Як у Ковелі зустрічали міжнародну ходу до Почаївської Лаври

28 Липня 2018, 10:04
8356

Міжнародний Хресний хід з Польщі до Почаївської Лаври прибув до Ковеля. 750 паломників зустрічали півтисячі ковельчан на чолі з православним духовенством на в’їзді до міста.

Про це повідомляється на сайті Володимир-Волинської єпархії.

Хресний хід пройшов вулицями Ковеля і прибув до храму Воскресіння Словущеє. Парафіяни разом з настоятелем протоієреєм Михайлом Чупаком храму вийшли назустріч паломникам.

По завершенні Всенічної відбулася братня трапеза та розселення паломників на ніч.

Сьогодні, 28 липня, Міжнародний Хресний хід продовжили свій шлях по завершенні Божественної літургії і сніданку, о 8:30.

 












 

Коментарі
28 Липня 2018, 13:28
а чому вірян не зустрічав ПІП ГАПОН(александрук)?
28 Липня 2018, 13:30
<p>вимітайте лохи чуму зі своєї голови під назвою бог,церква.влада і т п.їм всеодно скоро [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА]. на порозі новий інформаційний простір.для дибілів без майбутнього-книжки,-для думаючих-потоки інформації в інтернеті</p>
28 Липня 2018, 14:04
Як в наш час, взагалі, можна бути віруючим?
28 Липня 2018, 14:08
тому що ПІП ГАПОН, це політичний проект, а Хрещення РУСІ це релігійна подія. Тому й у Бога та Чорта різні дороги
28 Липня 2018, 16:30
В НАШІЙ ЕПАРХІЇ НАЛИВАЛИ
28 Липня 2018, 17:39
Цю б енергію в мирних цілях.
28 Липня 2018, 17:40
Кацапсько гундяєвский шабаш і є від лукавого.
28 Липня 2018, 19:39
Як у Ковелі зустрічали організовану ряженими фсбшниками антинародну ходу до Почаївської Лаври
28 Липня 2018, 20:16
ти є бидло
28 Липня 2018, 20:26
Краще ФСБшникам НЕ ПАЩЕКУВАТИ
28 Липня 2018, 20:35
Якщо в тебе феесбешники вже в голові гніздо хвилин, то йди лікуйся. Краще відразу в Ліпіни. Там манію переслідування феесбешниками швидко лікують.
28 Липня 2018, 20:37
Кажуть Путін всім московським попап виділив хороші премії
28 Липня 2018, 20:41
Тепер перед початком літургії мають замість Боже царя храни співати Боже Путіна храни...
28 Липня 2018, 20:43
Краще за упокой московії
28 Липня 2018, 22:52
аки паки... ка
28 Липня 2018, 23:06
Упокой Господи ворогів України тимчасово не померлих...
28 Липня 2018, 23:10
Прости, Господи, цим недоумкам, які зіпсовані гріхом гордині, як і я їм прощаю.
28 Липня 2018, 23:22
О.Михайло ти з Галичини твої батьки вірні Київського Патріархату ти теж вийшов в світ з того храму будь першим визнай що МП це не Українська церква
29 Липня 2018, 00:17
У ФСБшників закінчилися аргументи.Вразуми Господи слуг московського диявола...
29 Липня 2018, 01:40
так-так, ви праві... хай Бог поверне розум нацикам, які ллють воду на московський млин.
29 Липня 2018, 10:11
Піду пошаманю перед образом Гундяєва
29 Липня 2018, 10:19
Чому ФСБшники так вільно почувають себе на наших теренах
29 Липня 2018, 11:31
Ітак, на дворі 21 сторіччя, люди досі вірять а єврейські казочки...
29 Липня 2018, 12:53
Боже, чому у нас так багато контужених на голову манією феесбізму?????
29 Липня 2018, 13:42
Щодо ФСБшників, то ти про Азов чи Свободу?
29 Липня 2018, 14:19
Незабаром буде Томос. Отоді ряжені заспівають в сі-бемоль мінор "Ту-104"...
29 Липня 2018, 14:33
А навіщо вам Томос? Ви ж й так самодостатні!!
29 Липня 2018, 17:07
Мені б хатку добудувати в східному стилі за кошти Путіна і на пенсіон від московії
29 Липня 2018, 17:18
Что майдауны, коробит вас?
29 Липня 2018, 17:24
Кремлівські ФСБшники є лютими ворогами державності
29 Липня 2018, 18:11
Отож і я думаю - якщо автокефалісти-порошенківці-кпісти і всі інші достойники - такі самодостатні - їздять на службу на Афон, увесь православний світ їх любить та приймає - навіщо їм Томос? Щоб КГБістські запроданські церкви в Україні віджати? Філарет уже про це заявив. Він з палицею перший побіжить.
29 Липня 2018, 19:28
Козломордий ти знову біснуєшся?
29 Липня 2018, 21:47
Шабаш московського патріархату
29 Липня 2018, 21:48
Що взагалі московія робить на наших теренах
29 Липня 2018, 22:20
Піду пошаманю перед образом царя батюшки у всіх наших храмах поставили...
29 Липня 2018, 23:26
Тебе, когуте пасивний, коробить від самого слова Томос.
