У Ковелі підприємство сплатить 200 тисяч гривень за користування земельною ділянкою

Господарський суд Волинської області задовольнив позов Ковельської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Ковельської міської ради про стягнення із приватного підприємства понад 200 тисяч гривень за фактичне користування земельною ділянкою комунальної власності без правовстановлюючих документів.
Про це інформують на сайті Волинської обласної прокуратури.
Прокурори з'ясували, що суб'єкт господарювання користувався земельною ділянкою у Ковелі, на якій знаходилося належне йому на праві приватної власності нерухоме майно – ангар для малолітражних суден.
При цьому він не оформлював ні право власності на ділянку, ні право оренди, та не вносив плати за її використання.
За втручання прокуратури з підприємства стягнуто у бюджет громади кошти за користування земельною ділянкою.
Читайте також:
- Шептицький
Добротвірське водосховище повертають державі: апеляційний суд забрав 667 гектарів у незаконних рибалок
- Ратне
Перед судом постане житель Забродівської громади, який торгував канабісом у Ратному
- Іваничі
До Нововолинська поштою надсилали вибухову речовину: жителю Сумщини повідомили про підозру
- Камінь-Каширський
У Камені‑Каширському викрили чоловіка, який збував психотропи та облаштував наркопритон
- Мукачево
Порнографія з малолітньою дочкою: на Закарпатті багатодітну матір взяли під варту