Процес бродіння: ковельчанку налякав вигляд води у Турії

05 Серпня 2018, 10:32
Вода у Турії 4492
Вода у Турії

Вода у Турії у районі вулиці Шевченка у Ковелі має дивний вигляд.

Фото цього опублікувала Людмила Пунда на сторінці «Я люблю Ковель» у Фейсбук.

«Хто знає чому вода в річці (р-н.вул.Шевченка) має такий вигляд?», – написала вона у дописі. 

Користувачі мережі у коментарях припускають, що це через стоячу воду і спеку, внаслідок чого виник процес бродіння.

 


 

Коментарі
05 Серпня 2018, 13:41
А також через фекальні маси які зливають у річку.
05 Серпня 2018, 15:13
Це " біологічна " зброя нашої мерії .!!!!! Бити тривогу потрібно в усі колокола , ми на порозі величезної екологічної катастрофи ...
05 Серпня 2018, 16:35
В туалет потрібно ходити а не в воду....
05 Серпня 2018, 17:10
Невже не ясно всьому люду:грамотному,безграмотному,що річка Турія цвіте зеленню останні роки і ми наближаємось до екологічної біди тому,що забудова в районі заплав річки спонукає господарів-мажорів виводити каналізацію у русло річки...цей початок зробив колишній мер міста Шевчук Я.І. побудувавши будинок своїм дітям у парку Шеченка...Куди стоки течуть?,-у кананаву,з якої все потрапляє у річку Турію,а по за ним розпочалось забудова мажорів на березі річки всього міста з водовідведенням у річку...от так і живемо,що покупатись неможливо у річці,бо кишкова паличка тут царствує,а це не що інше,як фон для кишкових інфекцій...
05 Серпня 2018, 17:38
це бродить прокурорське гамно. І ніхто їм нічого не зробить до того часу поки в водосховище не зайде крейсер "Аврора"
05 Серпня 2018, 22:00
а ці питання треба задавати екологам Козакевич та Гаврилюку Що вони зробили аби такого неподобства не було. Раніше був еколог Романовський то віт боровся з таким неподобством а тепер хто бачив екологів на річці хіба тільки тоді коли треба попіаритись з зарибленням?
05 Серпня 2018, 23:40
Малевничая речушка Турия уничтожена жителями города КОВЕЛЬ и прилегающих поселков<br/>Канализация звалища мусора кострища битые бутылки далеко не полный перечень прелестей<br/>А может это Путин с Януковичем все загадили <br/>Так нет же сами испоганили<br/>От Вас неуважаемые земляки сам гауляйтер Кох застрелился бы<br/>Оскотинились ох как оскотинились Влады на Вас нету
06 Серпня 2018, 00:22
Две тысячи тридцатый, холода,<br/>В избушке густо пахнет перегаром,<br/>Пригрелись возле печки два хохла,<br/>Два тощих укра: молодой и старый.<br/>И молвил старший, млея от тепла ,<br/>Поправив ВАТНИК на плечах у сына:<br/>&quot;А помнишь, сын, у нас была страна —<br/>цветущий край с названьем Украина?<br/>Мы жили хорошо, сажали хлеб,<br/>Сады растили и любили сало,<br/>Горилку пили, ели борщ в обед,<br/>Но нам всегда всего казалось мало!<br/>Хотелось славы, денег и чудес!<br/>Манили сладко голубые дали,<br/>И хитрый бес с названием ЕС<br/>Сыграл умело на любви к халяве...
06 Серпня 2018, 00:51
Господин Шевченко<br/><br/>И я о том же Но кажется уже возврата нет Не увидеть нам более ТУРИЮ с которой <br/>можно было просто испить водицы Страну Украину которая в мировых рейтингах ООН входила<br/>в десятку могучих стран мира<br/>Деды былы Казаки сыновья сыны казачьи Внуки сожалению ------------собачьи
06 Серпня 2018, 11:51
Раніше була спека але такого не було. По воді плавають якісь жирні плями з бульбашками. Ті хто зливає туди, у річці не купаються. Ви бачили там мера чи його сім&quot;ю, чиновників чи наших нуворішів? Скупати б таких в такій річці.
06 Серпня 2018, 14:46
просто потрібно кіндерлога туди макнути пару раз головою, може тоді дойде. Що, на знають, що прокурорчики бувші в річку серуть? Знають. Добре знають.
07 Серпня 2018, 17:07
То ми зливаємо в річку відходи. Он прокопали канаву біля Варшавського мосту і бруд іде у водосховище