Незалежності: у Ковелі ростуть зарості з борщівником

31 Липня 2018, 10:00
Борщівник 4955
Борщівник

У Ковелі біля вулиці Незалежності росте борщівник.

Фото цього розмістила Ірина Малиновська на сторінці «Ковель Life».

«Привіт борцунам із борщівником! Запекла боротьба велась, мабуть, на паперових полях... Бо яскраву перемогу отримав борщівник. Він щедро вродив насіння і з поривами вітру готовий до займання нових територій. Фото – це на початку вулиці Незалежності», – написала вона у дописі.  

«Біля автомобільного мосту з центру вулиці, вбік, є грунтова дорога – маємо там зарості борщівника вище зросту людини і на відстані витягнутої руки чи ноги йдучої краєм шляху людини. Туди часто й діти зграйками бігають до озерця-копанки... Дивіться, борцуни, бо той борщівник може вітерцем принести й на клумби попід вашими вікнами. Гвалт!», – додає Ірина.

 



Коментарі
31 Липня 2018, 13:03
загнати в той борщівник керівничтво комунального відділу. За те що кіндеро-товстигівська банда зробила з містом, вони заслуговують побігати по борщівнику голими.
31 Липня 2018, 14:06
Зате Кіндер собі нові кондиціонери купляє. Жарко йому маленькому.
31 Липня 2018, 14:21
якби я знав, що ця продажна шкура сколотить навколо сете таку корупційну банду, ніколи не голосував би за нього. Краще б я того бюлетеня спалив. кіндер, ти нічого не переплутав? Ти поки що є мер міста Ковель, а не мер Вереса і не мер Черкас.
31 Липня 2018, 18:25
Ще погляньте що росте біля будинків по Володимирській.та 40років Перемоги це треба туди Міську владу разом з Помидорихою та Балаком поводити відпасяними мордяками по тому пекучому зіллі щоб вони ті хазяї за гроші Ковельчан не тільки себе преміювал але і косили цей бур'ян вже все місто засіяв це жах Європа
31 Липня 2018, 19:26
і те чмо і те чмо поставлені на посади Товстигою
31 Липня 2018, 22:02
Помідориху - голою задницею в борщівник. Повинно допомогти.
01 Серпня 2018, 00:07
Всю ковельську владу у той борщівник (а ще і в свіжоскошений поваляти ) ,то і кабінетів не захочуть! Невже ви ,владці міста ,не розумієте яка це опікова рослина ? Замість того щоб грати ігри (а таке буває ) на роботі краще почитайте про це зло,що розвели у місті . А то в нас так ,якщо мешканці будинків самі наводять порядки біля своїх багатоповерхівок ,підстригають кущі (а хто це має робити і отримує кошти ???????), то ще і немає куди це викинути ,бо ж бачите Ж Е К оштрафує ,це не його парафія сміття прибирати , а гроші брати.....
01 Серпня 2018, 01:31
Ця воровська свора тільки за рахунок Ковельчан жирує маючи хороші зарплати та ще премії за те що місто довели до хащів та смітника а платники податків не питають за гроші які сплачують чому все в смітнику та хащах особливо Жек 2
01 Серпня 2018, 09:58
памідорисі все по барабану. Плки вона керувала жеком, встигла собі зробити групу інвалідності. І не просто групу. Вона є інвалідом по психушці. Тому й робить що хоче, творить, що хоче. Гроші транжирить нержавні наліво і направо. А коли візьмуть за сраку, покаже посвідчення. Що з дури візьмеш.
01 Серпня 2018, 10:08
то що, тепер памідориха вважається пальнутою офіційно? І довідка є?
01 Серпня 2018, 13:24
то ще квіточки того борщівника. він там всю канаву охопив ) Кіндерятко аграрій хороший
01 Серпня 2018, 14:18
назбирати насіння і кіндерлогам по дворах розсіяти. нехай с...и мають те щастя в зубах.
05 Серпня 2018, 01:57
А візьміть одну квіточку і киньте Кіндеру через паркан, буде для дружини завжди свіжий букет.