві якщо виберуть мерами бувших хапуг .Вибирати треба нових людей без бізнесу і Стасюк хватка і правдивість ,повністю підходить.
28 Липня 2018, 01:04
Галину Стасюк в мери і буде порядок!
28 Липня 2018, 01:09
Подивіться сюжети на тв де дають коментарі Стасюк і Кіндер. Стасюк все завжди правильно і зрозуміло говорить.
28 Липня 2018, 01:49
всіх в яр і закатати бетоном
28 Липня 2018, 02:02
Кіндера треба запросити на практику до нас, за літні перевезення він навчиться отаких стасучок на місце ставити.
28 Липня 2018, 02:14
кіндеру вже давно пора вставити: без вазиліну, щоб аж гикавка напала.
28 Липня 2018, 02:16
Мені б ще одне бомбосховище загнати- може встигну
28 Липня 2018, 02:17
Завезли газові дрова
28 Липня 2018, 02:19
В Мавпа заяча губа
28 Липня 2018, 02:23
Не зобижайте нашого Олежика в нього і так були деревяні іграшки в дитинстві, а тут до кормушки дорвався нехай нажереться...
28 Липня 2018, 04:15
Яке бидло кругом...Печалька.
28 Липня 2018, 05:16
А що серед чоловіків депутатів нема жодного справжнього джентельмена здатного захистити жінку від образ хама мера ?
28 Липня 2018, 10:59
Отак їдете ви і на трасі бачите створіння жіночої статі. Воно вроді жінка, але кожен скаже бл..дь. так і тут, не кожна жінка може жінкою називатись і не за кожну хочеться заступатись.
28 Липня 2018, 11:01
То Мавп не тільки злодійкуватий апе й брехливий!!!
28 Липня 2018, 11:02
Подайте на вибори самій чесній політичній силі БЮТ
28 Липня 2018, 11:06
Продам чорнозем з бомбосховища
28 Липня 2018, 11:07
Вкотре мавпа нагадала, що теорія Дарвіна провалилася ще з початків її обгрунтування. &quot;Із хама не буде пана&quot; (І. Я. Франко)
28 Липня 2018, 11:16
Я БІЛЬШЕ НІЧОГО НЕ ВМІЮ РОБИТИ КРІМ ЯК ГРАТИ В ТРИНЬКУ,ЩО ТЕПЕР БУДЕ
28 Липня 2018, 11:54
Купи собі падлюко касовий апарат і будеш жаб на болоті обілечувати
28 Липня 2018, 15:54
А КОМУ ПРОДАЮТЬ ОПТОВИЙ РИНОК
28 Липня 2018, 16:44
Що на території оптового ринку мають будувати
28 Липня 2018, 22:15
КІНДЕРУ З ЙОГО ПІДОПІЧНИМИ НЕ МІСЦЕ ПРИ ВЛАДІ!!!!!!!!!!!
30 Липня 2018, 21:05
БУДЕ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС З ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