Облапи: кілька «неадекватів» посеред села відкрили пальбу з рушниць

07 Серпня 2018, 12:30
Відкриття сезону полювання на пернату дичину 8812
Відкриття сезону полювання на пернату дичину

У суботу, 4 серпня, близько 18-ої години біля ставка на вулиці Богдана Хмельницього в селі Облапи Ковельського району місцеві мисливці влаштували стрілянину з рушниць, очевидно, святкуючи відкриття сезону полювання на пернату дичину.

Ця водойма знаходиться майже в центрі села, поблизу магазину «Каштан» та в п’ятдесяти метрах від приватного будинку, на подвір’ї якого у пісочниці в цей час гралася дівчинка. Від канонади неадекватних людей дитина дуже перелякалася і почала кричати. На постріли та дитячі крики з будинку вибігла господиня, злякавшись за свою хвору від народження дитину, якій навіть довелося давати заспокійливі засоби. Тих стрільців сварила: «Що ж ви робите? Невже не бачите, що поруч знаходиться дитина?» Але чолов’яги, віком 30-45 років, просто поглузували з матері та доньки, сіли в машину і поїхали.

Жінка викликала поліцію, надала покази, в яких зазначила, що серед тих хамуватих мисливців були два колишніх працівники міліції та ще невідомі їй особи. Кореспонденту видання Район.Ковель вона розповіла, що дитина через сильний переляк дві ночі не могла спати.

«І якщо вони надалі будуть глузувати, а поліція та суд не притягнуть хуліганів до відповідальності, то я готова публічно повідомити їх прізвища», – заявила журналісту мешканка Облап.

