Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Люблинецький дитсадок
Люблинецький дитсадок

Люблинець: у місцевому дитсадку дітей навчають вирощувати квіти і огородину

18:00 04.08.2018
747

Для ознайомлення дітей з ростом і розвитком рослин у Люблинецькому дитсадку проводять кілька разів за літо екскурсії по квітнику, городу і саду.

Про це повідомляється на сторінці Люблинецького дитсадка у Фейсбук.

Під час екскурсій вихователі звертають увагу дітей на зміни в рості рослин, на появу квіток і плодів, на збільшення коріння. При цьому оцінюють уміння дітей доглядати за рослинами. І як результат збір урожаю кабачків, гороху, огірків, салату.

Город у дитячому садку потрібен для того, щоб знайомити дошкільників з природою та її сезонними змінами. Крім цього, город в дитячому садку і посильна праця дітей на його території впливають на формування елементарних екологічних уявлень у дошкільників. Город в дитячому саду – це ще й можливість бачити результати своєї роботи. Спільна праця на городі дає можливість навчитися відповідальності, сприяє формуванню трудових навичок і об'єднанню дитячого колективу. І, звичайно, город в дитячому саду, праця на свіжому повітрі сприяють збереженню та зміцненню здоров'я дітей, – зазначають у дошкільному закладі.Коментарі

мама

23:05 04.08.2018

яка гарна газдиня

23 січня
Сьогодні
Вчора
21.01.2019
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин