У Ковелі закінчили вишивати вишиванку для пам’ятника Тарасові Шевченку

03 Серпня 2018, 16:33
Проект «З Батьківщиною в серці» 6292
Проект «З Батьківщиною в серці»

Проект ГО «Велика ідея» «З Батьківщиною в серці» стартував 24 серпня минулого року.

Про це повідомляє ГО «Велика ідея».

Вишиванку для пам'ятника Тарасові Шевченку передавали з рук в руки. Долучилися до створення пам’ятки мешканці Волинської, Донецької, Луганської, Одеської та Київської областей.

І ось, цей масштабний проект завершується. Почесне право покласти останні стібки надано членам громадської організації «Союз Українок». Як відомо, її секретар Ніна Габрилевич – головна вишивальниця проекту.

Сьогодні, 3 серпня, «союзянки» завершили роботу. І як результат, маємо ще одну номінацію: «Колектив, який вишив найбільшу частину маніжки за добу».

Команда організаторів щиро дякує усім, хто підтримав ідею об’єднання довкола створення велетенської національної сорочки.

Презентація вишиванки відбудеться у День Незалежності України.

 



Коментарі
03 Серпня 2018, 20:59
І що тепер цю вишиванку одягнуть на пам'ятник? Навіщо? В чому сенс?
04 Серпня 2018, 01:02
Логіку... <br/>Дурню ти необтесаний. Вишиванка і Тарас Шевченко, це гордість і символ нашої НЕНЬКИ УКРАЇНИ
04 Серпня 2018, 01:11
ГОРДІСТЬ НЕНЬКИ-УКРАЇНИ ЦЕ РОЗУМНІ І ЧЕСНІ ЛЮДИ ,ЯКИХ ЗАРАЗ МАЛО
04 Серпня 2018, 01:40
Ще б так бабці за пенсії свої переживали
04 Серпня 2018, 04:44
Скажіть хто небудь, НАХ@Я??????
04 Серпня 2018, 10:29
До діда. Ну і що що символ? То всім пам'ятникам повдягайте сорочки. Люди явно на сонці перегрілися!!! Невже людям нема чим зайнятися? Ніде у світі такого посміховиська нема!
04 Серпня 2018, 10:37
Я розумію нашити сорочок і роздати дітям чи ще комусь. Ну а шити сорочку для ПАМ'ЯТНИКА!! Це вже божевілля!
04 Серпня 2018, 10:38
Я розумію нашити сорочок і роздати дітям чи ще комусь. Ну а шити сорочку для ПАМ'ЯТНИКА!! Це вже божевілля!
04 Серпня 2018, 11:09
Не знущайтесь з Шевченка. У нього й так за спиною крила-рушник!
04 Серпня 2018, 15:24
А штанці пошили?? Я нещодавно казку одну читала - там писали, що негоже чоловіку після 20-ти у сорочці без штанів спацерувати...
04 Серпня 2018, 15:38
Як живемо такі й ідеї. Чи... які ідеї так і живемо.
04 Серпня 2018, 17:07
А тобі, йолопе, відомі слова Шевченка :Доборолась Україна<br/>До самого краю.<br/>Гірше ляха свої діти<br/>Її розпинають.<br/><br/>Нема на світі України,<br/>Немає другого Дніпра;<br/>А ви претеся на чужину<br/>Шукати доброго добра<br/><br/>Степи мої запродані<br/>Жидові, німоті,<br/>Сини мої на чужині,<br/>На чужій роботі<br/> А тобі відомо, що є пропозиції заборонити вичення &quot;Гайдамак&quot;, бо ідеї цього твору ображають почуття польських побратимів та єврейської влади нашої держави?
04 Серпня 2018, 17:27
У ковельських патріотів замість мозку калина.
05 Серпня 2018, 00:22
Наруга над національним оберегом вишиванкою та пророком Тарасом.
05 Серпня 2018, 01:52
то не нація-то стадо супердибілів
09 Серпня 2018, 13:35
Як правнуки сміються з советського тупізму, .так і наші внуки, засміють з дибілізма сьогодення.