Ковельчани знову нарікають на стихійну торгівлю на Привокзальній площі

28 Липня 2018, 16:06
10313

На Привокзальній площі у Ковелі продовжується стихійна торгівля поблизу входу до залізничного вокзалу. 

Про це пише Олександр Савлук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Ось, що бачуть люди, які приїжджають до нас у місто і ті, які з нього хочуть поїхати. Весь вхід в несанкціонованій торгівлі. На пішоходніму переході, на проходах...», – йдеться у дописі.

«У вокзал з сумкою зайти проблематично, бо ті «торгівки» кидаються і кричать, що «я ж тут сиджу може, нє?». Патрульна поліція відсутня, грязюки повно, сміття як і зараз так і ввечері після них багато. Всім пофіг!!!!!», – додає Олександр.

 






Коментарі
28 Липня 2018, 19:24
Бо довели людей до крайнощів...Були б нормальні ціни на закупку с/г продуктів, ніхто б тут не стояв.
28 Липня 2018, 19:27
Там 70% перекури сидять !!! Срач розвели!!!<br/>А за те , що на переході сидять це вже занадто!!
28 Липня 2018, 19:30
Я теж з сумкою кружляла в тих лабіринтах поки найшла прохід))) а продавці це й сваряться.....
28 Липня 2018, 20:24
Це філія нашого базару і не лізьте у наші справи з Червонопиким
28 Липня 2018, 20:33
Ніхто нам нічого не зробить на площі базар є був і буде за все заплачено ми правильно ділимося
28 Липня 2018, 20:46
Невже ця шлоєбень контролерська і далі гроші збирає на свою кишеню
28 Липня 2018, 20:47
Панове поліціянти в вокзал зайти немає змоги так не має бути я розумію що там торгують ваші мами та родичі...
28 Липня 2018, 20:50
Коли вже створять комунальне підприємство Ковельські ринки як у Луцьку
28 Липня 2018, 21:05
Забрати робочі місця в мерії у ( зажравшихся) і віддати тим хто привозить всою продукцію з сіл на той стихійний ринок і заробляє там копійки.
28 Липня 2018, 21:47
А де людям купувати домашню якісну продукцію?
28 Липня 2018, 22:02
Розкручені і заказні коменти, жителі міста 98 відсотків купують с/г продукцію там. Так було 30 років назад так і буде. Людей довели до бідності а тепер хочуть перекрити кислород повністю. Не подобається там купувати вперед в &quot;салют&quot; за гмо сметаною і молоком. Завжди є вибір!
28 Липня 2018, 22:46
Очистіть ПАСАЖ від перекупок. риби. ножиків. батарейок. самогонщиків ... Дайте торгувати селянам.
28 Липня 2018, 22:51
tyrви, скажіть , хто дозволи чорним по всій привокзалці понаставляти будок на колесах з з смердоттєм шо тампродається
28 Липня 2018, 22:53
tyrви, скажіть , хто дозволи чорним по всій привокзалці понаставляти будок на колесах з з смердоттєм шо там продається
28 Липня 2018, 23:04
Все ніяк не приберуть неадеквата кримінальника з трьома десятками не зовсім кухонних ножів який виготовляє та відкрито продає на ппривокзальній площі холодну зброю...З ким в пагонах ділиться
28 Липня 2018, 23:12
Так Федот мусорской і давно з мусорами хрюкає
29 Липня 2018, 00:30
ВСЕ КЛАСНО ТРЕБА ЩЕ І У ВОКЗАЛІ ПРИЛАВКИ ПОСТАВИТИ ,А ТІМ ХТО ЗАЗДРИТЬ ХАЙ ЗРАКАІ ПОВИЛАЗЯТЬ !
29 Липня 2018, 00:49
Проблема є Обговорення не має<br/>Розумного ришення на жаль не буде як и по инших болючих для громади питаннях<br/>Ну от як з вами порозумитися Браття УКРАИНЦИ
29 Липня 2018, 01:48
Поліція вам проблеми не вирішить. Це питання може і повинна вирішити міська влада. А, оскільки розуму там ніколи не було, то все спихають на поліцію. При.....рки......
29 Липня 2018, 01:52
Вся стехійна торгівля кінчиться тількі тоді коли в людей будуть достойні пенсіі і зарплати ,наприклат такі як в мера пиндера !
29 Липня 2018, 10:07
А ДЕХТО ПАКУЄ ГРОШИКИ В КИШЕНЮ
29 Липня 2018, 11:28
Вигнати всіх цих торговців неймовірно екологічною продукцією на базар. Ви ж всі так любите ці товари, які о боже точно без сатанинського антихристиянського гмо, то шо вам ліньки буде пройтися за ними на базар?? Пора навести лад біля вокзалу нашого міста а не соплі жувати про бідненьких бабок
29 Липня 2018, 13:48
До прогресу вам панам до опту лінь іти як трішки взялися за перекупок то до вогзалу прохід був і селянам міце було
29 Липня 2018, 13:53