29 Липня 2018, 23:28
Цікаво московські попи зарплатню в срібниках отримують чи вже в рублях а може конвертують у гривні
29 Липня 2018, 23:31
Які ці кремлівські викидні гидкі
29 Липня 2018, 23:38
Це ж наскільки потрібно ненавидіти свою землю щоби ходити у церкви московії
30 Липня 2018, 04:42
# це_остаточне_прощавай<br/>Як здобути незалежність від Москви:<br/>-перестати закуповувати російські товари на $ мілліарди❌<br/>-відмовитися від транзиту газу❌<br/>-перестати їздити в РФ на заробітки❌<br/>-не возити свої товари транзитом через РФ❌<br/>-заєбашить автофекалію✅<br/>https://www.obozrevatel.com/society/poroshenko-ob-avtokefalii-myi-obrubim-schupaltsa-moskvyi-vremya-nastalo.htm ...
30 Липня 2018, 12:59
О МОСКАЛИКИ ЗАСКАВУЧАЛИ
30 Липня 2018, 15:26
бля. . .а ще говорять що батюшка на сільмаші толковий, хоч і служить в МП та за Україну переймається. . . . та сука чорт в рясі, як можна в таку хвилину, і ці страні шабащі зустрічати і прославляти. . . .прийде час і ви ж суки будете проситись ну не тут то було, буде згадано ваш вклад сука в &quot;руській мір&quot;
30 Липня 2018, 16:15
Піду Гундяєву ФСБшному свічечку зліва за здоровля поставлю
30 Липня 2018, 16:23
В Найка Борзова є слова з пісні &quot;Я знаю три слова, три матерных слова, на этом словарных запас мой исчерпан&quot;, так і у вас є кілька слів: ФСБ, ряжені попи, козломордий ...... і на цьому аргументи закінчуються, шкода що не вмієте думати, аналізувати, робити висновки, а чому ви навчите своїх дітей - сидіти на дивані і пукати слава Україні - героям сала, а як прийдеться до діла то в криївку і всрались
30 Липня 2018, 16:35
Я к з ворогом можна сісти за один стіл
30 Липня 2018, 16:39
Тому що це стиль і імперські принципи УПЦ з приставочкою МП розвалювати тихенько державність як в Криму та Донбасі
30 Липня 2018, 16:41
Як взалі в пріорії УПЦ може бути московською
30 Липня 2018, 16:55
Зрозуміло, що версія Телеканалу 24 про &quot;День Хрещення Русі: історія свята і відзначення в Україні&quot; є авторською, причому, через відсутність прізвищ, - авторства колективного, відтак - маловідповідального. А якщо взяти до уваги той факт, що канал 24 належить медіа-групі, контрольованій Андрієм Садовим, і те, що він через заграванням зі східним електоратом крізь пальці дивиться на російську інтерпретацію подій, то все сходиться - баба з вусами! Бо як інакше сприймати фразу, що &quot; Перше офіційне святкування дати Хрещення Русі на території сучасної України відбулося у Києві в 1888 році.&quot;??? Ніби то до цього часу ніхто ні сном, ні духом навіть не згадував про Хрещення Русі Володимиром Великим і не пам'ятав &quot;дела давно минувших лет&quot;. Справа у тому, що 900 -ліття Хрещення як круглу ювілейну дату не можна було оминути, а на цей час Москва вже все підчистила, зібравши з території України, її церков, книгосховищ всі стародруки та оригінали давніх книг-рукописів, написала історію таку як треба, перенісши центр історичного розвитку та впливу у білокам'яну, залишивши Києву те, чого вже забрати до Москви не було ні сил, ні можливостей. 1888 рік, це період більше аніж 200 - літнього правління Москви над Україною- Руссю. За цей час після Переяславської Ради, після лукавого перенесення осідку Київського Митрополита у 1686 році в Москву, після &quot;вдалої&quot; пожежі у Києво-Печерській Лаврі у квітні 1721 року, особливо у її сховищі, де вигоріли всі оригінали вірчих Грамот, всіх дарованих привілеїв та повноважень, настав сприятливий момент Московію перейменувати у Росію, взявши/вкравши цю назву з Київської Русі-України. Цю акцію того ж року &quot;ничтоже сумяшеся&quot; здійснив російський цар Петро І, заразом підсиливши анафему українського гетьмана Івана Мазепу - себто стерши з лиця землі Русь на берегах Дніпра. <br/>Тому, не маючи жодного !!!! з оригіналів стародруків часів Володимира Великого, у т.