На Рівненському полігоні найкращими були морпіхи ковельчанина Володимира Шпіки

28 Липня 2018, 12:00
8294

25 липня на Рівненському військовому полігоні відбулись змагання між видами Збройних сил України на кращий розрахунок ручного протитанкового гранатомета (РПГ), станкового протитанкового гранатомета (СПГ) та станкового кулемета Дегтярьова-Шпагіна (ДШК).

Про це повідомляється у Фейсбуці на сторінці 36-ої окремої бригади морської піхоти, де начальником відділення бойової підготовки з листопада 2017 року є підполковник Володимир Шпіка (на фото – в центрі) – ковельчанин, колишній депутат Ковельської районної ради (2006-2010 рр).

«Наші морпіхи посіли: 1 місце – розрахунок РПГ, 2 місце – розрахунок СПГ, 4 місце – розрахунок ДШК. ЩИРО ВІТАЄМО, ПОБРАТИМИ)))!!!! Гідно представили Морську піхоту на міжвидовій арені. Вперед! Вперед штормові берети!» – йдеться у допису.

Після військових змагань на Рівненщині морські піхотинці на чолі з Володимиром Шпікою відбули на приазовський напрямок Донецької області для виконання бойових завдань.

Про Володимира Анатолійовича, котрий поїхав в АТО у 2014 році й до цього часу воює у складі 36-ї окремої бригади морської піхоти, та його сина Володю у червні розповідала газета «Вісті Ковельщини».

 


