У Ковелі збоченця облили зеленкою

04 Серпня 2018, 10:08
Чоловік розбещував дівчат через соцмережі 22412
Чоловік розбещував дівчат через соцмережі

У Ковелі спіймали і облили зеленкою збоченця, який через соцмережі розсилав свої відверті відео дівчатам.

Про це повідомляє Віктор Гоглєв на сторінці «Я люблю Ковель».

«У Ковелі був пійманий збоченець, який розбещується з такими подібними як воно! Був залитиий зеленькою за розповсюдження своїх збочень. Грає роль жінки, від вчора ім'я дали йому Фіона! В кого є в друзях ця потвора будьте пильні!», – написав він у дописі.

Віктор зазначає, що облитий чоловік займається збоченнями і розсилає ці розбещення дівчатам, входив у довіру до жертв та писав, що хоче бути подругою. 

 


Коментарі
04 Серпня 2018, 14:01
О! Почалися самосуди! <br/>Навіщо тоді переписуєтеся з такими? Реагуєте на їх листи?<br/>Він має право писати що хоче, адже напевно шукає однодумців. А ваше право - приймати його спілкування або ж ні.
04 Серпня 2018, 14:09
Писати можна не те ,що хочеш . а те що дозволяється Ось почне писати він що Віра якась там То що хай пише?
04 Серпня 2018, 14:12
У Ковелі кожен другий чоловік збоченець. А вибрали покарати найслабшого. Ви Рибачка так покарайте.
04 Серпня 2018, 14:19
А що заборонено у ПРИВАТНІЙ переписці?
04 Серпня 2018, 14:53
Пост у ФБ вже видалений. Автор розрекламував і робив розсилку відео. Може ви теж подумайте, що ви публікуєте?
04 Серпня 2018, 15:26
Схожий на цигана з Чернівців
04 Серпня 2018, 15:46
Накуя це тут писати неперевірену інформацію , як ви вирішили що він збоченець ?він що комісію пройшов і комісія довела? Це можна зробити з будь ким , облити зеленькою (йодом) і написати в соцмережах він збоченець . На вас треба в суд одавати і закривати нах ваш сарафанний сайт!!!!!
04 Серпня 2018, 16:21
Вперше чую, що бути збоченцем це злочин. Тим більше різні люди під збоченством розуміють різне: для одних це щось неприпустиме, а для інших елемент флірту чи залицяння.
04 Серпня 2018, 16:30
Подивись, як насправді називається те, що ти називаєш *зеленькою*, грамотію і поборнику моралі!
04 Серпня 2018, 16:31
Він ще з хлопцями спить,особливо він трах з сусідом ........ Розповідав сам толік....
04 Серпня 2018, 16:45
З ким він спить і що йому подобається - це його особиста справа. Яке вам діло? Ви ж психічнохворих людей не обливаєте зеленкою? Ви просто їх минаєте і не звертаєте уваги.
04 Серпня 2018, 16:52
А хто той герой, що облив зеленкою?
04 Серпня 2018, 17:01
Блян, а я думав Анатолія, який себе називає священником так званої КП, виловили і облили.
04 Серпня 2018, 20:05
Гоголь красава, мало таких покидькив обливати. Таких чортів нада пиздити. А люди, які захищають, подумайте про своїх діток, якщо такий покидьок після відправленого ним відео зустрінеться з дитиною. І тоді побачимо як захищати будете...
04 Серпня 2018, 20:18
Вже чуваку пришили педофілію! Браво! За наклепи не менше треба п..дити!!
04 Серпня 2018, 20:19
Так це ж козломордий збоченець який тут під різними ніками валить
04 Серпня 2018, 20:22
Та ні козломордий то старе збоченське пердло, але і йому слід писок начистити.
04 Серпня 2018, 20:41
А ви виховуйте своїх діток, щоб вони не сиділи в соцмережах і не знайомилися аби з ким, а читали книжки...
04 Серпня 2018, 21:02
А це цей гоолєв шо в будинку вчителя торгує , і продає старі ноутбуки по ціні нових?
04 Серпня 2018, 21:04
Знаю Толіка Чирука особисто . Ніколи і подумати не могла ,що він на таке здатний ,пока не побачила відео на власні очі !Це просто жах !гидко було дивитися, коли він от**сує і глотає ((
04 Серпня 2018, 21:09
