Спав на лавочці: у Ковелі виявили депортованого з Білорусі росіянина

06 Серпня 2018, 11:44
Затриманий росіянин у Ковелі 4473
Затриманий росіянин у Ковелі

У ніч з 4 на 5 серпня, у Ковелі на бульварі Лесі Українки екіпаж патрульних помітив невідомого чоловіка, який спав на лавці. 27-річна особа виявилась громадянином Російської Федерації.

Про це повідомляється на сторінці Патрульної поліції Волинської області у Фейсбук.

При подальшій перевірці документів правоохоронці встановили, що чоловіка депортували з Білорусі у липні цього року, однак через Донецьку область він пробрався в Україну і доїхав до Ковеля. Пояснив, що хотів подивитись, «як тут живуть люди і які краєвиди».

Про випадок повідомили відповідні служби, а чоловіка передали слідчому.

 

 


Коментарі
06 Серпня 2018, 15:12
Погано ФСБ стало свої кадри готувати. Бухнув мабуть шпигун української горілочки, закусив ковбасочкою пальцем пханою та й заснув на лавочці. ось і побачив, як им тут живемо.
06 Серпня 2018, 15:28
Оковита однаково діє і на простого ватника, і на шпійона. А не пити вата не може.
06 Серпня 2018, 15:51
це ж Вовчик з льонзаводу. Ото знайшли шпійона. Чому паспорт в розгорнутому вигляді не покажете. У нього навіть українського паспорту немає, а не те що російського. Це ж звичайний бамжара!!!!
06 Серпня 2018, 16:02
Ну молодих розгільдяїв, яких заносить за тридевять земель від дому завжди можна було знайти, але з урахуванням війни, хлопчина попав...