Коментарі
28 Липня 2018, 15:55
Володимире Анатолійовичу, Ви- найкращий! Вітаємо Вас і бажаємо скорішого повернення додому. Ви - гідний приклад чоловіка і офіцера, і підтвердження тому - ВАш син. Найкраші вітання також Вашій другій половинці - Жанні. Хай Матінка Божа береже вас усіх.
28 Липня 2018, 16:55
Пишаємось. Слава Україні.
28 Липня 2018, 21:42
Шановний Володимир Анатолійович! В День св. Володимира вітаю Вас зі славною перемогою в змаганнях! Пишаюся тим, що проходив службу у Вашому підпорядкуванні в 5 БТГр! Ви офіцер з великим почуттям честі і відповідальності! Нехай Божа благодать завжди буде над Вами та Вашою родиною. Слава Україні та морській піхоті України!
28 Липня 2018, 23:01
Його продвинула у політику Стахорська Без неі він був би на біржі праці Він це вже давно забув Добро не памятае
28 Липня 2018, 23:05
Це не морпєхи, а чмошники. По-перше, при чому тут десантні голубі берети, заборонені на даний час Порохом? Де ваші кончені нові прикиди?.<br/> Розкажіть мені, МОРПЕХИ, з яких десантних кораблів ВМС України чи засобів десантування з повітря ви десантуєтесь? Тоді ви звичайна мабута, нічим не краща за просту піхоту. Ганьба не вами, а тим, що це з вами вчинили.
28 Липня 2018, 23:24
Поздравляю Вадима Анатольевича его команду с победой на соревнованиях! Мы вместе служили в 5БТГр в 2015. Он так и дальше продолжает проявлять высокий боевой дух и подготовку. Удачи.
28 Липня 2018, 23:58
Чмошніки ті, хто зараз не в строю, а сидячі на дивані ллють бруд на армію. Колір беретів штормовий а не синій, колись морпіхи міняли безкозирки на берети, тож це є історія і зміна форми одягу або кольору аж ніяк не позначається на хорактеру та бойовому дусі. Сучасна морська піхота України десантується як з наших кораблів так і з кораблів інших стран, наприклад великий десантный корабель USS Whidbey Island, або турецький Bayraktar. Стосовно авіації, то десантуються морпіхи по кілька разів на рік та повністю виконують та перевиконують програму починаючи з мі-8, мі-14, АН-2, АН-26 і закінчуючи ІЛ-76, я вже не кажу про АДАПТЕР М-1. Велика шана тим хто залишається та допомогає нашій армії як в строю так і поруч в якості волонтерів, або простих вдячних громадян. А Володимира Шпіку знаю особисто, порядний офіцер та справжній патріот.
29 Липня 2018, 00:12
Вітаю!<br/>Володя, ти достойний носити&quot; золоті &quot;погони Офіцера .<br/>Жаль що прикладів офіцерської звитяги і чеснот так мало...
29 Липня 2018, 01:08
Обычаная судьба мальчишки рожденного пятидесятых Сельская школа дающая отменые знания<br/>Высшее ИТУ ВМФ Академия 37 лет службы от Калининграда до самых дальних наример<br/>Тихоокеанская просто Техасс Судьба недавно свела с Украинскими Офицерами<br/>Поражен Высообразованные Прекрасно подготовленные Патриотически настроенные<br/>Настоящие Офицеры
29 Липня 2018, 01:38
Так ти, підрило, ще й дальтонік. З кольорами розберись, тут сліпих немає. З яких-то ти кажеш НАШИХ кораблів десантується піхота? Те що за піндосовські і яничарські згадав - людям пох... Служити іншим - честі небагато. Що там з власною плавтехнікою? І коли то вам давали востаннє з Ілушки пострибати? Керосину ж нема.<br/> Ти цю лажу будеш вішати на вуха дівкам в клюбах, а не людям, які служили, коли ти на гівно буба казав.
29 Липня 2018, 03:36
Ну то де ж ті люди які служили? Я бачу тільки &quot;колишнього морпЄха&quot; у кого рве навпіл пердак і який на захист країни клав. Я більше не коментуватиму диванне лайно та непотріб, який трусить тут те, до чого не має жодного відношення.
29 Липня 2018, 13:39
А ти, синку, і не коментуй. Захист якої країни, яку поділили вальцмани і ахметови? Де люди помирають за чужі статки?<br/> Після того, як ви зняли чорні берети і надягли гламурні млинчики доларового кольору, ви не морпіхи. <br/> От ті, більше сотні, які відмовились продати честь свою і честь тисяч справжніх морпіхів, і яких ваш презик звільнив зі служби в той же день - вони Морпіхи, з великої букви.<br/> А такі як ви - прислужники олігархів.
29 Липня 2018, 14:52
Славные морпехи! Честь и хвала! Позор тем кто льёт дерьмо в их сторону!<br/>Владимир Анатольевич офицер, которых мало, патриотичен, волевой и пример для подражания. И здесь держит марку: «Там де ми - там перемога»
29 Липня 2018, 15:05
Слава Україні! І велика дяка тим, хто зі зброєю в руках бореться за нашу державність! Так тримати; Володю!
29 Липня 2018, 18:57
&quot;Морська Піхота&quot; ХА ХА ХА. Внатуре, а с чего десантируетесь клоуны??? В укропии разве есть корабли?
29 Липня 2018, 21:27
О знову кацапське лайно засмерділо
29 Липня 2018, 21:36
Володя, вітання від однополчан 57 ОМПБр. Час розставить все по місцях, і справжні морпіхи і &quot;чмошники&quot; і диванні герої - всі дістануть від долі те, на що заслуговують. Роби те, що повинен робити... Бажаю здоров'я, удачі та успіхів. Слава Україні!
30 Липня 2018, 00:42
А тебе, кацап, хтось щось питає, що ти влазиш у розбори між людьми? Здрисни, москаль. Ти то яким рилом до морпіхів, хіба в своїй &quot;Голубій устриці&quot; прикид приміряєш?<br/> Адміни, є пропозиція заборонити коменти на недержавній мові.
30 Липня 2018, 03:14
Вай-мей... А що це за зграйка симпатяг на фотках, то і є так звані морпєхи? вояки хоч куди. П...де воювати в окопи, скакуаси, а не понтуйтесь, які ви супермени.
30 Липня 2018, 13:50
Вільношановний Володимир Анатолійович з ПЕРЕМОГОЮ!!!! І хай там як не було, а я завжди дякую богу, що служив поряд з такою ЛЮДИНОЮ! <br/> 5 БТГр
31 Липня 2018, 01:16
Я з підполковником Шпіка В.В. служу в ЗСУ з 2015 року. Достойний офіцер, з такими ходять в розвідку. Дивані морпіхи сидять біля юбок своїх дружин і права висловлювати свої думки не мають , та по великому рахунку вони нікого і не цікавлять. Змінити колір беретів необхідно було зробити ще у 2014 році. Тоді в Криму здали частини, бойову техніку, зброю без жодного пострілу. 501 батальон МП у повному складі перейшов на сторону агресора, 1 батальон на 50%. Зараз морська піхота України своєю кров'ю пише нову історію, А берет кольору морської хвилі - це атрибут нової історії морської піхоти України. Слава Україні !
31 Липня 2018, 02:06
Ану, синку, розкажи, де то ти чи цей бичок Шпика в розвідку ходили? Ви козли в АТО поїдьте, де пацани останній х... без солі доїдають і там повоюйте, а не на полігонах блядям показуйте які ви круті мажори. <br/> Козли, піз..те воювати, а не тут на нормальному форумі срач розводите, які ви неперевершені вояки. По ходу, схожі на підарів. Ще раз кажу і люди скажуть теж саме - піз..те нах... на фронт бити ненависного агресора. Селфі скинете звітди, тоді оціниться.
02 Серпня 2018, 03:00
А що то за чорнявий на світлині крайній справа? Накінець-то в нас є афроукраїнці, чи то так хлоп загорів у Польщі на трускавках?<br/> Не ганьбились би, &quot;морпєхи&quot;. Більш схоже на тусовку наблатиканих малоліток.