Коментарі
07 Серпня 2018, 15:46
Ето космос с кисой у меня на ставке били. У них сезон случки начался, второго-секунь, четвьортого-у меня с ментами. Дуркуют.
07 Серпня 2018, 16:17
То воїни світла дуркують. Адреналіну не вистачає, в Донбас вернути.
07 Серпня 2018, 16:27
Там були цигани приїзжі-потрібно як у 1947році
07 Серпня 2018, 16:41
Імена в студію ! Хай стануть відомими!
07 Серпня 2018, 18:21
То все корєша Кіндера-на палю Мавпу
07 Серпня 2018, 18:37
В черговий раз пишуть не перевірену інформацію.
07 Серпня 2018, 19:12
А ось і відгуки пішли вже від самих "стрільців". Їх можна зрозуміти. Хочуть виправдатися хоч так, бо доведеться відповідати перед законом за свою виходку. До того ж в будь-якому разі журналісти, я так думаю, оприлюднять прізвища цих уродів.
07 Серпня 2018, 19:26
Потрібно по прізвищам без шуму і пилі...
07 Серпня 2018, 19:28
Да я там був.Моє призвіще Данилевич Віталій, я стріляв 350-400 метрів від будинку заявниці і я цього не приховую і Коваль Ольгі це відразу повідомив... В законодавстві вказано що стріляти можна не менш як за 200 метрів, це раз. Хто там про АТО кричав і про Донбас то це не є доцільно сюди приписувпти а якщо доцільно хтось вважає можу зустрітись і розказати хто з нас підарас...
07 Серпня 2018, 20:37
Ти думаєш якщо ти учасник АТО то тобі все дозволено
07 Серпня 2018, 20:54
Ну, стріляли, ну трапився інцидент. Але, невже не можна було нормально по-людськи вирішити питання на місці, просто попросити вибачення, якщо дитина злякалася? Врешті, сісти в авто і поїхати на інше болото чи ставок? Невже за цю нещасну качку потрібно сваритися з людьми, а потім ще й сміятися з тієї жінки? Отакі ми люди...... Гірше собак.....
07 Серпня 2018, 21:19
Колишні поліцаї вибачення не просять
07 Серпня 2018, 22:00
А з якого часу і яким законом прописано, що територія населеного пункту є мисливським угіддям??? Ти ж стріляв посеред села!!! У вашої гоп-компанії треба вилучити мисливську зброю і засунути її кожному з вас в те місце, звідки ноги ростуть.
07 Серпня 2018, 22:06
Даниловичу Віталію. Я бачу який ти герой як перед жінкою то ти кричав що '' ну я я стріляв'', а як перед людьми то вже 300 метрів. А попросити вибачення то вибачте гамно з носа впаде. удачі.
07 Серпня 2018, 23:35
даниловичу, якщо ти стріляв в 350-400 метрах від будинку жінки, цікаво як вона так швидко прибігла сваритися, і ти відразу їй же й повідомив. Щось не чисто в цій справі. будемо вимагати від прокуратури роз'яснення і правочинного ведення справи. І якщо ти бивший мєнт то тобі все дозволено. Ганьба!
07 Серпня 2018, 23:38
Агов де ж інші стрільці. слабо проявитися.
08 Серпня 2018, 00:24
Открыть охоту на бывших мусоров...
08 Серпня 2018, 00:31
От бидло блін. Ця жінка невказала жодної фамілії. А це бидло відразу її написало. люди пишіть всі хто що знає. давай те прославимо цих, як вони себе назвали, підварасів.
08 Серпня 2018, 01:17
Оце справжні чоловіки посміялись і поїхали навіть пробачення непопросили то хто ви післяцого але ви вже.себе назвали просто підарпси
08 Серпня 2018, 01:24
На що дивляться державні служби. Вилучити зброю негайно. повидавати всім рогатки, горобців лякати.
08 Серпня 2018, 01:34
Поперше я не учасник ато. По друге Ольга Коваль я говорив що стріляв навіть перший зробив постріл, однак поки ти вийшла з будинку пройшло 5 хвилин, твоєї дитини там ніхто не бачив біля будинку і ми дійсно стріляли в допустимій відстані від будинку, а хлопці на яких ти накинулась поки ми дійшли до авто взагалі були без зброї і через це вони і сміялись що ти кричала що вони стріляли... А вибачення просити маєш ти за 19600 грн які на передодні ти викрала в моїх батьків в будинку, думаю в тебе не вистачить сміливості зізнатись про це, тимбільше це вже не адмін а кримінальна відповідальність.... По третє хто там що там комусь мав кудись засунути? Напиши хто ти а не просто слова на вітер кидаєш...
08 Серпня 2018, 01:39
Мама нормальна, батько -супер. А теля здохне телям. Всади собі гранату в труси придурку недоразвітий.
08 Серпня 2018, 01:47
Ніхто там не стріляв! Це Рома-космос виставляв запалювання вічного двигуна(Perpetum mobile), бо перестав працювати гірокомпас на дирижоблі над Бахівом і сонячні батарейки дивляться не на Гішин і Колодницю, а на Дубове. А він, наше Сонце ясне, не завжди світить людям - більше ховається від них і дурку гонить!
08 Серпня 2018, 01:51
Так ви ще й АТО не було, стрілки? А ну на фронт, бити ненависного агресора. Качки хай поживуть, чого від мобілізації косите крутизна задрипана.
08 Серпня 2018, 01:55
На твоєму місці я б перепросив ту жінку, і все б закінчилося. А на рахунок твоїх друзів - без причини сміються тільки дурники. А причин для сміху там не було. А ти відразу про крадіжку..... Звинувачувати жінку може поліція за наявності достатніх підстав. А ви, хлопці, поступається просто по хамськи.
08 Серпня 2018, 02:02
Якщо жінка ідіотка, то треба було ним ще в дупу її цілувати? Посміялися з дури і поїхали своєю дорогою. Вона нічого не бачила, а звинуватила невинних людей!!! І хто хамло?
08 Серпня 2018, 02:18
Я бачу Віталію мало себе опозорити то він ще й познущався зі своїх батьків. Браво! Я дійсно допомагала його мамі в скрутну хвилину. Але Бог все бачить. Моя совість чиста. А з у дитини справжні проблеми зі здоров'ям через цих придурків. Мені треба лікувати дитину. так мені за цей наклеп обідно. Але я не маю підтримки на даний момент, мені ніхто не допоможе. А просто безпричини взяти і звинуватити людану, і це колишньому військовому. ГАНЬБА! ГАНЬБА! І ДАЙ ТОБІ БОЖЕ ВІТАЛІЮ ПОБІЛЬШЕ ЗДОРОВ'Я!