Стидно за місто Ковель, що унас міський голова думає тільке де вкрасти, його підлеглі йому у цьому допомагають ,подумайте про наслідки вашої роботи, хоча горбатого могила виправить. Вашим дітям, внукам ,рідним жити на цій землі ,схаменіться і впорядкуйте місто, щоб ковельчанам та гостям жилось комфортно.
29 Липня 2018, 13:53
Стидно за місто Ковель, що унас міський голова думає тільке де вкрасти, його підлеглі йому у цьому допомагають ,подумайте про наслідки вашої роботи, хоча горбатого могила виправить. Вашим дітям, внукам ,рідним жити на цій землі ,схаменіться і впорядкуйте місто, щоб ковельчанам та гостям жилось комфортно.
29 Липня 2018, 13:53
Стидно за місто Ковель, що унас міський голова думає тільке де вкрасти, його підлеглі йому у цьому допомагають ,подумайте про наслідки вашої роботи, хоча горбатого могила виправить. Вашим дітям, внукам ,рідним жити на цій землі ,схаменіться і впорядкуйте місто, щоб ковельчанам та гостям жилось комфортно.
29 Липня 2018, 14:14
&quot;У вокзал з сумкою зайти проблематично...&quot;<br/>Це дійсно так, якщо сумка ширша за вхідні двері вокзалу...
29 Липня 2018, 15:00
половина пішоходного переходу біля паровоза зайнята,щоб проїхати 2-3 хвилини стояти треба і всім пох...
29 Липня 2018, 15:03
А де ж тоді покупці ходять? По-моєму місця вистачає усім.
29 Липня 2018, 17:04
Та бідненька бабуля годує хімічними комбікормами своїх екологічних курочок і продає так звані домашні яйця по 35 гривень,а в ВОПаці яйця на тих же кормах по 13 гривень.Пора навести порядок панове бютівці.А то начолі з Мавпом тільки вмієте красти...
29 Липня 2018, 17:06
Розумне рішення запропоновано у Фейсбуці : &quot;... пропоную підтримати пропозицію влаштувати на територій автостанції ( понад парканом від вул. Сагайдачного до виходу на Привокзальну площу , паралельно ж/б по вул. Ветеранів) критого ринку шириною кілька метрів для продавців сільськогосподарської продукції .
29 Липня 2018, 17:27
До навиворота якщо хоч яєць чистих ЄКО заведи своіх курей і тоді поговорим скільки домашні стоять( хімія нинче дорогая) а домашні стоять хотилосяб щоб дорожще но ні 25грв за десяток купуєш по 35 то ти д....ь а бабке(респект і уважуха)
29 Липня 2018, 19:11
Думаю в нашому місті порядку не буде ніколи<br/>...подивіться що робиться біля школи номер 3.дерево верба при доброму вітрі впале комусь на голову...тоді хто буде винним?
29 Липня 2018, 19:11
Думаю в нашому місті порядку не буде ніколи<br/>...подивіться що робиться біля школи номер 3.дерево верба при доброму вітрі впале комусь на голову...тоді хто буде винним?
29 Липня 2018, 19:11
Думаю в нашому місті порядку не буде ніколи<br/>...подивіться що робиться біля школи номер 3.дерево верба при доброму вітрі впале комусь на голову...тоді хто буде винним?
29 Липня 2018, 19:12
29 Липня 2018, 19:49
хай стоять де хочуть
29 Липня 2018, 19:50
а ці підараси що не можуть пройти там хай ідуть на хуй
29 Липня 2018, 22:15
Поганою мітлою всіх перекупників з привокзальної площі
29 Липня 2018, 22:15
Поганою мітлою всіх перекупників з привокзальної площі
29 Липня 2018, 22:17
На фінки та козячі ніжки знижка 50%
29 Липня 2018, 23:22
Ножі та фінки виготовляємо з високоякісної сталі пилок вкрадених з пилорам
30 Липня 2018, 08:35
В Луцьку такого немає бардаку
30 Липня 2018, 15:40
Як тут наводити порядок, коли відразу збіжаться активісти і почнуть доказувати, що ні за що бабку чи діда ображають?
30 Липня 2018, 16:02
70 % БАБУСЬ ДАЛЕКО НЕ ПЕНСІЙНОГО ВІКУ.Взагалі вони мають статус перекупників і отоварюються на опті...
31 Липня 2018, 02:57
На привокзалці срач? А що в центральному парку і на бульварі робиться? Сміття вивозять аби як, клумби страшні, половину взагалі не засадили, трава не кошена. Раніше в 8 ранку вже був ідеальний порядок, і зимою, і літом, і в мороз, і в спеку.
31 Липня 2018, 03:24
Аби самогоночку під овочі і далі так добре розкупали ,а з поліцейськими порозуміємось!!!
31 Липня 2018, 03:27
Хотів сьогодні купити фінку щось не застав того продавця
01 Серпня 2018, 00:07
Червономордін-будь завтрє зранку-сушняк!!!