Як на вихідних відпочивальники «загадили» всю набережну у Ковелі

31 Липня 2018, 08:44
Сміття на набережній 3433
Сміття на набережній

У Ковелі після вихідних на набережній залишились купи сміття.

Фото цього розмістив Ярослав Шайнюк на сторінці «Я люблю Ковель» у Фейсбук.

«Знову після вихідного дня.....БИДЛО МАССА загадила всю набережну...», – написав він у дописі.

 



Коментарі
31 Липня 2018, 11:53
всі питання до Товстиги, який продав Вересу тендери. Всі двірники скорочені, а людина яка з"являється з пакетом в кінці дня, просто не взмозі прибрати за бидлом. Тому пропоную- Товстигу, Стернічука, Дудку під керівництвом кіндерлога відправити на прибирання міста.
31 Липня 2018, 12:22
Я була на водосховищі зранку неділі, одна сімейка заїхала машиною під саму доріжку. Я зробила зауваження то мене облаяли та заявили що поліція дозволяє там їздити (хоча за 20 метрів є стоянка спеціальна для авто). Поки не будуть штрафувати, до речі президента Грузії оштрафували за куріння в готелі на 800 дол, нічого не зміниться.
31 Липня 2018, 12:52
Где-то кони пляшут в такт, <br/>Нехотя и плавно. <br/>Вдоль дороги всё не так, <br/>А в конце — подавно. <br/>И ни церковь, и ни кабак — <br/>Ничего не свято! <br/>Нет, ребята, всё не так! <br/>Всё не так, ребята...
31 Липня 2018, 12:54
жидомасони довели країну до прірви
31 Липня 2018, 13:16
Це жидомасони сміття накидали? це ми прості українці-рогулі без виховання. В одному серіалі голова профспілки прийшов до керівника вимагати кращих умов, закурив та викинув сигарету під ноги, власник фірми сказав &quot;вимагаєш змін а чому сам не змінюєшся&quot;. От і ми так.
31 Липня 2018, 15:41
...хіба поліціянти палиць не мають?!
31 Липня 2018, 17:33
Ще з дрона фоткнув би