Ковельські першокласники отримають конструктори «LEGO»

31 Липня 2018, 16:00
«LEGO» 5720
«LEGO»

Для впровадження концепції Нової української школи для закладів загальної середньої освіти Ковеля управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації передало 1153 комплекти конструкторів «LEGO», які з 1 вересня слугуватимуть дидактичним матеріалом для кожного першокласника.

Про це повідомляє управління освіти Ковельської міської ради.

Зокрема, використовуючи набір з шести різнокольорових цеглинок «LEGO» на інтегрованих уроках, вчителі в ігровій формі розвиватимуть ключові компетентності в учнів початкової школи, вчитимуть дітей працювати в команді, розвивати власну креативність та вирішувати проблеми, а також підтримувати хорошу фізичну форму та контролювати власні емоції.

Усі конструктори надаються The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України. 

Коментарі
31 Липня 2018, 19:07
Знову порошенко виручаэ свого кума який випускаэ лего
31 Липня 2018, 19:24
а хулі ти думав
31 Липня 2018, 19:24
Хоч щось батькам не треба купувати!
31 Липня 2018, 19:27
С.....а, слів не вистачає!!!!!! Блін, які до біса *компетентності*???? Що вони мелять!!!!????? Невже не можна сказати просто - навички, чи знання, чи вміння???? Ці с....ки знищили медицину, тепер починають знищувати освіту. Пробачте за емоції....
31 Липня 2018, 23:04
наша влада й тут зуміє вкрасти. Дадуть по пару кубиків, а своїм діткам і онукам будуть совати
31 Липня 2018, 23:41
Перших.класив.950.а.....игор.1153<br/>Кому.остальни
01 Серпня 2018, 00:40
Яка технологічність! Тут тобі й інтегровані уроки! І вчителі в ігровій формі! І ключові компетентності! І праця в команді! І креативність! І вирішення проблем! І підтримка фізичної форми! І контроль емоцій! Всього шість цеглинок!!! Як виросли покоління, що будували заводи і фабрики, запускали космічні кораблі, розвивали фундаментальну науку без LEGO в навчальному процесі початкової школи? Треба терміново запровадити замість Букваря високоінтелектуальні комікси. Буде класичне навчання для імбецилів.
01 Серпня 2018, 02:56
Цілком згідний. 6 кубиків...... Читати, писати, до поляка гній викидати. Отакі *компетентності* чекають дітей в цій країні.
01 Серпня 2018, 09:52
а потім будуть високоінтелектуальні кадри здавати тести, як в одному високоповажному закладі. Кандидатам видали дощечки з отворами і відповідні фігурки. Завдання було- вставити фігурки у відповідні отвори. Після тестів група поділилась на дві категорії- розумні та сильні.
01 Серпня 2018, 18:13
У моєї дитини ( та й у всіх інших) величезні різноманітні набори ЛЕГО. Хочете здивувати 6-ма кубиками? Ну-ну))) Дай Боже, щоб Вам вдалося.