08 Серпня 2018, 02:28
Я б хотів побачити як поводилась твоя жінка в такий ситуаціі і ти теж якби стріляли біля твоєї хати в Ковелі
08 Серпня 2018, 02:31
Андрію може й ти напишеш свою версію. пригоди. Як ти жінку побив ввечері того ж дня. Чи може ще щось. Це до Андрія Чушко. Андрія Романова.
08 Серпня 2018, 02:37
Я мати Данилевича Віталія Миколайовича. <br/> Хочу заявити про те, що Ольга Коваль не брала в нас грошей про які говорить мій син. Так, вона була в нас в той день, але приходила за котиком маленьким ,в той день в її мами було день народження. ОЛЬГА була лише на вулиці, в будинок не заходила. Тай ніколи вона не могла б такого зробити. А ти синку здурів чи що, такі безпідставні звинувачення людям висувати? Кому б це не було. Ти що сину? Прошу вибачення від своєї сім'ї в Ольги за цю дуже неприємну ситуацію. Вибач, доню, якщо можеш:)))
08 Серпня 2018, 02:47
ДАНИЛЕВИЧ Роман Миколайович 34 роки, с. Облапи Ковельського району. Солдат в/ч А2331(м. Володимир-Волинський). Призваний за мобілізацією. Загинув в ніч на 25 серпня в бою за Іловайськ (Донецька область) в районі Кутейникове. 3-й батальйон бригади опинився в оточенні біля Березне, Оленівка під постійним обстрілом. Родичі два тижні шукали тіло Романа. Поховали його в рідному селі 9 вересня 2014 року.<br/>Подробнее...
08 Серпня 2018, 02:53
А дочого тут Роман ми говоримо за дії Віталія
08 Серпня 2018, 03:15
Облапи мабуть філія Олики?
08 Серпня 2018, 03:21
А що робити цій людині яка просто захищала свою дитину. невже цhttps://kowel.rayon.in.ua/ його просто замнуть.?
08 Серпня 2018, 03:25
Долі буде
08 Серпня 2018, 11:27
Да красти можна руки роспускати тоже по хомити і виноваті хлопці що забирали свою палатку
08 Серпня 2018, 11:35
Та якби у вас хоч одного так як у цих Андріїв украли палатку,ви б на місці не тільки роти повідкривали б,а й руки порозпуска ли,так як в Облапах жінки це вміють,або ще краще відразу заяву писати.Жіночки займіться краще своїми справами,тоді буде менше часу на цей весь дурдом,що тут пишеться і обговорюється
08 Серпня 2018, 12:23
І я говорю-ето космос с кисой ракети запускали.
08 Серпня 2018, 12:27
Тут один запитував &quot;А з якого часу і яким законом прописано, що територія населеного пункту є мисливським угіддям??? Ти ж стріляв посеред села!!!&quot; Але відповіді так і не прозвучало. Може розслідування, яке проводить поліція за заявою жінки, дасть на це відповідь.
08 Серпня 2018, 14:29
&lt;p&gt;Да за незнання законів до відповідальності ще нікого не притягували і різну чуж нести вміють і ти там небув і я [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] несеш&lt;/p&gt;
08 Серпня 2018, 15:35
Хлопщі кращі ще півсела ским вона несварилась не ображали тількі з неадикватної посміялись
08 Серпня 2018, 16:25
Виходить в громаді ми не одні - є й інші неадеквати. Всі хто схиблений- єднаймось, так веселіше.
09 Серпня 2018, 11:28
який сором вам хлопці має бути! хами ви а ще права качаєте! бідна ольга коваль!!!!!!!!!
09 Серпня 2018, 11:38
А шо би сказала Людміла Леонтієвна єслі би це була іі внучка!
09 Серпня 2018, 12:14
Покарати злочинців !!!!
09 Серпня 2018, 12:49
В Облапах люди подуріли! Вона нічого не бачила, а поліцію визиває, заяву пише. Що дитина злякалась одна граючі в дворі. Чому таку хвору дитину любяча матуся залишила без догляду? Якди чоловіки порушили закон, то мабуть не признавались би!
09 Серпня 2018, 14:13
Тобі ж сказано-НЕАДЕКВАТИ, а ти після ста грамів не пиши.
09 Серпня 2018, 14:16
Тобі ж сказано-НЕАДЕКВАТИ, а ти після ста грамів нче пиши.
09 Серпня 2018, 15:32
якби чоловіки були впевнені що нічого не нарушали, то не кіпішували б так.......
09 Серпня 2018, 19:23
Це не ті хлопці які будуть кіпішувати....
09 Серпня 2018, 19:27
Але коли діло доходить до такого,зробила злочинців з нормальних людей,то і мовчати їй теж думаю не будуть,і правильно зроблять,а дитиною прикриватись гріх,Бог бачить усе,і безнаказаним це не залишиться....
09 Серпня 2018, 22:14
Нероздмухуйте скандалу,слава богу все обійшлося,живіть далі ато як бабське радіо ,зробили славу селу,як не &quot;ларіска&quot; тепер&quot;стрілянина&quot;Будьте людьми!!
09 Серпня 2018, 23:54
Пані любить поскандалити..
10 Серпня 2018, 00:01
Ще й і як)))
10 Серпня 2018, 01:04
Їй все мішає то тополя то батюшкі бджоли,а зараз постріли!
10 Серпня 2018, 01:10
люди люди. Що ж ви робите? І Вас всіх бог бачить. І у вас в усіх є діти. Віталій і Оля хоч від свого імені написали. В ви? нелізьте , а якщо хочете щось сказати то говоріть відкрито.
10 Серпня 2018, 01:19
Та що ж тут ще скажеш.... читаєш і думаєш,людям в селі мабуть скучно живеться от і вирішили прославитись,хоч таким способом
10 Серпня 2018, 01:20
Прикращайте обсирати один одного вам ще жити в одному селі чим доля повернеться може ще і вона до хлопців звернеться по допомогу і вони до неї сталось що сталось живіть далі всі живі це вже добре
10 Серпня 2018, 10:09
А якби були не живі? То тоді треба бити тривогу а зараз ні?
10 Серпня 2018, 10:09
А якби були не живі? То тоді треба бити тривогу а зараз ні?
10 Серпня 2018, 12:52
Оля не прощай! обрехали на цілий світ і ти ім простиш
10 Серпня 2018, 12:55
Бог прлстить
11 Серпня 2018, 23:38
Чого не пишите
13 Серпня 2018, 04:02
Прощати треба!Бог учить прощення!Треба це прийняти,усвідомити і буде леше усім нам.Так що будьте людьми!Поважайте і дякуйте за настанови старших!Гордість нікому неличить!!!!!!!