Як ковельські каноїсти виступили у Болгарії

31 Липня 2018, 15:33
2631

У Болгарському місті Пловдив завершився чемпіонат Світу серед молоді та юніорів з веслування на байдарках та каное. 29 липня ковельські веслувальники Павло Семенюк та Олександр Яцюк, виступаючи в складі каное-четвірки на дистанції 500 м, фінішували з другим результатом серед найсильніших екіпажів світу та здобули заслужене «срібло».

Про це повідомляє Ковельська міська федерація каное.

Крім Павла та Олександра на  чемпіонаті Світу серед молоді та юніорів Україну представили ще двоє ковельських веслувальника це Павло Борсук та Грабовець Ілона. Грабовець Ілона зі своєю напарницею в каное-двійці фінішувала з шостим результатом на олімпійській дистанції 500 м та показала найкращий часовий результат в своїй спортивній кар’єрі. Павло Борсук з кращим результатом потрапив у фінал на 1000 м., але в підсумку виборов восьме місце серед найкращих каноїстів світу в індивідуальній гонці.

«Ковельська міська федерація каное вітає спортсменів, які є гордістю  міста Ковеля, з достойним виступом на чемпіонаті Світу та бажає подальшого успіху та спортивної вдачі! Велика шана та повага тренерам за підготовку Павла Семенюка та Олександра Яцюка. Ви гордість Волинського краю! Наша надія на майбутнє!», – зазначають у федерації.