ч. і &quot;Повести временных лет&quot;, Київ і досі змушений, доки не встановлено іншого історичного перебігу, притримуватися московської версії щодо історичних подій - визнання Володимиром Великим християнства державною релігією. Звісно, що княгиня Ольга була християнкою, оскільки ця варяжка відмічена у багатьох історичних документах різних країн, але не факт, що Володимир після відвідин та захоплення Корсуня (Симферополя) розпочав християнизацію Русі. Скоріше всього, його візит у 988 році у Корсунь пов'язаний з отриманням там частки мощей святого Климентія, що був свого часу третім Папою Римським. Та й церква тоді була ЄДИНОЮ, Константинополь на той час був одним з 5 Єпископств єдиної Християнської Церкви з центром у Римі. І поняття ПРАВОСЛАВ'Я, як і КАТОЛИЦИЗМУ у 988 році ще не було. Володимир Великий взяв за основу Візантійську віру тільки тому, що ближчого для Києва повноважного християнського центру на той час не було. <br/>Але що б там і як там не відбувалось, факт того, що Київська Митрополія, Київська Церква була матірною церквою для Москви є загальновизнаним! Щойно у 17 столітті політично та мілітарно підім'явши під себе Київ, Москва замахнулася на ІІІ Рим, але так виглядає, що Гундяєву (Патріарху Московському) частка &quot; та всієї Русі&quot; починає поволі вислизати з рук, воно й не дивно, адже йому - чистокровному мордвину (навіть глибше - ерзяць), ніяк не випадає стати справжнім римлянином...
30 Липня 2018, 19:05
Ото пам'ятаєте 1989 рік, Я тоді сказав :Мы не должны идти на поводу у этих руховцев, и вообще украинского языка не существует, а есть лишь польско-жидовский гибрид&quot;. А зараз я зробившя Великий Патріототот! Правда совість і душу загубив і частину вірян, але то пусте, за те, зараз Я ПАТРІЯРХ!!!
30 Липня 2018, 19:41
Брати наші! Вірні канонічної УПЦ! Ми вас любимо, хочемо об'єднатися з вами в ЄПУПЦ !!! Хоч ми ваші храми віджимаємо, називаємо вас :ряженеми фсбшниками, панове москалями, ряженими попами, ви не ображайтеся. То від великої нашої духовності і християнської любові. А як об'єднаємося, ми ще дужче будемо вас &quot;любити&quot;(тоді всі храми заберемо). Бачили як ми в Києві на гірці гімн жахнули! Ото жахнули! Шо там москальські молитви та молебни! Ми ще й гопачка можемо вдерти!
30 Липня 2018, 20:04
І що тебе козломордий так колбасить. Ти щось Українське почуєш і тебе аж верне! Ну поригай. Може тебе падло ФСБешне хтось і жахнув - а як на мене то краще гімн України заспівати - чим боже царя храни. І йти в колоні під Українським прапором , а не виймати із під поли расєйський триколор
30 Липня 2018, 21:03
Боже Гундяєва храни-відробляємо срібники ФСБ, нічого особистого
30 Липня 2018, 21:18
https://www.youtube.com/watch?v=tm8fS0VRSyY
30 Липня 2018, 21:55
Богу божье, кесарю кесарево!
30 Липня 2018, 21:59
Віра Христова, значить в ній повинен прославлятися Ісус Христос, а не державний гімн, прапор чи герб! Це підміна понять. Віра і патріотизм не одне й те ж саме!
30 Липня 2018, 22:06
Віра Христова, значить в ній повинен прославлятися Ісус Христос, а не державний гімн, прапор чи герб! Це підміна понять. Віра і патріотизм не одне й те ж саме!
30 Липня 2018, 22:37
28 липня відбулась св. літургія у Володимирському соборі,після хресна хода,молебень на володимирській гірці, а пізніше священники з Волині заспівали гімн.Що тут тупорилим не зрозуміло? А от віра і патріотизм - питання тотожні але це атеїсту козломордому не зрозуміти! Між іншим переглядів у фейсбуці співу священників більше трьох тисяч тільки за один день це про щось говорить!
30 Липня 2018, 22:42
Церква, що прославляє Ісуса Христа- Христова, а спілка людей (бо КП не Церква) яка прославляє гімн- гімняна! <br/>Р.S. Друже! Мене верне, а ж ніяк не від всього українського, а верне від дибільної поведінки таких як ви, і іже с вамі! Горепатріоти ! Ззовні ви гарні і патріотичні, кричите Слава Україні, а в середині гнилі трупи, як гроби викрашені!!! Занапастите ви &quot;красномовні&quot; з вашим Мішкою і Графом Дякулою нашу Україну. Бажаю в твою голову світлих думок, а то окрім козломордий і ФСБшник ти нічим похвастатись не можеж. Чим більше собака боїться тим лютіше &quot;гавкає&quot;!!!! Не бійся і образами не розкидайся ! Все буде добре! Нехай щастить!!!
31 Липня 2018, 03:18
Ми будемо свідчити на Страшному Суді проти москаликів - в подобі диявола.Нічого немає в УПЦ МП Христового тільки одні срібники Іуди