Це той Гоглєв, що його брат, що сидів у тюрмі...
04 Серпня 2018, 21:11
Гидко було дивитися, то нащо дивилася? Так гидко, що аж в подробицях все тут описала.
04 Серпня 2018, 21:20
Я можу сказати одне,те що робиться в інтернеті,і хто кому відсасує і ковтає,чи спльовує,це все фігня ,порівняно з тим що робиться в реальному світі.То не сидіть в тому інтернеті щоб не бачити тих збочинців.Осудіть ту людину ,яка дійсно якийсь злочин зробила...А це так ,просто комусь дорогу перейшов не в тому місці
04 Серпня 2018, 21:20
Я можу сказати одне,те що робиться в інтернеті,і хто кому відсасує і ковтає,чи спльовує,це все фігня ,порівняно з тим що робиться в реальному світі.То не сидіть в тому інтернеті щоб не бачити тих збочинців.Осудіть ту людину ,яка дійсно якийсь злочин зробила...А це так ,просто комусь дорогу перейшов не в тому місці
04 Серпня 2018, 21:47
У Луцьку один заммера збоченецьто чому не обливають його?
05 Серпня 2018, 00:29
Може йому не дають без попередьнього огляду причандаля. Та грубо і розчином смарагдовозеленого .А як би він дав тому провізору по їб.. лу...
05 Серпня 2018, 02:38
То наш - з нашого відділу
05 Серпня 2018, 02:44
ПОТРІБНО ЯК З ЦИГАНАМИ У ЛЬВОВІ ТА КИЄВІ
05 Серпня 2018, 02:47
Цигани у мусора з поганяйловим Молдаван відсасують
05 Серпня 2018, 02:52
А таких як ти потрібно садити на довічне.
05 Серпня 2018, 04:49
От шо то ви вципились до чувака!? Хто викладає біцуху, хто нохті намальовані, а парню реально є що показати! Так сказати є чим гордитись от і виклав. А хтось облив мед припаратом, мабуть, жаба такі здавили, чи бабу переманив...
05 Серпня 2018, 12:37
Кажуть у цього Перца СНІД
05 Серпня 2018, 12:38
До нього небезпечно торкатися
05 Серпня 2018, 12:45
Він ще з Алою із черьомушок частенько замічаний.
05 Серпня 2018, 12:45
Він ще з Алою із черьомушок частенько замічаний.
05 Серпня 2018, 12:46
Нічого нового, піду маржу з корешами на привокзальній площі позбираю,поки владці не роздуплилися
05 Серпня 2018, 16:00
Краще яйця йому пофарбували
05 Серпня 2018, 16:02
ТО ВІН ІЗ БУДИНКУ ВЧИТЕЛЯ
05 Серпня 2018, 22:44
Знайшли ото злочинця століття. Відео він розсилав. Ото злочин... Що він ще зробив такого, фото, може, розсилав? Давайте усіх душевно хворих покалічимо? В очі зеленкою позаливаємо. Є поліція, є закони, нехай розбираються. В соцмережах, уявіть собі, є налаштування приватності, чорні списки. Які взагалі проблеми?
06 Серпня 2018, 00:37
То коли того попика Анатолія хто зеленкою вже поллє?
06 Серпня 2018, 02:35
Завтра знову на роботу кишені набивати коли вже створять комунальне підприємство Ковельські ринки
06 Серпня 2018, 03:04
а де його знайти? )))
06 Серпня 2018, 03:14
Навіщо ви публікуєте тут цей брєд?<br/>Де першоджерело, де висунуті звинувачення з доказами (фото відео)?<br/>Це лайно шите білими нитками і просто нагадує полювання на відьом.<br/>Якийсь хлоп відбив дівку у другого хлопа, попорав неї, і той другий хлоп вирішив таким чином помститись.<br/>А районний сайт підхопив жовтизну, щоб підвищити відвідуваність?<br/>Красунчики, гарно засвоюєте нові технології.<br/>До речі, а що автор замітки у фейсбуку видалив її? В штани насюрив?<br/>Ніж чуже лайно перебирати, краще у своєму порядок наведіть - &quot;ценітєлі і рєвнітєлі високих моральних устоєв&quot; пля.
06 Серпня 2018, 03:28
Аптека - ти гівно всцяне.Амінь
06 Серпня 2018, 10:36
Я теж колись була Вася
06 Серпня 2018, 12:23
Що до чого? Роз'ясни...
06 Серпня 2018, 12:23
Що до чого? Роз'ясни...
06 Серпня 2018, 18:27
А тепер уявімо що жінка розсилає свої непристойні фото та відео чоловікам. Ваша реакція була б такою ж?
07 Серпня 2018, 19:34
Чимось на Мавпа схожий